14 мая 2022

Лікарем без знання іноземної мови куди?

Люди, хто з Вас чи Ваших знайомих лікарів виїхали за кордон без знання іноземної мови? Як влаштувалися і куди переїхали?
Дуже хочеться, але не знаю ніякої...
Дякую за відповідь
ARAIL 14 мая 2022
А Вы сами бы пошли к врачу, который не знает Ваш язык?
agata116 14 мая 2022
моя зав.моет посуду в ресторане, Германия, моет не легально через знакомых. Получает пособие, но решила еще и подработать, учит язык.
wladetta 14 мая 2022
Навіть англійської? А як ви літературу іноземну фахову читаєте? В університеті ж вивчали англійську?
По темі: без знання мови лікарем ніяк.
lilyD 14 мая 2022
На міґах будете показувати?
Як людині з вищою освітою взагалі така ідея могла прийти в голову?
vikat 14 мая 2022
Автор, учить язык страны, в которой хотите работать. По - другому никак
Елена 1 14 мая 2022
Мало того, что язык нужен, так ещё и диплом подтвердить.
автор krasa12 14 мая 2022
Дівчата, без тапок, будь ласка! Я ж просто запитала про досвід Ваш або знайомих
галлея 14 мая 2022
Ответ дляkrasa12
Дівчата, без тапок, будь ласка! Я ж просто запитала про досвід Ваш або знайомих
А спецціалізація у вас яка?
kuskus 14 мая 2022
Важко уявити цього лікаря, який задає такі питання…
Може в Індію спробувати -вуличним знахарем?
Yuliya3012 14 мая 2022
зараз багато лікарів ведуть сторінки в соцмережах. Саме на цьому і заробляють. На багатьох підписана, читаю поради, консультуюсь.
Линда 14 мая 2022
Без підтвердження диплому і знання мови - нікуди
Bambi-kids 14 мая 2022
Спочатку мова а потім підтвердження свого диполму у країні у яку поїдете.Вас ніде не приймуть лікарем без підтвердження свого диплому
У знакомой дочка кандидат наук - предложили мыть окна в Германии, язык не причем, все наши дипломы годны только в туалете вешать!
МамаАня 14 мая 2022
Чоловік декілька років тому намагався переїхати в Европу і влаштуватися лікарем, але повернувся,бо на це потрібні роки, вивчення мови, підтвердження диплому , іспити.
МамаАня 14 мая 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
У знакомой дочка кандидат наук - предложили мыть окна в Германии, язык не причем, все наши дипломы годны только в туалете вешать!
Наші дипломи як раз признають , але в будь якій країні потрібно знати мову і скласти іспити, бо кому ж потрибні кандидати наук які не зрозуміють пацієнта.
Галина-aca3 14 мая 2022
Напишу в личку
Э-велин@ 14 мая 2022
Ответ дляkrasa12
Дівчата, без тапок, будь ласка! Я ж просто запитала про досвід Ваш або знайомих
Даже зная язык страны, в которую выезжаете, эмигрант там никто. Надо подтверждать диплом, это несколько лет. Знакомая в Германии, здесь была завотделением. Там по знакомству ей дали перевести книжку, переводила со словарем, заодно и язык учила, муж по вечерам слушал ее переводы. В общем книга прошла и с тех пор она там и работает в печати. И то, это их родственники дали ей работу
Eska_1980 14 мая 2022
Ответ дляkrasa12
Дівчата, без тапок, будь ласка! Я ж просто запитала про досвід Ваш або знайомих
Подруга, дитячий гастроентеролог. Виїхала в Чехію ще два роки тому. Вивчила мову, підтвердила диплом. В медицину влаштуватись так і не змогла, пішла по блату на фірму до чоловіка, перебирає якісь папери на 0.75 ставки.
Заkoхані 14 мая 2022
Мої знайомі лікарі (сімейна пара) виїхали у Німеччину. Дооовго вчили мову, тому що з нуля.
Пройшло майже 9 років. Вже дитинка підросла. А вони ще не працюють по спеціальності.
І в Україні прогавили і там...
valentyn_a 14 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@
Даже зная язык страны, в которую выезжаете, эмигрант там никто. Надо подтверждать диплом, это несколько лет. Знакомая в Германии, здесь была завотделением. Там по знакомству ей дали перевести книжку, переводила со словарем, заодно и язык учила, муж по вечерам слушал ее переводы. В общем книга прошла и с тех пор она там и работает в печати. И то, это их родственники дали ей работу
у Польщі-це не роки.Знайомий витратив років три.Працює у Варшаві лікарем.Зараз це ще простіше.Але спочатку він вивчив мову.
slava2009 14 мая 2022
Наприклад тут де ми зараз ,англійською говорять лиш лікарі,санітарки,медсестри вообще не говорять англ
Заkoхані 14 мая 2022
Ответ дляEska_1980
Подруга, дитячий гастроентеролог. Виїхала в Чехію ще два роки тому. Вивчила мову, підтвердила диплом. В медицину влаштуватись так і не змогла, пішла по блату на фірму до чоловіка, перебирає якісь папери на 0.75 ставки.
За 2 роки вона ніяк не могла підтвердити диплом. Це казочки.
Доречі, у медицину і у нас важко влаштуватися маючи диплом. А у іншій країні не реально, хіба що санітаркою.
автор krasa12 14 мая 2022
Ответ длягаллея
А спецціалізація у вас яка?
Реабілітолог
vikat 14 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@
Даже зная язык страны, в которую выезжаете, эмигрант там никто. Надо подтверждать диплом, это несколько лет. Знакомая в Германии, здесь была завотделением. Там по знакомству ей дали перевести книжку, переводила со словарем, заодно и язык учила, муж по вечерам слушал ее переводы. В общем книга прошла и с тех пор она там и работает в печати. И то, это их родственники дали ей работу
Германия - не единственная страна в мире. Во некоторых странах дипломы врачей нострифицируют в ускоренном порядке + интенсивные курсы языка и иди работать
vikat 14 мая 2022
Ответ дляЗаkoхані
За 2 роки вона ніяк не могла підтвердити диплом. Це казочки.
Доречі, у медицину і у нас важко влаштуватися маючи диплом. А у іншій країні не реально, хіба що санітаркою.
Это не сказки, в Чехии действительно быстро, сейчас ещё быстрее.
галлея 14 мая 2022
Ответ дляkrasa12
Реабілітолог
Массажи .. можно на них акцент делать и подрабатывать..
alena2013 14 мая 2022
Ответ дляkrasa12
Реабілітолог
Знакомая уехала к сестре в Чехию в марте. Здесь работала терапевтом в гос. и частной клинике, там устроилась в санаторий, но кем, не в курсе.
Галина-aca3 14 мая 2022
Ответ дляvikat
Это не сказки, в Чехии действительно быстро, сейчас ещё быстрее.
Вы правы, мы в Чехии, дочка семейный врач, по приезду 14 дней пройти медкомиссию и на работу . 08.03 заехали,а 25.03 уже работала в больнице. И несколько медсестер так же.
Oksana0612 14 мая 2022
Ответ дляМамаАня
Чоловік декілька років тому намагався переїхати в Европу і влаштуватися лікарем, але повернувся,бо на це потрібні роки, вивчення мови, підтвердження диплому , іспити.
Сім´я моїх знайомих лікарів влаштувалася в Німеччині, дуже задоволені. Квартиру оплачує державна. На все про все 3 роки.
Заkoхані 14 мая 2022
Ответ дляvikat
Это не сказки, в Чехии действительно быстро, сейчас ещё быстрее.
Фантазируйте, конечно.
Кто ж вам запретит?