Finetouch• 21 июня 2022

Как спать с холтером?

Боюсь его повредить ночью, как вы спали?
Solly85• 21 июня 2022
Обычно. Не повредила, на спине старалась засыпать или на боку

автор Finetouch • 21 июня 2022
Ответ дляSolly85
Не могу вообще спать на спине(
Solly85• 21 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Не могу вообще спать на спине(
Я тоже не люблю. На боку можно в таком случае
Златка3377• 21 июня 2022
Нормально спала,ще й вагітна була десь на місяці 6-7,спала на боку
автор Finetouch • 21 июня 2022
Ответ дляSolly85
Буду пробовать)) уже не могу, так и хочется эту фигню снять с себя
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Не могу вообще спать на спине(
На боці спала правому. Але так, щоб не повідлітали електроди і щоб монітор не притиснути.

При ХМ ЕКГ обмежити роботу на комп´ютері, користування телефоном, обмежити навантаження на плечовий пояс - не можна робити зарядку, підтягуватися, віджиматися, мити підлогу, гладити, носити тяжкості; оскільки це погіршить якість запису.
natali2871980• 21 июня 2022
нормально спала, не бойтесь, его тяжело повредить. Главное не отключить. Посмотрите, гдн кнопка у Вас, но она, как правило, хорошо спрятана

Nataliiaz• 21 июня 2022
Ответ дляPodolyankaUA

А сегодня при нас мужчине в больнице сказали не беречься, жить абсолютно привычной жизнью
автор Finetouch • 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Мне тоже самое сказали
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Головне, руками не розмахувати, тому що погіршується запис (артифакти).

Навантаження фізичне необхідне при проходженні ХМ ЕКГ. Це сходинковий тест, прогулянка; вправи при зарядці, які не пов´язані з розмахуванням рук.

І обов´язково потрібно вести щоденник.
Nataliiaz• 21 июня 2022
Ответ дляPodolyankaUA

І обов´язково потрібно вести щоденник.
Я просто написала, что мужчине говорил врач: не беречься, жить абсолютно привычной жизнью, для того, чтобы были реальные показатели.
Я не медик и с холтером пока еще не имела дело, поэтому не знаю.
Solly85• 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
И мне не говорили. Наоборот, нужно было пару раз в день пройтись по лестнице пешком на 5-6 этаж, чтоб отследить поведение при нагрузке. Ну и работаю за компьютером, это тоже не ограничивала
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Найкраще фізичне навантаження при проходженні ХМ ЕКГ - це сходинкова проба (піднятися до 5 поверху), ще велотренажер (вдома є, тому декілька разів через деякий проміжок часу крутила педалі).
А так день проходив, як завжди. Ввечері взагалі дивилася телевізор і нічого не робила.
Не скільки ХМ ЕКГ проходила із-за пульсу, а в більшості щоб дослідити зубець Т і чи виникає при фізичному навантаженні депресія сегмента ST.