19 мая 2022

Ще як довго ви готові бути однією закордоном?

Дівчата, хто виїхав, як ще довго ви готові бути закордоном, розлучені з чоловіком, батьками? Питання скоріше до тих, хто мав добрі відносини у сім´ї. Готові ви жити самі або з дитиною закордоном, спілкуючись з чоловіком тільки онлайн? Як ваші діти переносять розлуку?
Бо щось ця параша всіма силами намагається затягнути час.
Результат:
вже голосів: 425
186 (43.76%) Тик
94 (22.12%) Думаю про скоре повернення
70 (16.47%) До кінця війни, пофіг як довго
46 (10.82%) Не знаю
29 (6.82%) Своя відповідь
Mellisa 19 мая 2022
Хочу в конце июня вернуться к мужу
max2013 19 мая 2022
Так ніби багато хто думає про повернення. Думати ж ніхто не забороняє
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляMellisa
Хочу в конце июня вернуться к мужу
Ви сама чи з дитиною? Довго жили окремо? Як взагалі це вплинуло на відносини?
KHYana 19 мая 2022
Це питання постійно в голові, відповіді на нього в мене немає(((
OlgaDS 19 мая 2022
Я вже 3 місяць сама з дитиною. Скоро просто завию. Нікому ні я, ні моя дитина не треба! Це розумієш на всі 200%. І чекають і люблять нас лише вдома.
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Я вже 3 місяць сама з дитиною. Скоро просто завию. Нікому ні я, ні моя дитина не треба! Це розумієш на всі 200%. І чекають і люблять нас лише вдома.
♥️
Скільки дитинці?
Чи знайшли за цей час подруг, підтримку?
Не ангелы 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Ви сама чи з дитиною? Довго жили окремо? Як взагалі це вплинуло на відносини?
У всех по разному будет. Нет одинаковых случаев
ShalenaBdgilka 19 мая 2022
До конца войны, мне мой комфорт и детей, а так же нормальная обычная жизнь важнее всего
max2013 19 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Я вже 3 місяць сама з дитиною. Скоро просто завию. Нікому ні я, ні моя дитина не треба! Це розумієш на всі 200%. І чекають і люблять нас лише вдома.
А ви розраховували на любов від чужих людей?
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляmax2013
Так ніби багато хто думає про повернення. Думати ж ніхто не забороняє
Так я ж не про думати. А про те, скільки часу готові жити окремо з сім´єю. Багато літніх людей в медом не заманити виїхати не то що закордон, а і з міста в більш беспечне. Ну і чоловіки у багатьох вдома.
Не кожен може витримати довгу розлуку
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
До конца войны, мне мой комфорт и детей, а так же нормальная обычная жизнь важнее всего
Дітям як без батька? Як ви їх підтримуєте?
Mellisa 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Ви сама чи з дитиною? Довго жили окремо? Як взагалі це вплинуло на відносини?
С сыном. На отношения с мужем не повлияло, мы много пережили ( мы с Ирпеня). Возвращаться мне некуда, дом наш был обстрелян, горел, не пригоден для жизни. Вывозила сына в прямом смысле из под обстрелов. Приехала в Германию 10 марта. Сын домой не хочет, ему страшно. Я решила дать ему возможность доучиться этот учебный год, подтянуть язык. Ну а дальше видно будет. В планах - конец июня.
OlgaDS 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
♥️
Скільки дитинці?
Чи знайшли за цей час подруг, підтримку?
Подруг знайшла, але ж у всіх своє життя і свої плани. Особливо сумно буває вечорами, коли бачиш як всі поспішають додому. А нам з сином і поспішати немає до кого, все самі...
OlgaDS 19 мая 2022
Ответ дляmax2013
А ви розраховували на любов від чужих людей?
Розраховувала на якесь розуміння.
JR-88 19 мая 2022
Для себя крайний срок наметила конец лета.
max2013 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Так я ж не про думати. А про те, скільки часу готові жити окремо з сім´єю. Багато літніх людей в медом не заманити виїхати не то що закордон, а і з міста в більш беспечне. Ну і чоловіки у багатьох вдома.
Не кожен може витримати довгу розлуку
Наразі питання безпеки в першу чергу. Якщо жінка виїхала з дитиною, то заради безпеки дитини. Я впевнена,що і батько дитини це повинен усвідомити. Але якщо ’ довга розлука’ переважає над безпекою дитини і жінки, то це вже інше питання
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляMellisa
С сыном. На отношения с мужем не повлияло, мы много пережили ( мы с Ирпеня). Возвращаться мне некуда, дом наш был обстрелян, горел, не пригоден для жизни. Вывозила сына в прямом смысле из под обстрелов. Приехала в Германию 10 марта. Сын домой не хочет, ему страшно. Я решила дать ему возможность доучиться этот учебный год, подтянуть язык. Ну а дальше видно будет. В планах - конец июня.
Бідні наші діти 🥺
Син в новому середовищі нормально адаптувався?
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Подруг знайшла, але ж у всіх своє життя і свої плани. Особливо сумно буває вечорами, коли бачиш як всі поспішають додому. А нам з сином і поспішати немає до кого, все самі...
Боже, як гірко
max2013 19 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Розраховувала на якесь розуміння.
Потрібно змінити відношення до ситуації.
Ну чого вас не розуміють? Розуміють. Якщо ви ще там,де є ,то розуміють.
Просто, мабуть, по своєму і по можливість.
WomAnn 19 мая 2022
ВП и невыезд будут как минимум до НГ, я это понимала сразу. Переждала опасное время в своём городе и возвращаюсь, Киев. Мне семья дороже
max2013 19 мая 2022
Ответ дляWomAnn
ВП и невыезд будут как минимум до НГ, я это понимала сразу. Переждала опасное время в своём городе и возвращаюсь, Киев. Мне семья дороже
У Києві завершився ’ небезпечний час’?
Unmistakable 19 мая 2022
Ответ дляmax2013
Наразі питання безпеки в першу чергу. Якщо жінка виїхала з дитиною, то заради безпеки дитини. Я впевнена,що і батько дитини це повинен усвідомити. Але якщо ’ довга розлука’ переважає над безпекою дитини і жінки, то це вже інше питання
Какой вопрос? Поставьте диагноз. )) У меня муж на войне, но я не смогла быть заграницей дольше 2х месяцев. У меня каждый день мысль, ну когда уже он вернется, хоть на денечек. А не виделись мы с 17 декабря. Многие женщины не поймут, но очень люблю, очень, и думаю о встрече. И если бы мы были вместе, то никуда бы я не поехала, 100%. Искали бы варианты. Я сейчас в Украине и мне морально намного проще.
Школярка 19 мая 2022
Блін, мені б ваші проблеми...А що говорити жінкам чиї чоловіки служать в ЗСУ?
А якщо по темі: моя донька ходить в садочок з однією дівчинкою (Польща), то їх тато залишився зі своїми старенькими батьками (хоч міг виїхати, бо багатодітні) і вони вже декілька раз їздили до нього. А завтра вони з мамою летять на відпочинок. Не у всіх людей війна. На жаль....
Galina_vinsport 19 мая 2022
Ответ дляOlgaDS
Подруг знайшла, але ж у всіх своє життя і свої плани. Особливо сумно буває вечорами, коли бачиш як всі поспішають додому. А нам з сином і поспішати немає до кого, все самі...
Вы есть друг у друга.. это главное., мы с младшим сыном в одном городе, а старший в другом. Видимся раз в месяц.. мне с младшим тяжело, но всегда находим куда пойти и чем заняться.. вот думаем пойти в Ориентариум или нет., на выходные планируем пойти в ботанический сад.
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляmax2013
Наразі питання безпеки в першу чергу. Якщо жінка виїхала з дитиною, то заради безпеки дитини. Я впевнена,що і батько дитини це повинен усвідомити. Але якщо ’ довга розлука’ переважає над безпекою дитини і жінки, то це вже інше питання
Ви так пишете, немов людина може відключити почуття і емоції. Цілком нормально сумувати дружині за чоловіком, чоловікові за дружиною і дітям за батьками.
Я ж не кажу, що хтось там не усвідомлює чогось. Просто у людей є емоціі і бажання
max2013 19 мая 2022
Ответ дляUnmistakable
Какой вопрос? Поставьте диагноз. )) У меня муж на войне, но я не смогла быть заграницей дольше 2х месяцев. У меня каждый день мысль, ну когда уже он вернется, хоть на денечек. А не виделись мы с 17 декабря. Многие женщины не поймут, но очень люблю, очень, и думаю о встрече. И если бы мы были вместе, то никуда бы я не поехала, 100%. Искали бы варианты. Я сейчас в Украине и мне морально намного проще.
Ключове слово- на війні. Не у всіх на війні.
Але ж .. невже ваш чоловік проти того щоб дитина була у небезпеці? Навіть якщо він на війні?
Ми також не проти були виїжджати.... Але, нажаль я не мала морального права наражати на небезпеку дітей. Я і так завинила перед ними достатньо. Вистачить їм надовго.
Mellisa 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Бідні наші діти 🥺
Син в новому середовищі нормально адаптувався?
Мы конечно много пережили , когда приехали, я за него очень переживала. Когда мы были в дороге, сгорел дом ( на следующий день после нашего отъезда), и неделю муж и мои родители не выходили на связь.. он был в тяжелом психическом состоянии, да и я тоже. Но сейчас внешне все хорошо, ему нравится школа, у него друзья, как среди немцев, так и среди украинцев, весь день гоняет на великах с друзьями, и видно, что ему тут очень нравится. Мы живем а небольшом городке, тихо, спокойно, безопасно. Если бы не он, давно бы вернулась
Unmistakable 19 мая 2022
Ответ дляmax2013
Ключове слово- на війні. Не у всіх на війні.
Але ж .. невже ваш чоловік проти того щоб дитина була у небезпеці? Навіть якщо він на війні?
Ми також не проти були виїжджати.... Але, нажаль я не мала морального права наражати на небезпеку дітей. Я і так завинила перед ними достатньо. Вистачить їм надовго.
Он мне дал право выбора, поэтому мы поехали в относительно спокойный город. Заграницей мне некомфортно.
автор Алeнь 19 мая 2022
Ответ дляШколярка
Блін, мені б ваші проблеми...А що говорити жінкам чиї чоловіки служать в ЗСУ?
А якщо по темі: моя донька ходить в садочок з однією дівчинкою (Польща), то їх тато залишився зі своїми старенькими батьками (хоч міг виїхати, бо багатодітні) і вони вже декілька раз їздили до нього. А завтра вони з мамою летять на відпочинок. Не у всіх людей війна. На жаль....
Ну якщо вам мої проблеми треба, то беріть, мені не шкода.
Про жінок з чоловіками з ЗСУ не питала.
Я абстрактно написали питання. Та і відповідь не по темі, а людей засудити. Вибачте, якщо помиляюся.
max2013 19 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Ви так пишете, немов людина може відключити почуття і емоції. Цілком нормально сумувати дружині за чоловіком, чоловікові за дружиною і дітям за батьками.
Я ж не кажу, що хтось там не усвідомлює чогось. Просто у людей є емоціі і бажання
А де про почуття у вашому дописі?
Емоції, бажання є і поряд здоровий глузд. Ви ж запитуєте хто на скільки готовий. Як безпека дитини може вимірюватись скільки хто витримає?