ОленаЯ• 26 июня 2022

Шукаю аніматора на дитяче ДН для дівчинки Київ

Доброго дня, шукаю аніматора на ДН для доньки, їй буде 8 рокіа, аквагрим, коси, різні ігри, конкурси, піньята. Буду вдячна за контакти. Передмістя Києва.
Pelmeshek• 26 июня 2022
Может компанию какую то погуглить с аниматорами? (Обычно такие ´компании´ все в пакете одном предлагают, порой это даже дешевле выходит)
автор ОленаЯ • 26 июня 2022
Ответ дляPelmeshek
Дякую за пораду, спробую чкось пошукати. Хотіла корисне з приємним сумістити - дати комусь заробити і дитині свято хоч якесь зробити.
автор ОленаЯ • 27 июня 2022
Дівчата, я спати, буду вдячна за координати, завтра почитию.
осинка• 27 июня 2022
Ответ дляОленаЯ
Клоун Георгій. Завжди були в захваті. Він може бути і Принцем і Піратом і тд…
Замовляли
Дійсно, профі.
0 (67) 500 39 91
автор ОленаЯ • 27 июня 2022
Ответ дляосинка
Замовляли
Дійсно, профі.
0 (67) 500 39 91
Дякую.