16 мая 2022

Які квіти посіяти?

Підкажіть, будь ласка, які зараз квіти можна посіти на клумбі? Щоб були не дуже вибагливі у догляді і швидко зійшли та розпустились? Хочу саме посіяти насінням, а не висаджувати розсаду.
ok1904 16 мая 2022
Пізнувато сіяти зараз квіти
Э-велин@ 16 мая 2022
Да любые можете посеять, только от всходов до цветения как минимум дней 60, а бывает и больше. Поэтому цветение можно будет ждать у осени
чаревна 16 мая 2022
Чернобрывцы попробуйте, будут до заморозков цвести. Портулак
Э-велин@ 16 мая 2022
Чернобрывцы, описание
Горськ 16 мая 2022
Чорнобривці просто,та й багато інших,якраз пора
lus_so 16 мая 2022
Майори (цинія), вони швидко квітнуть.
ok1904 16 мая 2022
Тоді ще космея.
lus_so 16 мая 2022
І ще красоля і іпомея, я цими віхідними буду сіяти, їм якраз.
HelenWWW 16 мая 2022
Турецкая гвоздика довольно неприхотлива и красиво цветёт. Садовый василёк можно также семенами высеять и он очень быстро растёт и цветёт красиво, неприхотлив.
Ш.а.л.у.н.ь.я 16 мая 2022
Айстри, цинія, вони ще бувають карликові(низькорослі), ешольція, годеція, бальзамін садовий, декоративний соняшник(буває високий та низький), капуста декоративна, календула, лаватера, матіола, настурція, амарант, кохія, малопа.
Це все однорічні, зацвітуть цього року.
illaria-k 16 мая 2022
Ответ дляHelenWWW
Турецкая гвоздика довольно неприхотлива и красиво цветёт. Садовый василёк можно также семенами высеять и он очень быстро растёт и цветёт красиво, неприхотлив.
турецкая гвозддика на второй год цвете.
И аквилегия тоже, а потом каждый год..
автор Asstra 17 мая 2022
Дякую всім. Так багато варіантів підказали