Боюсь его повредить ночью, как вы спали?
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляFinetouch
Не могу вообще спать на спине(
На боці спала правому. Але так, щоб не повідлітали електроди і щоб монітор не притиснути.
При ХМ ЕКГ обмежити роботу на комп´ютері, користування телефоном, обмежити навантаження на плечовий пояс - не можна робити зарядку, підтягуватися, віджиматися, мити підлогу, гладити, носити тяжкості; оскільки це погіршить якість запису.
natali2871980• 21 июня 2022
нормально спала, не бойтесь, его тяжело повредить. Главное не отключить. Посмотрите, гдн кнопка у Вас, но она, как правило, хорошо спрятана
Ответ дляPodolyankaUA
А сегодня при нас мужчине в больнице сказали не беречься, жить абсолютно привычной жизнью
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Головне, руками не розмахувати, тому що погіршується запис (артифакти).
Навантаження фізичне необхідне при проходженні ХМ ЕКГ. Це сходинковий тест, прогулянка; вправи при зарядці, які не пов´язані з розмахуванням рук.
І обов´язково потрібно вести щоденник.
Ответ дляPodolyankaUA
І обов´язково потрібно вести щоденник.
Я просто написала, что мужчине говорил врач: не беречься, жить абсолютно привычной жизнью, для того, чтобы были реальные показатели.
Я не медик и с холтером пока еще не имела дело, поэтому не знаю.
Ответ дляNataliiaz
И мне не говорили. Наоборот, нужно было пару раз в день пройтись по лестнице пешком на 5-6 этаж, чтоб отследить поведение при нагрузке. Ну и работаю за компьютером, это тоже не ограничивала
PodolyankaUA• 21 июня 2022
Ответ дляNataliiaz
Найкраще фізичне навантаження при проходженні ХМ ЕКГ - це сходинкова проба (піднятися до 5 поверху), ще велотренажер (вдома є, тому декілька разів через деякий проміжок часу крутила педалі).
А так день проходив, як завжди. Ввечері взагалі дивилася телевізор і нічого не робила.
Не скільки ХМ ЕКГ проходила із-за пульсу, а в більшості щоб дослідити зубець Т і чи виникає при фізичному навантаженні депресія сегмента ST.