Великий там автовокзал, чи мають ці автобуси певне місце? Як доїхали, пишуть 16 годин?
У вівторок їхала ним з Львова на Варшаву.
Місце купуєте, +19 грн через нет як і білет.
Комфортний автобус мерседес, щ розетками, інтернетом, хороші місця для ніг, дуже задоволена. Перший раз їхала цим перевізниуом.
Водії виховані, зупинок мало, по 15 хв. Туалет в автобусі робочий. Дуже задрволена поїздкою.
Ответ дляromsan
А скільки коштував білет? Як довго їхали?