29 июня 2022

Косметика Dr.Shpiller

Хто користувався? Чи сподобалась і чи був результат?
Птица Говоруша 29 июня 2022
Не понравилась, но я только крема для лица пробовала, эффект самый обычный, масс маркета.
Скользкая 29 июня 2022
Я користуюся вже 2 роки. Вмивання, тоніки, крема та маски, гомаж. Дуже задоволена. Професійна косметика.
графиняВишенка 29 июня 2022
Я пользуюсь. У меня аллергия почти на все крема, включая проф.косметику (Джи Джи, доктор Кадир, Кристина). А доктор Шпилер подошло идеально. Все что не пробовала, не вызывало реакции.
автор СережкинаЯ 29 июня 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Я пользуюсь. У меня аллергия почти на все крема, включая проф.косметику (Джи Джи, доктор Кадир, Кристина). А доктор Шпилер подошло идеально. Все что не пробовала, не вызывало реакции.
І у мене алергія, а тут спробувала пробник ніби все добре. Але ціна кусається, тому перепитую.
автор СережкинаЯ 29 июня 2022
Всім, хто відписав- дякую!
Тихомандражная 29 июня 2022
Наша невістка користувалась, була задоволена. У неї проблемна шкіра, є висипи.
автор СережкинаЯ 29 июня 2022
Ответ дляТихомандражная
Наша невістка користувалась, була задоволена. У неї проблемна шкіра, є висипи.
Дякую за відповідь!
ПуФФынка_мисс 29 июня 2022
Дуже подобається. Але недешева вона, шукайте де придбати через косметолога та розпив, можливо.
автор СережкинаЯ 30 июня 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Дуже подобається. Але недешева вона, шукайте де придбати через косметолога та розпив, можливо.
Дякую!