Пропеллер на 6 персон• Изменено 21 июня 2022

ДТП, які мої дії?

Доброго дня!
У мене таке питання, по дтп.

Дівчатка, в суботу вранці, я виїжджала з свого житлового комплексу, переді мною на виїзді фургон доставки, дистанцію я тримала достатню. В якусь мить цей фургон почав здавати назад, тобто на мене, заді мене була вже бровка, я почала сигналити разів 3, але це не допомогло, хоча вікна були в нього відкриті.
В мене в’їхала автівка і повністю пошкодила передній бампер моєї автівки, а точніше він переламався практично навпіл.
Це все на камерах зафіксовано і бачили охоронці з мого ЖК.
Винуватець дтп свою вину признав, я визвала поліцію, ми зафіксували це в Євро протоколі.
Він подзвонив в свою страхову і повідомив про дтп.
Від того часу, сьогодні вівторок, мені зі страхової винуватця, ні хто не зателефонував.

Підкажіть будь ласка, які мої дії в цьому випадку???

Таке вперше в мене, хоча вожу я, я більше 5 ти років.
Страхова винуватця по відгукам гугла - не дуже, пишуть про неї, що вони відтягують час і тд.
Авто в мене 2017 року, купляла з салону, вчора заїхала на сто до знайомого, він мені сказав, що бампер + робота + окраска – буде коштувати 500 уе.+/-, ...
це великі вже гроші в наш час.
Знайома говорить, щоб я писала винуватцю, але що я напишу, він мені скаже, розмовляти зі страховою.
maria40• 21 июня 2022
Обращайтесь в свою страховую и предоставляйте все документы о дтп,пишите заявление .
KaterionOK• 21 июня 2022
Потрібно зробити експертну оцінку пошкоджень. Страхова компанія має вам надати цього експерта. Машина, яка в вас в’їхала - зареєстрована на фізособу чи на юридичну особу? Якщо СК не поспішає нічого робити, або вас не влаштовує сума відшкодування, то ви можете звернутися до винуватця ДТП з вимогою про відшкодувнння.
автор Пропеллер на 6 персон • 21 июня 2022
Ответ дляmaria40
А чому в свою? Мені поліцейський сказав, що в страхова винуватця виплачую компенсацію
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июня 2022
его страховая вас знать не знает. вы обязаны в трехдневный срок уведомить свою страхрвую о дтп.
отправить им европротокол и заявление на возмещение. они принимают решение о выплате и размере выплат.
иногда платят первыми, иногда возмещают ваши чеки. все по разному. потом ваша СК обращается в их СК и регрессом возмещается
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
блин, люди, хоть читайте то, шо подписываете
maria40• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Потому что в свою ,а они уже все решают со страховой виновника.
Рву и мечу• 21 июня 2022
Заерніться самі в страхову винуватця, вони повинні все зафіксувати і зробити експертизу. А виплат можна чекати довго
Ответ дляKaterionOK
Машина, яка в мене в’їхала - зареєстрована на фізособу.
Так я чекаю, на цього експерта, але ж вони мені навіть не телефонують... Я вже думаю, може мені це самій зробити?!
Рву и мечу• 21 июня 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Якщо в автора тільки цивілка, то її страхова ні до чого
Гореотума• 21 июня 2022
готовьтесь к 3 месяцам
и самое главное не ремонтируйте сами пока авто
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
я не розумію, чому в мою СК, не по моїй вині дтп, в європротоколі так і написано
KaterionOK• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Телефонуйте самостійно, якщо не хочете чекати. Зазвичай протягом 3-5 робочих днів після ДТП вже проводять оцінку.
Ответ дляРву и мечу
так тільки цивілка
Пез Году Неделя• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Вони і не зателефонують
Ви дзвонити в СК винуватця і потім їдете до них пишите заяви та показуєте авто і тд.
Якщо усВас пряме врегулювпння, то в свою СК.
Рву и мечу• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
так тільки цивілка
Тоді нічого не чекайте, звертайтеся в його страхову
Ответ дляГореотума
готовьтесь к 3 месяцам
Та в мене і не має таких грошей зараз, зп урізали на роботі - 50%
А якщо ск не заплатить, то що робити?
Гореотума• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
А якщо ск не заплатить, то що робити?
что то выплатят - но не сразу.. обычно это очень долго
Звездолётчица• 21 июня 2022
Обращались в страховую винуватця, заповнювали заяву про випадок. Потім суд
Фиона Шрековна• 21 июня 2022
Я сама звонила в страховую виновного в дтп, потом приезжала к ним, там делали осмотр, фотографировали и предложили компенсацию
советский цирк• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
А якщо ск не заплатить, то що робити?
в суд подавати
Ответ дляГореотума
а різницю, я маю право требувати з винуватця?
так просто зводити з рук, цей водій буде кожного дня таранить машини і йому буде це сходити з рук, якщо страхова нарахує менше, чим по рахунку з сто
Ответ дляЗвездолётчица
а чому суд, він не признавав вину, не по євро протоколу?
Ответ дляФиона Шрековна
дякую, коли звонити, говорити номер європротоколу? чи як?
Гореотума• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
обычно весь ремонт не покрывают
начнут рассказывать что машине уже 5 лет.... износ и прочую ерунду....
Пез Году Неделя• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
У нього немає номеру
Говорити номер полісу винуватця.
KaterionOK• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Ви можете вимагати різницю, якщо у вас на руках буде оцінка вашого експерта, яка буде більшою, ніж експерта його страх. компанії плюс рахунок СтО з актом виконаних робіт.
советский цирк• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
то різні суди
по самому факту дтп, встановлення винного -це окремий суд
спір по сумі коштів -це інший суд
Пез Году Неделя• 21 июня 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
По рахункам фірмого сто страхова не нарахує і не має цього робити. Розрахунок буде по середнім цифрам.
Зверніть увагу яка франшиза у нього ше, бо це ті кошти, що він має сплатити, ск їх не платить.
Пыхтелка• 21 июня 2022
Автор, если вам !! нужна машина на ходу -ноги в руки и за дело!
В его страховую и тд
ВСЕГДА это гемор, а в войну - это капец
Пальцем о палец никто не ударит, если вы сами не займётесь!
Ответ дляПез Году Неделя
У нього немає номеру
Говорити номер полісу винуватця.
дякую.