19 мая 2022

Мандарин на ділянці

Чи висаджував хтось у себе у дворі мандарин ? Що з цего вийде ? Є мандарин який виріс з кісточки вже півтора метри в горщику у квартирі … думаю висадити его у відкритий грунт , може хтось таке практикував і знає ньюанси як доглядати , утепляти на зиму і чи вийде з цего щось хороше )) чи краще нехай росте собі у горщику
Виктория1677 19 мая 2022
Не чула щоб в когось росли.
Zaken 19 мая 2022
Змерзне ще в жовтні
...lana 19 мая 2022
Из косточек только дички растут. Даже, если дерево окажется стойким, то будет просто занимать место. Или прививать надо.
толку не будет.
В Крыму выращивают цитрусовые, но только в теплицах, иначе мерзнут
Хай в горшику росте, толку на городі з нього не буде, замерзне.
ok1904 19 мая 2022
Ви бачили доросле мандаринове дерево? Яка кліматична зона у Вас?
ok1904 19 мая 2022
Якщо субтропіки як в Батумі, то цілком можливо
ok1904 19 мая 2022
Ответ дляГрафиня_Вишенка
толку не будет.
В Крыму выращивают цитрусовые, но только в теплицах, иначе мерзнут
Там ще має значення полив. До сезону осінніх дощів мандаринки малесенькі зелені кульки, сезон дощів десь у жовтні у них ( там ще тепло), і от дуже швидко плоди набирають вологу, жовтіють, достигають. У вересні це ще маленькі зелені кульки , а цитрини зелені як лайми.
artushik 19 мая 2022
Ариал. Садить в большой горшок, летом держать на улице, зимой в дом.