Брынза• 19 июня 2022
Ліастен - що це за препарат? Маю сумніви
Звісно, кожен лікар хоче заробити трошки грошей. Тому деякі призначення я розумію. Але все ж таки вирішила тут запитати. Що це за препарат? Імуномодолулятор ? Чи має якусь дію...склад теж бентежить.
Підкажіть
Ход конём• 19 июня 2022
Подивіться опис -типовий фуфломіцин ’относится к иммуномодуляторам природного происхождения с широким спектром действия’
Брынза
• 19 июня 2022
Ответ дляnenatasha
Гінеколог призначив?
Так...ціна капец.. особливо зараз...це не дуже підйомно для бюджету (((
Вирішила запитати тут
Ответ дляБрынза
Вирішила запитати тут
Мені теж призначав, 5 уколів через якийсь там інтервал, але я зробила перший, захворіла ковідом і побоялась продовжити курс, бо це імуномодулятор( так і валяється в домашній аптечці
Призначали при діагнозі дисплазія
Брынза
• 19 июня 2022
Ответ дляnenatasha
Призначали при діагнозі дисплазія
От і у мене такий діагноз....не знаю що робити, бо занадто недешевий препарат. Думаю чи є сенс лікуватися без нього, бо там ще список на кілька тисяч...ви вилікували дисплазію?