Новопоштинская
Цитата:
Не дай боже. Нам ще тут кацапів бракувало. Хай ці гниди сидять на своїй землі
Підтримую

А что за матушка это говорила?
Читала многих святых , тоже многое поедсказывали, но все таки думаю что воля бога выше всего.
Цитата:
А что за матушка это говорила?
Аліпія
Це вчора в якійсь темі дівчина написала, що провалиться Хрещатик. Залізла почитати, а тут таке.
Цитата:
Аліпія
Спасибо , перечитаю, интересно.
Цитата:
Вважайте, що прийшли вже пішком. І хлебушек вивезли
Це ви про зерно? Можливо, не подумала
И потом эти же люди, которые верят во всякую чушь, идут в политические темы и умничают)))
У меня знакомая ездит в нашу область к батюшке и он говорил что будет потоп, киевское море я так поняла , не запорожская дамба, что затопит 20 городов, но не верится конечно, так послушала .
Цитата:
это точно

Ото вже інфо війна ці слова з фільму про Матушку Аліпію , ’путь мудрости’ 2006 рік, десь 40 хвилина... Там в кінці голос за кадром, что же хотела сказать матушка

Цитата:
А что за матушка это говорила?
Аліпія, є фільм з цими словпми, я його до Майдану дивилася, там і про Майдан була фраза: когда ещешь по Крещатику молись и т д
Цитата:
Батюшка предсказывает?
Цитата:
Аліпія
Це вже було, під час подій Майдану. Хто там був після був той, зрозуміє, бруківка, покриття було в деяких міцях пошкоджене.
Цитата:
Бачили, як патріарх впав?
Це точно якийсь знак для рашистів
Аннушка уже разлила масло…Бачили.
Щось слабувато, треба повторити
Цитата:
Зрозуміло.
Цитата:
Коли?
Сьогодні на освяченні храму
Цитата:
Батюшка предсказывает?
Ну я не оч доверяю, это подруга ездит в Королевку. Я больше на бога надеюсь .
Цитата:
На правду, істину треба надіятися.
Цитата:
вполне реально, там дамба в плачевном состоянии, но сомневаюсь, что затопит так глобально, хотя проблем прибавит, конечно
Цитата:

Пвтріархат швабростану і не такі пророцтва строчать.
Вони взагалі переконані, що України не стане.
А ви, авторе, в кого вірете?
В Бога чи чорта?
А ви, авторе, в кого вірете?
В Бога чи чорта?
Ви впевнені, що ті всі пророцтва від святих? Дуже багато ’пророцтв’ старців, святих, Ванги закидали і закидають кегебісти/феесбешники.
Цитата:
Аліпія
Монастырь, где она жила на очень сильном месте силы стоит. Я очень его за это люблю, как и сам район/парк. Намериние и посыл во Вселенную там формировать - хорошо получается и срабатывает... Да и фото ее очень необычно выглядят в смысле ощущения... глубины. Но, утверждать ничего не возьмусь, волне возможно, что она что-то реально видела, но, это только предположение.
Популярные вопросы!
- Сегодня
- Вчера
- 7 дней
- 30 дней
+ 116
+ 107
+ 98
+ 93
+ 58
+ 55
+ 52
ещё >>
Сейчас читают!
+ 15
+ 14
+ 13
+ 10
+ 9
Хто вірить в пророцтва?
Чи знаєте, якісь що збулись?