01 июля 2022

Дитина не моя, а голова болить у мене

Ситуація така. Зараз я і моя донька в Німеччині, живемо в квартирі з ще однією сім´єю - теж мама і донька. Мамі тій близько 30 років, дуже любить себе. Дівчинці 7 років. Лагідна, добра дівчинка. Зауважу - ми в чужій країні і в чужому місті. Дівчинка сама ходить до школи (це хвилин 20 йти, переходити декілька доріг). В чому проблема. Чутно, як мама чи то б´є, чи товче, чи штовхає ту дитину так, що вона потім просто істерично ридає. Ось сьогодні мама з кимось домовилась і поїхала до міста, дитина просилась з нею, вона не дозволила. Залишила одну у кімнаті. Дівчинка каже - я піду з дому, а мама їй відповідає - як підеш, так і прийдеш. Поїхала вона до міста, а дитина та знову ридає, у вікно виглядає, де та мама пішла. Я прекрасно розумію, що це їхня родина і це не моя справа. Але я не можу заткнути собі вуха, щоб не чути всього цього. І слухати, як плаче та дівчинка теж нестерпно. Відчуття такі, ніби ти присутній на сімейній сварці (а воно, власне, так і є). Мені це все не потрібно. З´їхати з квартири цієї теж не можу. Що ви порадите робити в такій ситуації?
Мадам Тю-лю-лю 01 июля 2022
Вызвать службу… социальную, что ребёнок сам дома
TANYA 0 0 0 0 01 июля 2022
А чи по законах Німеччини можна залишати таку дитину саму?
С ослов соседей 01 июля 2022
По сути вы не видели факт избиения,а то что рыдает,когда одна остаётся это разве наказуемо?
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А чи по законах Німеччини можна залишати таку дитину саму?
Ой, не знаю я їхніх законів щодо цього.
Шеллар 01 июля 2022
Викликаєте соц.службу і питання вирішать без Вас.
Из Хацапетовки 01 июля 2022
Благими намерениями…
Не знаю... я б службу не викликала, малу б розрадила, наскільки можливо. Вона від виклику служб щасливіша не стане і мама не зміниться. Мамка - коза!
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Благими намерениями…
Що ви маєте на увазі?
Ответ дляИз Хацапетовки
Благими намерениями…
Згодна!
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Не знаю... я б службу не викликала, малу б розрадила, наскільки можливо. Вона від виклику служб щасливіша не стане і мама не зміниться. Мамка - коза!
Та я так і зробила. Напоїла її чаєм з вершками, зробила бутербродики з нутелою. Дівчинка вже заспокоїлася, щось там дивиться у телефоні.
Чёрти Шо 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Та я так і зробила. Напоїла її чаєм з вершками, зробила бутербродики з нутелою. Дівчинка вже заспокоїлася, щось там дивиться у телефоні.
Так и предложите той маме помощь, пусть дети вместе пробудут, если той маме надо уйти
LarsonPeterson 01 июля 2022
Ответ дляС ослов соседей
По сути вы не видели факт избиения,а то что рыдает,когда одна остаётся это разве наказуемо?
да, до 12 лет у них это противозаконно
LarsonPeterson 01 июля 2022
Ответ дляИз Хацапетовки
Благими намерениями…
а продолжнеие знаете?
LarsonPeterson 01 июля 2022
Ответ дляДівчина з космеями
Не знаю... я б службу не викликала, малу б розрадила, наскільки можливо. Вона від виклику служб щасливіша не стане і мама не зміниться. Мамка - коза!
еще как они меняются, ой, аж преображаются.
Платья Всем 01 июля 2022
у меня бы тоже сердце разрывалось в такой ситуации.
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Так и предложите той маме помощь, пусть дети вместе пробудут, если той маме надо уйти
Моїй 13, їй нецікаво з малою.
Кили и Манджаро 01 июля 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вызвать службу… социальную, что ребёнок сам дома
Согласно, но наверное лучше сначало с мамой поговорить.
Король дивана 01 июля 2022
Мене б, автор, тем турбувало. Мама дійсно жахливо поступає.
А як реагують в школі, що дитину не передають батьки. Це теж питання))
Чёрти Шо 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Моїй 13, їй нецікаво з малою.
То зрозуміло, але ж пригледіти може
Чёрти Шо 01 июля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
а продолжнеие знаете?
Я не знаю, напиши е
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Я ще додам. Я ніколи близько не стикалася з циганами. Мама у цієї дівчинки з ромів, а дівчинка схожа на батька, світленька, білошкіра. Може, це в них так заведено?
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляЧёрти Шо
То зрозуміло, але ж пригледіти може
З якого доброго дива я буду покладати на свою дитину таку відповідальність? Я зараз вдома, то трохи заспокоїла ту дитину.
ЯниЯ 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
З якого доброго дива я буду покладати на свою дитину таку відповідальність? Я зараз вдома, то трохи заспокоїла ту дитину.
От вона на вас і буде їздити. Дитину шкода, говоріть з мамою, якщо нічого не зміниться то робіть як потрібно за законом.
Чёрти Шо 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
З якого доброго дива я буду покладати на свою дитину таку відповідальність? Я зараз вдома, то трохи заспокоїла ту дитину.
А чим таким ваша дитини зайнята?
Кили и Манджаро 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Та я так і зробила. Напоїла її чаєм з вершками, зробила бутербродики з нутелою. Дівчинка вже заспокоїлася, щось там дивиться у телефоні.
Вы молодец
Мадам Тю-лю-лю 01 июля 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Согласно, но наверное лучше сначало с мамой поговорить.
Зачем?
Клевотница 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Ой, не знаю я їхніх законів щодо цього.
Вам і не треба знати.
У вас лише два варіанти. Викликати соц службу. Або поговорити з мамою. Обирайте, що ближче вам.
Є ще третій, приглядати за цією дівчинкою, та не знаю наскільки цей варіант доцільний та корисний.
Не знаю, щоб я робила. Напевно я б поговорила з мамою не згадуючи соцслужби. А далі по ситуації.
Дивно, що у школі ще не отямилися, там швидко подібне просікають.
Кукарачка 01 июля 2022
Ответ дляЧёрти Шо
А чим таким ваша дитини зайнята?
А яке відношення ваше питання має до теми?
автор Налетчица Муся 01 июля 2022
Ответ дляЧёрти Шо
А чим таким ваша дитини зайнята?
До чого тут взагалі моя дитина? Мова не про неї.
Кукарачка 01 июля 2022
Ответ дляНалетчица Муся
До чого тут взагалі моя дитина? Мова не про неї.
От і мені цікаво. Зараз ще вас примусять вдочерити десь на сторінці третій.