Бритоножка• 30 июня 2022
Яку б ви обрали 2гу іноземну мову для вивчення дитині в 5 класі?
Результат:
вже голосів:
74 (69.16%)
Німецька
33 (30.84%)
Польська
Таракашечка• 30 июня 2022
А почему именно такие варианты? Вы собираетесь в какую-то из этих стран? Тогда от этого и отталкивайтесь
КротоТо• 30 июня 2022
Смотря куда ребенок после школы поедет учитьмя, если в польшу, то польскиц, а если в германию, австрию, то немецкий
Телочка• 30 июня 2022
але майте на увазі: здебільшого другу мову вивчають дуже слабенько. тому або обирайте те, у що готові інвестувати час і гроші, або те, на чому готові ’забити’.
Добрая свекровь• 30 июня 2022
Мой выбрал немецкий, но мы Польшу не любим , польский не пригодится точно
МамОмужа• 30 июня 2022
Польську можна і самостійно вивчити, тому краще вибирати складніші мови. Мені б зараз французька пригодилася
Борода• 30 июня 2022
Ответ дляКротоТо
Кто об этом знает при переходе в 5 класс?
Ms. При теле• 30 июня 2022
Я двома руками за польську, не бачу потреби в німецькій взагалі, хіба що плануєте вступати в Німеччину потім. Краще вивчити добре англійську і не витрачати час на ще одну складну мову. Якщо що, в університеті вибрала теж німецьку, про що дуже шкодую, бо так і не знаю ні її, ні польської, яка б точно знадобилась, бо інколи їздимо в Польщу.
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляБоХатая
А перша яка? )) Бо кожна школа обирає на свій смак
Англійська перша.
Друга -або німецька або польська.
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляMs. При теле
От і в мене така думка...
БоХатая• 30 июня 2022
Ответ дляБритоножка
Англійська перша.
Друга -або німецька або польська.
Хм. В Польщі- не знають англійської. Як і в Німеччині. Відштовхуйтесь від того, яка мова буде потрібніша. І то дуже великий міф, що польська подібна до української і її дуже просто вивчити за два місяці
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляТаракашечка
Такі варіанти надала школа.
Ёшки_Матрёшки• 30 июня 2022
Я выбрала польский. Потому что знаю этот язык, смогу помочь с изучением.
Ms. При теле• 30 июня 2022
Ответ дляБритоножка
От і в мене така думка...
Ось вам приклад, в мене є син і донька. Син вчив другу німецьку (знає пару слів з натяжкою, бо в школі другій мові великі поблажки). А донька в Польщі себе вже вільніше почувала, може щось запитати, прочитати вивіски/цінники. І з більшим задоволенням вчить польську в школі, бо вона легша і нема того ступору, коли щось не розумієш (німецька граматика складна)
КротоТо• 30 июня 2022
Ответ дляБорода
Умные люди знают и планируют, в 10 поздно готовиться в вуз европейский
Борода• 30 июня 2022
Ответ дляКротоТо
Очень многие планировали до 24 февраля одно, а получилось совсем другое.
И абсолютно не поздно, как оказалось, поступить в европейский ВУЗ. Знакомые дети в Чехии уже поступили, бесплатно учиться на чешском языке, толку им в польском или немецком с 5 класса?
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляБорода
Згодна,зараз планувати щось просто нереально
Покращена• 30 июня 2022
Ответ дляБритоножка
Англійська перша.
Друга -або німецька або польська.
немецкий сложнее польского
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляПокращена
немецкий сложнее польского
В нього й так навантаження в спорті...Не хочеться напрягати ще більше
Покращена• 30 июня 2022
Ответ дляБритоножка
у сына в школе был выбор - немецкий или французский, выбрали немецкий. Второй язык преподавали слабо - пришлось нанять репетитора, сам бы не вытянул, крестник учит польский - даже на интуитивном уровне все понятно и репетиторы не нужны
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляПокращена
Дякую)
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляМарс атакует
Выбрала 2: английский и испанский
В нас,на жаль,немає іспанської
Марс атакует• 30 июня 2022
Ответ дляБритоножка
В нас,на жаль,немає іспанської
Беріть ту яка знадобиться, щоб потім не підстраюватися під мову.
Бритоножка
• 30 июня 2022
Ответ дляМарс атакует
А я ніби знаю яка знадобиться...Англійська точно знадобиться.А от на німецьку чи польську немає планів