25 июня 2022

Дитина не хоче виїжджати за кордон

Дівчатка в мене серце розривається .дитина -син 13 р не хоче зі мною виїжджати за кордон.одні розмови я буду в Україні нікуди не поїду
Я вже не знаю що мені з ним робити як його вмовити .можливо хтось був в такій ситуація і підскаже як вплинути на сина
показать весь текст
Дама_из_рекламы 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Какую несостоятельнось ? Как мне его посадить в автобус ?как ? Если он сказал я не пойду !? Что мне его бить ,силой запухнуть ??вот как
Все такие умние
Я спрашиваб как мне на него повлиять
Да как угодно, надо будет можно и силой. Откуда ж я знаю почему в 13 лет ваш сын вас так неуважает и в х.. не ставит?
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляКотомафия
Доверяла ребенку принимать все решения,которые он считал нужными, личность, чо
Этожзвяздаяегообожаю 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Какую несостоятельнось ? Как мне его посадить в автобус ?как ? Если он сказал я не пойду !? Что мне его бить ,силой запухнуть ??вот как
Все такие умние
Я спрашиваб как мне на него повлиять
Або нікуди не їхати і залишитись в Україні. Або залишайте сина на батька і їдьте самі. Можливо через місяц син попроситься до вас (то зустріните на кордоні)
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляКредитная
Папашу перевоспитать,чтоб пофиг не было?
Можно ребенка к папе отправить. Равные права на воспитание как никак.
Катастрофа 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Какую несостоятельнось ? Как мне его посадить в автобус ?как ? Если он сказал я не пойду !? Что мне его бить ,силой запухнуть ??вот как
Все такие умние
Я спрашиваб как мне на него повлиять
13 років ви його не виховували?
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляКатастрофа
Ви троль?
Тоже посещают такие мысли.
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Сказав мені однаково де ти мене залишить я хочу бути в Україні
Я так думаю що він якщо так відповість то я залишусь з ним і нікуди не поїду
Тогда собираете с ним вещи и ведете в интернат, раз ему все равно. На шантаж нужно отвечать шантажом в данном конкретном случае.
Он у вас банально прощупывает границы дозволенного, а вы их сами ему безгранично расширяете.
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляКатастрофа
13 років ви його не виховували?
Личность не воспитывают, с личностью советуются и учитывают ее мнение
Здесь на минутку 26 июня 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Личность не воспитывают, с личностью советуются и учитывают ее мнение
Автор перепутала выбор кружков между футболом и карате и важные решения
Море_море_я_скучаю 26 июня 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Автор перепутала выбор кружков между футболом и карате и важные решения
курасаны 26 июня 2022
Ответ дляКатастрофа
Ви реально не розумієте, що про таке не питають? Як надалі будете вирішувати підліткові проблеми?
Теж дивують такі батьки
курасаны 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Органи опіки на таке не впливають
Якщо ви вирішили їхати,а він ні,то дитиною буде опікуватись держава.
курасаны 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Ні у нас всі питання вирішуються разом .бо він особистість ,яку привили вчителі і що дітей треба поважати і прислухатися
А тепер ось маємо
У вас ще й вчителі винні,що ви у власної дитини маєте 0 авторитету
Оно само купилось 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Да но у нас доходит до скандалів .йому ж не 3 роки .а 13 .і сказав залишай мене тут ,а я нікуди не поїду .всі доводи і розмови не допомагають
Моя двоюродная сестра выехала с 12-летним сыном. Работает, сын ходит в школу, живут у родственников. Выезжали в начале марта из Черниговской области, ехали на эвакуационном поезде из Киева в Польшу, потом дальше (всего 4 дня), т.е. чел понимает, что это была далеко не туристическая поездка. И всё равно хочет домой и выносит сестре мозг: ’Ты украла у меня украинское детство!’
Нарисовалось 26 июня 2022
Многие дети так относятся, у подруги дочка в Германии 14 лет, не разговаривает с ней уже 2 недели, бойкот объявила, сказала в школу не пойду, хочу в Киев. Ну вот так. Все подружки в Киеве, а я тут сижу
Мини-бикини 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Бо він сказав я нікуди не поїду .це ж не дитина мала в 2 роки ,що можна взяти на руки і їхати .як мені його бити і виганяти йти ,якщо він не хоче
Тому і запитую в може в кого було подібне як вплину на дитину
то ви не були під ракетами, я своїх не питала що вони хочуть, головне було взагалі залишитись живими и не пораненими, у нас було 2 години на збори, без розмов, я так вирішила, бо від мого рішення залежили їх життя
нічого вже більш менш адаптувались , и головне почали посміхатись , ми в безпеці
Мини-бикини 26 июня 2022
Ответ дляПедиатор_я
Дрбре коли є діти що згідні з батьками
Але такі яким ні не поїду як і все ..
і в мене питання до тих кто був і як можно вплинути на дитину
чому ви не відповідаєте з якого ви міста?
Кредитная 26 июня 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Можно ребенка к папе отправить. Равные права на воспитание как никак.
Я о другом спрашивала.О том,что папа такой же родитель,как и мама,-понятно априори.
Кредитная 26 июня 2022
Ответ длякурасаны
Якщо ви вирішили їхати,а він ні,то дитиною буде опікуватись держава.
Ссылку на закон давайте.
Мини-бикини 26 июня 2022
Ответ дляКатастрофа
Ви троль?
100%
Кредитная 26 июня 2022
Ответ дляМини-бикини
чому ви не відповідаєте з якого ви міста?
Какая разница,если автор не чувствует себя в безопасности?
курасаны 26 июня 2022
Ответ дляКредитная
Ссылку на закон давайте.
Дитина до 18 років не може не мкти опікуна.Ви не знали?Мати поїхала,далі буде служба займатися.
Мини-бикини 26 июня 2022
Ответ дляКредитная
Какая разница,если автор не чувствует себя в безопасности?
если мальчик не под обстрелами понятное дело он не понимает зачем уезжать, ему просто надо огласить решение что мы уезжаем, выходим в 15-00, будь готов, всё
все дети понимают что война это не шутки, родители принимают решения в этом случае
Кредитная 26 июня 2022
Ответ длякурасаны
Дитина до 18 років не може не мкти опікуна.Ви не знали?Мати поїхала,далі буде служба займатися.
У него отец родной есть
Кредитная 26 июня 2022
Ответ дляМини-бикини
если мальчик не под обстрелами понятное дело он не понимает зачем уезжать, ему просто надо огласить решение что мы уезжаем, выходим в 15-00, будь готов, всё
все дети понимают что война это не шутки, родители принимают решения в этом случае
Что ему нужно тетя с форума решать будет?
побольшомусекретику 26 июня 2022
видела в эвакуации много детей, которые делали нервы родителям на тему возврата в Украину, кто-то поддался и уехал, но большинство детей адаптировались и никуда ехать уже не хотят. попробуйте аргументировать без вранья.
Покращена 26 июня 2022
Моєму старшому сину майже 13, в березні постійно літаки літали над будинком, недалеко розбомбили школу. Взагалі не було жодних питань, скарг, пропозиціїй- вирішили і поїхали.
РокерША 26 июня 2022
Вы отвечаете за жизнь и здоровье Вашего ребёнка!
Если в Вашем регионе действительно опасно и Вы решили уехать,то какие могут быть вопросы?
Искренне надеюсь что Вы тролль!
Иначе это конечно треш.....
Спасу мир 26 июня 2022
Я хочу повернутися в Украину, а дитина ні. Мені як бути? Тут я не потяну далі
Xвостокрутелка 26 июня 2022
Ми в європейському селі 1.5 місяці, з нами порядка 10 сімей, всі з дітьми, діти різні, хтось б´є копитом їхати додому, хтось робить мамі нерви ´не піду до місцевої школи, я там не розумію, а там робить нерви бідним англійським вчітелям, які до цього не звикли, є діти які сприймають все як є, треба вчитись - значить треба, на англійській так на англійській, коли ще буде така можливість, це новий досвід, ходять на споривні секції як вдома. Де мама активна, там і дитина така, хоче вчітись, подивитись сусідне місто, вивчати нові слова, де мама ниє, що все не то, там і дитина така ж, наблюдаю, вкорте дивуюсь, як діти нас дзеркалять. Автор, це не до вас лічно, просто спостерігаю