23 июня 2022

Дитяча підлість

Я наче не вчора народилась, а майже 40 років тому, але таке бачила вперше. Оббрехала дорогих мені людей у віці і мене в тому числі((( мала коза, якій 9 років. Ні жалю, ні розкаяння...нічого не має. Ашотакоє? вся реакція. Каже в очі брехню і вухом не веде.
Подробиць писати не хочу, дуже важко. Стільки допомагали, а тобі просто плюнули у спину.
Чи зустрічались вам такі "дітки"?
Просто поговорити.
показать весь текст
автор КошкинДом 23 июня 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Не варто. Пошліть за кораблем і нехай перегризуться там самі
Так і сталось. У всіх відкрились очі.
автор КошкинДом 23 июня 2022
Ответ дляФантуля
Просто колись у знайомих була ситуація- дядько років 60 , був дорогим гостем , розбещував дитину, дитина спробувала протестувати як вміла - хамити , обріхувати дядька і його дружину, бо стидалась сказати правду. Старша сестра дитини побачила дивну поведінку дядька, той не сприймав її серйозно, чим і врятувала дитину. Тому дитина може просто захищатись від чогось
Ні, там зовсім інша ситуація. Нічого такого 100 % немає.
Грибной_Дождик 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Але її брехня призвела до дуже поганих наслідків, за які потрібно відповідати.
Є можливість щоб вона відповіла за це?
Фантуля 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Ні, там зовсім інша ситуація. Нічого такого 100 % немає.
Я не кажу що там таке, але це може бути захист , просто у ситуації дорослі- діти, я завжди виправдовую дітей.
СкиниУскачи! 23 июня 2022
Так, сиділа з малим постійно, гралися, какашки його мила, вигулювала, на ручках носила і т.д. Якось вибіг від мене на кухню до баби й матері( я типу дівчиною його дядька була) й прикинувся, що плаче й збрехав, що я його побила. Потім повернувся й кепкував з мене, реготав, гримаси корчив. Після цього наче відрізало.
Ленне-Рейма 23 июня 2022
Ответ дляПопадалочка
Да ладно. У меня подруга была такая брехуха, когда-то набрехала зачем-то своей бабушке, что я про нее (про бабушку) гадости говорила, меня отец к ним среди ночи извиняться потащил. Так противно было и за подругу и за отца, что мне не поверил, а поверил ей. Нам по 8 лет было, 83 год.
То було не стільки питання повірив чи ні, скільки є вже скарга і має бути відповідна виховна реакція. Подруга має своїх батьків і на неї натиснути складніше,а на вас легко, як раз виховна функція виконана, а якщо і задарма, то нічого страшного, для профілактики на майбутнє. Так часто робили ще самі не дуже зрілі люди, але тоді батьками ставали не коли є готовими, а тому що так сталось або треба.
Ми теж з братами у куті стояли всі разом для профілактики. Дурість дурістю, але все ж спільне, все загальне. От і до сім´ї така сама жесть доходила
волосатое стекло 23 июня 2022
Ответ дляФантуля
Та ні, нас виховували масою, зручною для держави , а зараз виховують особистість , якій плювати на всіх інших і державу( ні там ні тут не є добре, десь має бути середина..
Можно Вас і масою, а нас - ні.
Пищалка 23 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Проблема не в этих детках,а в тех,кто их воспитывал
Неа. У нас была знакомая семья, там 2 близняшки. Одна - лапочка, вторая - соврать как дышать, с возраста примерно как говорить научилась. Причем виртуозно настолько, что даже родителей, которые уже знали характер, ещё в детстве вокруг пальца обводила . С чужими совсем всё круто выходило.
Кстати, у нее жизнь отлично сложилась. У сестры так себе, слишком много совести наверное
Но это к чему..не только в таких качествах воспитание роль играет, не только
Фантуля 23 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
Можно Вас і масою, а нас - ні.
Ну на індивідуальність під анонімом не тягнете .
Мудрецыха мира сего 23 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Рождаются все кристально чистыми
Я так не считаю. Беспомощным и слабым-да, но характер уже заложен, потом только воспитание и коррекция, но при наборе генов соответствующем, нужно постараться. А если мать и отец такие же, как они могут воспитать что-то другое, не сродни себя?
Мудрецыха мира сего 23 июня 2022
Ответ дляволосатое стекло
І батьки, і садок, і школа винна. Зараз багато таких дітей. Ми виховувалися при союзі спільно з навчальними закладами, нас вчили жити у колективі, бути громадянами своєї держави, тому тоді діти не такі були.
Та ладно, не смешите-совок для вас идеальное воспитание?
Я оттуда же родом, так вот подлые дети были тогда тоже.
Попадалочка 23 июня 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
То було не стільки питання повірив чи ні, скільки є вже скарга і має бути відповідна виховна реакція. Подруга має своїх батьків і на неї натиснути складніше,а на вас легко, як раз виховна функція виконана, а якщо і задарма, то нічого страшного, для профілактики на майбутнє. Так часто робили ще самі не дуже зрілі люди, але тоді батьками ставали не коли є готовими, а тому що так сталось або треба.
Ми теж з братами у куті стояли всі разом для профілактики. Дурість дурістю, але все ж спільне, все загальне. От і до сім´ї така сама жесть доходила
Насчет незрелых родителей - это вы в точку.
Ленне-Рейма 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Ні, там зовсім інша ситуація. Нічого такого 100 % немає.
Ну і то добре.
Так а що сталося у вас з нею? Хоч в загальних рисах?
волосатое стекло 23 июня 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Та ладно, не смешите-совок для вас идеальное воспитание?
Я оттуда же родом, так вот подлые дети были тогда тоже.
Не встречала таких в детстве
ЧакрыНеРаскрылись 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Я чогось думала, що таке може бути в старших, вже підлітків. Але тут прозріла.
Сама наблюдала не раз надменные взгляды, цоканье и закатывания глаз 8-9летними писюхами. Это все от воспитания и окружения на улице/школе, а так же интернета.
Мудрецыха мира сего 23 июня 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Ще скажіть, що всі немовлята однакові. Хтось спокійних, хоч десяток таких народжуй. А хтось відбиває у батьків бажання навіть думати про другу дитину. Темперамент - особливість нервової системи, яка формується на якомусь тижні вагітності. Це базис, на який потім накладаються, і виховання, і приклад дорослих...
+100
Дочь с первого дня была капризная, никто её не учил этому, такая и сейчас-требовательная, настойчивая, но я сама такая-так что куда деваться) Да, мне тяжело было с ней, но для жизни это неплохо
Мудрецыха мира сего 23 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Почему же,забрать с дурной среды и нормально воспитывать,но при этом любить по настоящему этого ребенка и не ставить на нем клеймо,и он измениться
Нет, не изменится-это природа) минимальная коррекция возможна, но полностью переделать характер и темперамент нельзя.
Я такая боевая 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Я чогось думала, що таке може бути в старших, вже підлітків. Але тут прозріла.
Ну, будущие маньяки ещё в детстве кошек душат.
Мудрецыха мира сего 23 июня 2022
Ответ дляКошкинДом
Ооо, дуже схоже.
Мила, привітна, завжди біжить допомагати. А поза очі, купа бруду і брехні. Робить назло меньшим. Ридає на публіку.
Да-да, с детства знакомо) Двоюродные мои сестра и брат такие. Втихаря что-то сделать, а потом нагло врут, что это я наговариваю. Драться-втихую и ни за что, а пожалуешься их маме, так она-хватит жаловаться
Ленивица-красавица 23 июня 2022
Ответ дляАлина-1240
Проблема не в этих детках,а в тех,кто их воспитывал
Только хотела сказать, угадайте, кого копирует ребенок
Ленивица-красавица 23 июня 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, було таке. Янгольскі оченятка, ну не дитина, а золото. І вчиться добре, і привітна завжди, і тиха,і спокійна, але поза очі таку брехню вигадувала,в мене волосся на спині вставало. Не моя дитина, чужа.
Але ви не сердитесь на дитину аж на стільки, облиште, там всього 9 років, ну що там в тій голові 200 грам мізків.
В них буває щось типу нервового, коли дитина патологічний брехун і просто не може зупинитись, це їх дитячій мозок так бореться зі страхом, стресом чи якоюсь неприємною ситуацію. І згодом вони вже не бачать різниці де правда, а де брехня, бо вже забрехались по саме не можу.
В смысле - не сердитесь?
А если такой ребенок даст ложные показания, что Вы убили человека? Вы тоже не будете сердиться?
Loredana17 23 июня 2022
І у мене є така ’знайома’ дитина). Так гарненько говорити може, так солодко. А насправді фальшива дуже.
Ленне-Рейма 23 июня 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
В смысле - не сердитесь?
А если такой ребенок даст ложные показания, что Вы убили человека? Вы тоже не будете сердиться?
Так, звісно. Мені буде дуже неприємно, але що я зможу витребувати з дитини. Або ходити і тримати на неї зло, щось там від неї вимагати, взивати до її совісті? Це ж не ровня мені, я доросла жінка, а то дитина. Ну і ви ж розумієте, що це тільки в кіно така ситуація можлива, діти як неосудні особи не дають свідчень і показань, а перед тим як комусь оголосити підозру чи затримати вчиняються слідчі дії. Це не просто дитина показала пальцем на вас і вас за грати і під суд.
Це все одно що бути сердитим на собаку, якого натравили загризти людину насмерть. Або коли дають дитині в руку гранату і показують в яку автівку кинути (реальний випадок з моєї практики на сході на початку 2000х). Що собака, що дитина - це знаряддя виконання злочину, їх неможна звинувачувати у пособництві чи самому злочині, навіть якщо ми вважаємо, що в 9 років дитина б мала розуміти, що кидати вибухівки в машини неможна (немає примусу, шантажу, тощо, просто дали і сказали піди швиденько кинь і вона весело кинула). Так і у випадку автора, от було б дитині 16 років, коли настає вік кримінальної відповідальності (а в деяких злочинах - з 14,), і будь ласка можна звинуватити за наклеп і т.д., і взагалі бути цілком справедливо розлюченим. А зараз - ні, немає жодної підстави.
Ленивица-красавица 23 июня 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, звісно. Мені буде дуже неприємно, але що я зможу витребувати з дитини. Або ходити і тримати на неї зло, щось там від неї вимагати, взивати до її совісті? Це ж не ровня мені, я доросла жінка, а то дитина. Ну і ви ж розумієте, що це тільки в кіно така ситуація можлива, діти як неосудні особи не дають свідчень і показань, а перед тим як комусь оголосити підозру чи затримати вчиняються слідчі дії. Це не просто дитина показала пальцем на вас і вас за грати і під суд.
Це все одно що бути сердитим на собаку, якого натравили загризти людину насмерть. Або коли дають дитині в руку гранату і показують в яку автівку кинути (реальний випадок з моєї практики на сході на початку 2000х). Що собака, що дитина - це знаряддя виконання злочину, їх неможна звинувачувати у пособництві чи самому злочині, навіть якщо ми вважаємо, що в 9 років дитина б мала розуміти, що кидати вибухівки в машини неможна (немає примусу, шантажу, тощо, просто дали і сказали піди швиденько кинь і вона весело кинула). Так і у випадку автора, от було б дитині 16 років, коли настає вік кримінальної відповідальності (а в деяких злочинах - з 14,), і будь ласка можна звинуватити за наклеп і т.д., і взагалі бути цілком справедливо розлюченим. А зараз - ні, немає жодної підстави.
Отличная позиция. К 16 годам, в том числе и благодаря Вам, из этой девочки вырастет абсолютно уверенная в своей безнаказанности особа. Которой всегда всё сходило с рук и на неё никто даже не злился. Бо этожеребенок.
Ленне-Рейма 23 июня 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Отличная позиция. К 16 годам, в том числе и благодаря Вам, из этой девочки вырастет абсолютно уверенная в своей безнаказанности особа. Которой всегда всё сходило с рук и на неё никто даже не злился. Бо этожеребенок.
Це не моя позиція, це позиція вітчизняного законодавця. Виховання при цьому ніхто не відміняв, ви самі це прекрасно розумієте, тому ваші уїдливий коментар недоречний. При цьому відчуття люті і образи на дитину, сприймання її як підлої і нікчемної істоти та очікування, що вона сприйме ситуацію так само як і доросла людина не мають нічого спільного з вихованням.
Колхозница 23 июня 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
В смысле - не сердитесь?
А если такой ребенок даст ложные показания, что Вы убили человека? Вы тоже не будете сердиться?
Есть хороший фильм «Охота», если не спутала название, с Мадсом Микельсоном в главной роли. Он воспитатель в детском саду, и вот одна девочка заявляет, что к ней приставал. Чувака начинают травить, его сына тоже. В итоге оказывается, что дитачка все придумала.
А по факту гнусные дети есть, сочувствую вам, автор. Помню здесь была тема, как дочка мужа сильно подставила его новую жену, в приложении сделала липовые звонки и смски.
Колхозница 23 июня 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Так, звісно. Мені буде дуже неприємно, але що я зможу витребувати з дитини. Або ходити і тримати на неї зло, щось там від неї вимагати, взивати до її совісті? Це ж не ровня мені, я доросла жінка, а то дитина. Ну і ви ж розумієте, що це тільки в кіно така ситуація можлива, діти як неосудні особи не дають свідчень і показань, а перед тим як комусь оголосити підозру чи затримати вчиняються слідчі дії. Це не просто дитина показала пальцем на вас і вас за грати і під суд.
Це все одно що бути сердитим на собаку, якого натравили загризти людину насмерть. Або коли дають дитині в руку гранату і показують в яку автівку кинути (реальний випадок з моєї практики на сході на початку 2000х). Що собака, що дитина - це знаряддя виконання злочину, їх неможна звинувачувати у пособництві чи самому злочині, навіть якщо ми вважаємо, що в 9 років дитина б мала розуміти, що кидати вибухівки в машини неможна (немає примусу, шантажу, тощо, просто дали і сказали піди швиденько кинь і вона весело кинула). Так і у випадку автора, от було б дитині 16 років, коли настає вік кримінальної відповідальності (а в деяких злочинах - з 14,), і будь ласка можна звинуватити за наклеп і т.д., і взагалі бути цілком справедливо розлюченим. А зараз - ні, немає жодної підстави.
Жуткая абсолютно история про ребёнка и гранату. Надеюсь обошлось без жертв, а шутник-подстрекатель получил по заслугам.
автор КошкинДом 24 июня 2022
Ответ дляКолхозница
Есть хороший фильм «Охота», если не спутала название, с Мадсом Микельсоном в главной роли. Он воспитатель в детском саду, и вот одна девочка заявляет, что к ней приставал. Чувака начинают травить, его сына тоже. В итоге оказывается, что дитачка все придумала.
А по факту гнусные дети есть, сочувствую вам, автор. Помню здесь была тема, как дочка мужа сильно подставила его новую жену, в приложении сделала липовые звонки и смски.
Дякую за підтримку.