Та легко!• 16 июня 2022

Постановка мовлення

Дівчата, чи є якісь безкоштовні відео по постановці мовлення?
Мушу зараз багато виступати перед батьками, бо змінила професію бухгалтера на педагога)
В ютуб дивилась, але щось не те.
ТигрЛьвович• 16 июня 2022
Ви шукайте не постановку мовлення, а ораторське мистецтво, щось таке.

tarveldy• 16 июня 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Сценічна мова
Вам потрібні техніки дихання, чистововки та нейрокорекція типу відрізок тексту покласти на 20 кроків і тп, шукайте серед підручників для акторів
автор Та легко! • 16 июня 2022
Ответ дляtarveldy
Сценічна мова
Дякую за підказку.
автор Та легко! • 16 июня 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Дякую.