19 мая 2022

Хто щас за кордоном, вам не стрьомно?

Що на осінь/ зиму можуть розкрутить знов сценарій пландемії. Все ж таки у себе вдома більше шансів увернутися і уйти в тінь, ніж закордоном сидячи на соціалці в статусі знедоленого, коли за 3 копійки пособія муситимеш виконувати всі забаганки.
І діти в школах також ...
Toonika 19 мая 2022
Что вы только что написали? На уши не налазит... Кони, люди...
ElenaMari 19 мая 2022
Дома большие шансы ракету встретить имеено у себя в дом(
Gal_etka 19 мая 2022
Страшно, бо не хочу вакцинуватись.
Lastochka888 19 мая 2022
Ото проблема в нынешнее время. Что может быть страшнее войны? Корона?
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Страшно, бо не хочу вакцинуватись.
От і я так же , бережу себе. Про дітей навіть і мови не йде. А в тій же Німеччині з 5 років, і те , що зараз притихли- не означає , що забули
В намордниках діти навіть на уроках сиділи 2 роки. . В Україні моя дитина тряпку на обличчя ні разу не вдягла наприклад. Тільки за це вже можна любити нашу неньку
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляToonika
Что вы только что написали? На уши не налазит... Кони, люди...
Перечитайте завтра, може ви втомлені
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
Ото проблема в нынешнее время. Что может быть страшнее войны? Корона?
Не корона, а методи ’боротьби’ з нею
Lastochka888 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
От і я так же , бережу себе. Про дітей навіть і мови не йде. А в тій же Німеччині з 5 років, і те , що зараз притихли- не означає , що забули
В намордниках діти навіть на уроках сиділи 2 роки. . В Україні моя дитина тряпку на обличчя ні разу не вдягла наприклад. Тільки за це вже можна любити нашу неньку
Так возвращайтесь в родную гавань.
Анастасия К. 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Перечитайте завтра, може ви втомлені
Удалено администрацией...
Gal_etka 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
От і я так же , бережу себе. Про дітей навіть і мови не йде. А в тій же Німеччині з 5 років, і те , що зараз притихли- не означає , що забули
В намордниках діти навіть на уроках сиділи 2 роки. . В Україні моя дитина тряпку на обличчя ні разу не вдягла наприклад. Тільки за це вже можна любити нашу неньку
Я в Україні тихо переседіла корону в селі, я взагалі не антиваксер, але саме ця вакцина бентежила, щось в ній не подобалось.

Благо, в мене немає дітей, я й не знаю що робила б. Напевно і не виїхала б, шукала прихисток в Україні в тихому селі.
Lastochka888 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Не корона, а методи ’боротьби’ з нею
Украина и нет проблем, поближе к границе с кацапией.
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
Так возвращайтесь в родную гавань.
Та я й не випливала . І розводняк з соплею одна із причин також. Точніше страх , що почнуть гайки закручувать за кордоном
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляАнастасия К.
Удалено администрацией...
А без переходу на особистості ніяк?
nikiya 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
От і я так же , бережу себе. Про дітей навіть і мови не йде. А в тій же Німеччині з 5 років, і те , що зараз притихли- не означає , що забули
В намордниках діти навіть на уроках сиділи 2 роки. . В Україні моя дитина тряпку на обличчя ні разу не вдягла наприклад. Тільки за це вже можна любити нашу неньку
Тююю, так їдьте в Україну, де «вільні люди» без «тряпок».
Це мені дуже нагадує на позицію біженців з мусульманських країн які понаїдутьв Європу, а потім вимагають побудувати їм мечеті…
Babylady 19 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Я в Україні тихо переседіла корону в селі, я взагалі не антиваксер, але саме ця вакцина бентежила, щось в ній не подобалось.

Благо, в мене немає дітей, я й не знаю що робила б. Напевно і не виїхала б, шукала прихисток в Україні в тихому селі.
Эта вакцина создана для обогащения фарм.корпораций, ИМХО. Для этого же и была раздута истерия с короной. Но, хочется надеяться, что хотя бы это у же в прошлом
Lastochka888 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Та я й не випливала . І розводняк з соплею одна із причин також. Точніше страх , що почнуть гайки закручувать за кордоном
К чему тогда тема?
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
К чему тогда тема?
Перечитайте, я все детально розписала
Babylady 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
Украина и нет проблем, поближе к границе с кацапией.
Так в кацапии те же методы были - намордники, вакцины.
Gal_etka 19 мая 2022
Ответ дляBabylady
Эта вакцина создана для обогащения фарм.корпораций, ИМХО. Для этого же и была раздута истерия с короной. Но, хочется надеяться, что хотя бы это у же в прошлом
Я вже не памятаю своїх аргументів, але якби все було прозоро, я б може й вакцинувалась. То ж ховали від нас всі побічні ефекти, не можна було розголошувати. Це більше всього злякало.
Lastochka888 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Перечитайте, я все детально розписала
Перечитала, ниачем)) нагнетание паники, провокация.
Babylady 19 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Я вже не памятаю своїх аргументів, але якби все було прозоро, я б може й вакцинувалась. То ж ховали від нас всі побічні ефекти, не можна було розголошувати. Це більше всього злякало.
Кого волнуют побочные эффекты, когда на кону такие прибыли?
Николай-b526 19 мая 2022
Ответ дляIloveMinecraft
От і я так же , бережу себе. Про дітей навіть і мови не йде. А в тій же Німеччині з 5 років, і те , що зараз притихли- не означає , що забули
В намордниках діти навіть на уроках сиділи 2 роки. . В Україні моя дитина тряпку на обличчя ні разу не вдягла наприклад. Тільки за це вже можна любити нашу неньку
правильно!, нечего себя соросовскими чипивками чипить!, долой презервативы! только натурал!
промокашка 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
Украина и нет проблем, поближе к границе с кацапией.
Белоруська там вообще отлично в этом плане , но автор , по теме , да я тоже об этом думаю , но так хочется верить что до осени сможем вернуться домой
Lastochka888 19 мая 2022
Ответ дляBabylady
Так в кацапии те же методы были - намордники, вакцины.
Я не в кацапию советую, а туда, куда долетает каждый день и корона покажется раем.
Gal_etka 19 мая 2022
Ответ дляBabylady
Кого волнуют побочные эффекты, когда на кону такие прибыли?
Так. Все як завжди - сильні світу цього грають, а нам все те розхльобувати
Платья Всем 19 мая 2022
намордники....
Капец.
Едьте туда, где не носят намордники и не вакцинируются.
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляLastochka888
Я не в кацапию советую, а туда, куда долетает каждый день и корона покажется раем.
До чого тут корона? Я про добровольні меропріятія від корони пишу
Babylady 19 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Так. Все як завжди - сильні світу цього грають, а нам все те розхльобувати
Так что главное, они же свои ’правила игры’ нам не рассказывают, а выдают как великую необходимость и заботу о простом народе. а многие и верят, и рады стараться загрызть ближнего, кто думает не так, как велит система.
автор IloveMinecraft 19 мая 2022
Ответ дляПлатья Всем
намордники....
Капец.
Едьте туда, где не носят намордники и не вакцинируются.
Я вже там
florak 19 мая 2022
Я год назад специально летала в Германию чтобы привиться, потому что в Украине вакцины ещё не было. Так что нет, не страшно. И при чем тут социал к пандемии вообще?)