Матрёна• 21 июня 2022

Питання до дівчат, які палять

Які ваші улюблені самі слабкі цигарки?
Я раніше курила не багато. Потім кинула і роки 3 не курила зовсім. А з початком війни знов почала і з кожним днем все більше. Спробувала glo, начебто нічого. Але помічаю, що нудить інколи від них.
З цигарок курила винстон з капсулой. Але вони міцні. Що є смачне, але слабіше?
Швидка Настя• 21 июня 2022
Винстон слимс серый 👍

мадам Везувий• 21 июня 2022
Парламент, але не впевнена, що слабші . Ще й з продажу пропали
Виниловая пластинка• 21 июня 2022
Парламент , там есть единичка
Finetouch• 21 июня 2022
Курила до беременности гло ( пина колада) винстон, ротманс слимс с черничной капсулой.
автор Матрёна • 21 июня 2022
Ответ дляШвидка Настя
Винстон слимс серый 👍
Вони з якимсь смаком?
автор Матрёна • 21 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Гло пина колала це товсті, так?
Я пристрій для тоненьких взяла. Там з капсулою тільки 3 смаки. Не подобаються.
Finetouch• 21 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Гло пина колала це товсті, так?
Так, товстi

Добротная• 21 июня 2022
Кент тонкий
Всех анонимов аноним• 21 июня 2022
Парламент аква блю -не знаю слабкі вони чи ні, але це поки що краще з того що я курила.
Швидка Настя• 21 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Вони з якимсь смаком?
Нет обычные сигареты. Есть белого цвета - единичка, но их не везде продают
Пирожкиня• 21 июня 2022
Эльф бар и подобные одноразки
А зачем вам это надо? Не курите лучше, у вас пока что нервное, не так сложно бросить
Вытворунка• 21 июня 2022
Я кинула це діло) від сигарет нудило, не переношу взагалі, спробувала одноразку, дуже сподобалось приємний запах. Але після двух одноразок почало також нудити, думаю стрес стресом, але ще більше портити організм не хочу, не купую. Краще кинути це діло. Але вам вирішувати
Рекламама• 21 июня 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
А где вы их берёте? Я в Днепре, у нас уже не найти парламента…
Брюнетка в Мармеладе• 21 июня 2022
парламент
Всех анонимов аноним• 21 июня 2022
Ответ дляРекламама
Чи в магазині чи на заправці в Ірпіні.
Рекламама• 21 июня 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Чи в магазині чи на заправці в Ірпіні.
У нас уже прям совсем пусто, завозов сказали не будет т.к. везли их из Харькова. Винстон xs тоже больше нет
Всех анонимов аноним• 21 июня 2022
Ответ дляРекламама
Ого
Ясно
Рекламама• 21 июня 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ого
Ясно
В атб сигаретные витрины полупустые…
ВернитеВалеру• 21 июня 2022
Интересно, а в Европе есть сигареты с фильтром, ментоловые и т.п.?

Лапка• 21 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Вони з якимсь смаком?
Зараз нема сигарет зі смаками, пропали з продажу. Сама курила Вінстон з чорничною капсулою, перейшла на вінстон сріблястий
Рекламама• 21 июня 2022
Ответ дляЛапка
Это четверка? Тонкие ?
Лапка• 21 июня 2022
Ответ дляРекламама
Это четверка? Тонкие ?
Є тонкі, є звичайні. Я беру звичайні. Так 4 і 0,3 здається
Ясамаякрасивая)• 21 июня 2022
Кент тонкий единица
Лапка• 21 июня 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Ні, в Європі зі смаками заборонені. В нас чула, зо Зеленьский теж підписав закон про заборону сигарет з капсулами десь от от, але коли почне діяти не знаю. Хоча ії вже все одно нема у продажу
Подумывающая• 21 июня 2022
У меня под система, есть слабые жидкости но мне они ни о чем. Покупаю 5ку.
Онанимный пользыватель• 21 июня 2022
Спробуйте Марвелл самі тонкі ванільні.
Соня-сонятко• 21 июня 2022
Ответ дляМатрёна
Гло пина колала це товсті, так?
У мене і для тонких, і для товстих. Як же мені тут за кордоном не вистачає тоненьких кремі тобакко, ех - у них немає тонких у продажу взагалі. Знайшла товсті - такі, яких у нас немає, - але все не те, не те )
Онанимный пользыватель• 21 июня 2022
Одноразові та айкос не накурюєшсь взагалі. Але краще кинути це діло, прийде час звісно, а поки що спробуйте марвел, там різні смаки.
Миллион АлыхРос• 21 июня 2022
Правда, попробуйте эльф бар, например.
Я после него не смогла сигареты курить, они воняют так, что прям караул)
Схема сыра• 21 июня 2022
Ответ дляЛапка
есть марвел - тонкие со вкусами