20 июня 2022

А куди подівся весь тонік (напій)?

Дівчата, от побачила тему про антиперсперанти і згадала своє обурення на цих вихідних. Суть в тому, що я люблю джин з тоніком. На вихідних вирішила себе, вперше за чотири місяці, побалувати. Джин купила, лайм купила, а тонік ніде не змогла знайти. Звичайно, Швепс - найвідоміша марка. Шукала його - немає. Шукала, будь який інший тонік - немає.
Розумію, що це зовсім не продукт першої необхідності, але, тому, і мав би залишитися. Це ж, навіть, не кола.
Може хтось щось чув?
Не те, щоб суттєве питання, але цікаво.
Deniza 20 июня 2022
Пішов разом з Колою і Спрайтом. Відбудовують завод.
irina _d 20 июня 2022
Ответ дляDeniza
Пішов разом з Колою і Спрайтом. Відбудовують завод.
А разве Кола делает Швепс? По моему это Пепси
irina _d 20 июня 2022
Мы спрайт купили в пятницу. Оббегала все магазины в райцентре, пока нашла)
Мохито будем делать
автор АлександраА 20 июня 2022
Ответ дляDeniza
Пішов разом з Колою і Спрайтом. Відбудовують завод.
Так, блін, я Спрайт знайшла!
Спробувала джин зі Спрайтом - фігня.
Коли, взагалі, маса: хоч Кока, хоч Пепсі, хоч Живчик (ага, почав, як розумію, випускати). А тоніку немає. Печалька.
Mari4ka 25 20 июня 2022
Ответ дляirina _d
Мы спрайт купили в пятницу. Оббегала все магазины в райцентре, пока нашла)
Мохито будем делать
Попробуйте Соковинка микс лайм - крутенько для мохито и так.
irina _d 20 июня 2022
Ответ дляMari4ka 25
Попробуйте Соковинка микс лайм - крутенько для мохито и так.
Вроде видела такой в продаже. Спасибо, попробую!
Deniza 20 июня 2022
Ответ дляirina _d
А разве Кола делает Швепс? По моему это Пепси
Schweppes — торговельна марка безалкогольних напоїв, заснована Якобом Швеппом в 1783 році. Належить The Coca-Cola Company.

наче не Пепсі...
Gazetka 20 июня 2022
Мы тоже в выходные обошли все ближайшие супермаркеты и мелкие магазины, нет нигде 🤷‍♀️ Причём ни швепса, ни какого другого. Сказали что нет завоза тоника именно
автор АлександраА 20 июня 2022
Ответ дляGazetka
Мы тоже в выходные обошли все ближайшие супермаркеты и мелкие магазины, нет нигде 🤷‍♀️ Причём ни швепса, ни какого другого. Сказали что нет завоза тоника именно
О! Не я одна.
Я обїздила всі великі супермаркети: Метро, Фоззі, Новус, Фора, Сільпо... Туди ж: Розетка, Епіцентр і інші інтернет-магазини (ну заморочилася, знаю). Немає!
Причому, аналогі і оригінали солодких напоїв можна знайти, а от тоніку - зовсім немає.
Nimfa77 20 июня 2022
Я пью виски с тоником, тоже нигде не нашла.
LoliTaran 20 июня 2022
А я пью с ним винишко, заходит прям классно мне, со льдом… Уже месяца два как нет… а до этого скупила весь в городке, где живу 😂
автор АлександраА 20 июня 2022
Ответ дляLoliTaran
А я пью с ним винишко, заходит прям классно мне, со льдом… Уже месяца два как нет… а до этого скупила весь в городке, где живу 😂
Так, також вино з ним пила. Але зараз, якось, не до алкоголю було - от і пропустила момент.
Я ж запаслива: навіть сіль Артемсіль вчасно купила. А із тоніком, бачу, схибила
melya 20 июня 2022
Совет: ищите на заправках, я там брала
Олеся Асмолова 20 июня 2022
В Сильпо есть . 200 грамм-40 гривен, английский. В стеклянных бутылочках