14 мая 2022

Щойно в новинах сказали що парашка згортає війська з-під Харкова і готується від

Це в Сеіданку 1+1 сказали, але чекають підтвердження
показать весь текст
ok1904 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Зачем Вы врете??? Какой пустой город????
Ну полупустой , мне есть с чем сравнить .
Lilittte 14 мая 2022
Ответ дляShade_of_the_Sun
60-80 тыс
А точно
Один ноль лишний )
Прям испугалась
Ангел1983 14 мая 2022
Ответ дляok1904
Я була саме на Лук´янівці, де завжди мурашник, а виходжу з метро, перед мною вид будівлі, куди пальнули крилатою, а поряд немає навіть шаурми де купити, раніше там цих точок було багато, максимум каву продають і ходдоги хорека, поацює одне сільпо і базар, ну ще люди вл.продукцією торгують, на базарі речами, а більші магазини з крамом закриті. Поверталася через Харьківську два нових тц коло мосту закриті(в одномумВарус, то навіть з полиць прибраний товар, я в ньому часто купувала необхідне). В обл лікарні лиш два входи працює , всі калітки, інші ворота на замках
Троя ожила, працюють торгові центри, в ТЦ всі магазини відкриті, натовп в магазині Вайкікі
ok1904 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
+++Позняки забиты
Ви ж за кордоном як бачите?
Lilittte 14 мая 2022
Ответ дляok1904
Ну полупустой , мне есть с чем сравнить .
Неделю назад было на миллион меньше людей.
Сейчас говорят на 600-700тыс меньше.
Очень много возвращается
hhoma 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ні. З Києва. Я у відступлення не вірю. Так само як мої знайомі з Харкова. Усі сидять закордоном і повертатися не збираються до кінця року.
Кажіть вже як є. Ви і ваші знайомі НАДІЄТЕСЬ, що не вигонять русню, щоб подовше на соціалі поциганити по Європі.
чучело-мяучело 14 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
Троя ожила, працюють торгові центри, в ТЦ всі магазини відкриті, натовп в магазині Вайкікі
А де працює вайкікі, в якому трц?
Не ангелы 14 мая 2022
Ответ дляok1904
Ну полупустой , мне есть с чем сравнить .
Ой да прям уж. И не полупустой.
Татьяна-bfd8 14 мая 2022
Ответ дляLilittte
600-800 тыс ?
Откуда у них столько?
Наверное потому , что из 140 миллионов?) и большинство нищие и тупые. За 100 баксов пойдут убивать украинских детей.да они ещё и ссыкливые рабы. Не повернут оружие против командиров
Ангел1983 14 мая 2022
Ответ длячучело-мяучело
А де працює вайкікі, в якому трц?
Район, багато людей
Буко 14 мая 2022
Ответ дляLilittte
Ну вы как маленькая )
Не реагируйте,халява закончится, заставят работать, так быстро домой приедут )
Так многие работают уже.
Дети в школы ходят
чучело-мяучело 14 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
Район, багато людей
Дякую. Далеченько від мене.
Светочка79 14 мая 2022
Ответ дляLilittte
Не хотят уезжать в основном из Германии
ХотеЛи.
В Германии с 1 июня надо будет включаться в работу:изучение языка, трудоустройство плюс по стоимости машины собственной тоже будут ограничения-если дороже опред.суммы-не считаются люди нуждающимися. Так что вечно беженцем не получится как бы этого некоторые наши соотечественники не добивались.
helga2014 14 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Ну верю не верю это чисто ваши проблемы
У вас уже потише?
hhoma 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Вони хочуть додому. Але поки не буде офіц.повідомлення кінця війни -не поїдуть.вони тікали в одих тапках з дітьми..у перші дні. я їх розумію. Харків стоїть на кордоні. І пхатися зараз туди небезпечно. Вони добре влаштувалися. Діти пристроєні.робота є. У Харкові для них на сьогодні роботи немає. Що там робити? Забрали батьків .свекрів.
Після офіційного кінця, вони заведуть шарманку, що все може повторитись і раша знову нападе. Ну, ясно що просто вже їх випруть, а так би і далі накручували
Зайка11 14 мая 2022
Ответ длячучело-мяучело
А де працює вайкікі, в якому трц?
Проспект
Каллипсо 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Ні. З Києва. Я у відступлення не вірю. Так само як мої знайомі з Харкова. Усі сидять закордоном і повертатися не збираються до кінця року.
А я в Харькове, никуда и не уезжала. Стало намного лучше, чем было. А вы сидите и дрожите дальше годами
Nata.t.1970 14 мая 2022
Ответ дляok1904
Я вчора по справах була в Києві, майже пусте місто. Враження так собі, угрюмо.
Вы шутите?😯
На улицах,в парках,дворах,ТЦ людей Очень много
Метро забито
helga2014 14 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Заграницей все твердят это #надолго #нагода
100%
Мои родственники тоже такое говорят про Киев))) не хотят пока возвращаться. Ищут разные предлоги, чтобы ещё посидеть) страшилки разные сбрасывают нам)))
Каллипсо 14 мая 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Заграницей все твердят это #надолго #нагода
Ну там же выгодно сидеть - Европа, все дают. Почему не сидеть? На халяву страны увидеть. Попутешествовать, есть и такие. Халява священна. Прям сидят и боятся, ага
ce 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Це так. Але через пару місяців вона може знову наступати. Відступлять. Поповняться живим м´ясом і знову...
Из вас шикарный военный аналитиксмсыл отступать ,что б вернуться еще и через пару месяцевшедевр
Лучше держите свои умозаключения при себе
Халли Галли 14 мая 2022
Ответ дляLilittte
Я этого не понимаю.
Вырыли бы трактором яму, метров на 20 в глубину и всех туда,зачем на них ещё электроэнергию переводить.
Или забирают или в яму.
Удалено администрацией...
A no name 14 мая 2022
Ответ дляhhoma
Після офіційного кінця, вони заведуть шарманку, що все може повторитись і раша знову нападе. Ну, ясно що просто вже їх випруть, а так би і далі накручували
Удалено администрацией...
emerald_88 14 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
Район, багато людей
На минулому тижні вайкікі не працював, уже відкрили? Ева, Пума, Брок, Синсей також закриті. Ці фанери на вікнах, якось моторошно
coloritka 14 мая 2022
Ответ для_MadonnA_
А конец года это конец войне ? Они что то знают ?
По новинах сказали тілтки що, що до кінця року прогнози, а потім почнуть домовлятись
Каллипсо 14 мая 2022
Ответ дляХалли Галли
Удалено администрацией...
Мы нарушаем? А давайте конкретно по пунктам. И потом такой же список про РФ. Поехали
Безимени890123 14 мая 2022
Ответ дляKristal2013
Я кстати не писала про их успехи. Я написала, что отводят, чтобы нарастить силу в более важном для них направлении. Он и под Харьковом получили ответку. Но отходят не просто так.
Ой, які ж ви смішні , рашадрочери. То з-під Києва вони пішли, бо то була їх ’добра воля’, а не епічні пздл від ЗСУ, тепер з-під Харкова виблялки московицькі тікають піджавши хвіст, бо в них, бачте, ’інші плани’. Та змиріться вже! Били, б´ють і будуть бити українські Збройники ваших сцикливих голосраких кумирів з боліть московицьких. Звісно, що відходять не ’просто так’, а під натиском ЗСУ, які #башать москільню.
diana2201 14 мая 2022
Как тема про взрыв , так пишут зачем Вы указываете место и баны лепят, а здесь каждый район Киева указали , ещё и спорят и доказывают где больше народа тусуется
Nata.t.1970 14 мая 2022
Ответ дляok1904
Ну полупустой , мне есть с чем сравнить .
ГДЕ он полупустой?
В метро не протолкнуться
Людей Очень много везде
Nata.t.1970 14 мая 2022
Ответ дляОльга_1301
Ви точно були в Києві?
Сомневаюсь
Иначе такой бред не писала бы