19 мая 2022

Если мне говорят, что дома сижу- значит, это депрессия. Откуда они знают что

Именно " депрессия". Другие люди что-то знают обо мне?

Если к примеру человек напахался на даче и сел отдыхает 2 часа- тоже депрессия?
Anas tasia 19 мая 2022
Люди просто не дуже добре знають та розуміють, що таке депресія) Забийте
PAJAMA ROOM 19 мая 2022
Від незнання що то таке.
Салт 19 мая 2022
Ну якщо Ви знаєте, що то не депресія - чого це Вас бентежить?
А те, що людина довго не виходить з дому - це дійсно може бути ознакою проблем, а саме депресивного стану.
Може, цінуйте, що Вас помічають?
Rose_m 19 мая 2022
Смотря сколько сидите и что делаете кроме этого сидения