Добрий день! Не замовляйте ні в якому разі взуття в магазині sp_ukraina1 ! Вони шарлатани!
З грудня місяця (вже півроку) чекаю взуття і гроші не повертають, пишуть одні відписки. Мені обмежили доступ до сторінки, але я всеодно пишу з іншого аккаунту в особисті повідомлення їх коментаторам і попереджаю не пересилати кошти. Ось тут знайшла сайт зі свіжими відгуками тих, хто постраждав як і я
В кіберполіцію скаргу написала.
Порадьте, що ще можна зробити?
В кіберполіцію скаргу написала.
Порадьте, що ще можна зробити?
Ответ дляVilena79
Я в них замовляла , мабуть, більше 10 пар різного взуття. І чоловічі, і жіночі. Правда , чекати довго. Але не кинули . Замовляла останній раз на початку лютого. Із-за війни доставку відтягували, мовляв склад на Салтівці , а там бомблять. Але все отримала місяць тому.
Вам пощастило. А я півроку чекаю і морозяться, відписки шлють, що бугалтерія не працює, хоча замовлення нові приймають, працюють
Ответ дляandronata
Спробуйте замінити на те що є в наявності на вашу суму. Або з нових замовлень. Бо те що раніше замовляли, може не бути . Я так босоніжки замінила на спортивний костюм чоловічий, а шльопанці резинові були вже викуплені, то прислали їх
Ответ дляVilena79
Я не хочу заміни і в цьому випадку вони по закону зобов´язані повернути кошти. А вони тупо мене блокують