01 июля 2022

Чипсы lays пропали

Понимаю, что это дерьмо, но я любила их.иногда покупала, с солью нравились.
Сейчас их негде нет.
Они вражеские? Кто знает?
Дарьюшка555 01 июля 2022
Много какие продукты пропали
Баунти у нас нет, почему ?
krozumovski 01 июля 2022
Не вражеские. С рашки тоже ушли. Они вырустили что-то типа ЛэйZ

У нас уже нет и липтона и oral b
автор rudko1992 01 июля 2022
Ответ дляДарьюшка555
Много какие продукты пропали
Баунти у нас нет, почему ?
Кстати баунти не замечала, надо глянуть
krozumovski 01 июля 2022
Ответ дляrudko1992
Кстати баунти не замечала, надо глянуть
Ушло баунти
Feva 01 июля 2022
Ответ дляkrozumovski
Не вражеские. С рашки тоже ушли. Они вырустили что-то типа ЛэйZ

У нас уже нет и липтона и oral b
Мы на оккупированной, продают у нас лейс.
krozumovski 01 июля 2022
Ответ дляFeva
Мы на оккупированной, продают у нас лейс.
С старых запасов
автор rudko1992 01 июля 2022
Буквально неделе две назад ещё были, наверное остатки продавали, сейчас негде нет. Везде чипстерс
Ира0677 01 июля 2022
Я покупала неделю назад в АТБ
rojia 01 июля 2022
Ответ дляkrozumovski
Ушло баунти
в нас в місті е баунті, в атб і тайстрі вчора бачила, а от чіпси так зникли
Feva 01 июля 2022
Ответ дляkrozumovski
С старых запасов
Изготовлены 7.04.22, купили сегодня
ArmUkraineNow 01 июля 2022
В нас кокаколи довго не було. Зараз з´явилася. І з´явився спрайт в атб, але якась дивна по формі бутилка.
Я думаю фірми ще налагоджують свою логістику і менеджерів після повномаштабного.
krozumovski 01 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
В нас кокаколи довго не було. Зараз з´явилася. І з´явився спрайт в атб, але якась дивна по формі бутилка.
Я думаю фірми ще налагоджують свою логістику і менеджерів після повномаштабного.
Бутылки похожи на польские
Any 01 июля 2022
Компания не ушла из Украины, это Пепсико. Но для Украины их производили на заводе в Николаевской области, как бы причины очевидны
ArmUkraineNow 01 июля 2022
Ответ дляkrozumovski
Бутылки похожи на польские
Може. Я не знаю які польські.
ksusha1155 01 июля 2022
В атб пропали пеленки одноразовые((( я собаке покупала. Прям печаль((((
ArmUkraineNow 01 июля 2022
Ответ дляAny
Компания не ушла из Украины, это Пепсико. Но для Украины их производили на заводе в Николаевской области, как бы причины очевидны
О, дякую за роз´яснення. Тепер зрозуміло.
rojia 01 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
В нас кокаколи довго не було. Зараз з´явилася. І з´явився спрайт в атб, але якась дивна по формі бутилка.
Я думаю фірми ще налагоджують свою логістику і менеджерів після повномаштабного.
В нас так само, вчора помітила, кола, пепсі, спрайт і фанта - всі з польскими етикетками в атб. А ще томатну пасту підвезли нарешті і мої улюбленні макарони.
Kirkaaa83 01 июля 2022
Ответ дляksusha1155
В атб пропали пеленки одноразовые((( я собаке покупала. Прям печаль((((
А какие вы брали? Я недавно там купила их марки, ну такое, протекают…
kystik 01 июля 2022
А я гречки нигде не могу найти. Даже в Ашане нет(( и рис пропаренный пропал.
lisulya 01 июля 2022
А антиперспіранти тверді білі вже з´явились в магазинах, хто знає?
ArmUkraineNow 01 июля 2022
Ответ дляrojia
В нас так само, вчора помітила, кола, пепсі, спрайт і фанта - всі з польскими етикетками в атб. А ще томатну пасту підвезли нарешті і мої улюбленні макарони.
Та ні. Тут шось інше. Штрих код стоїть 544 - Бельгія та Люксембург. Етикетка українська. Представництво в Броварському районі.
Об´єс 2.25 л, такого наче не було раніше.
Julia 2020 01 июля 2022
а меня сегодня смутили полупустые полки в еве и просторе
lisulya 01 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
Та ні. Тут шось інше. Штрих код стоїть 544 - Бельгія та Люксембург. Етикетка українська. Представництво в Броварському районі.
Об´єс 2.25 л, такого наче не було раніше.
В атб було вже давно. І Пепсі оце такі круглі по 2.25 л, кола наче. Це як типу для їхньої мережі конкретно виготовляли. І дизайн такий корявий, не як звичайний
ИринаКа 01 июля 2022
Ответ дляJulia 2020
а меня сегодня смутили полупустые полки в еве и просторе
У нас в Єві та ж біда - на полицях самі памперси, креми і шампуні. Пральні порошки два-три види, те ж антиперспірантами, посуду взагалі немає
rojia 01 июля 2022
Ответ дляArmUkraineNow
Та ні. Тут шось інше. Штрих код стоїть 544 - Бельгія та Люксембург. Етикетка українська. Представництво в Броварському районі.
Об´єс 2.25 л, такого наче не було раніше.
А, ну може бути. Бо в нас в місті то польске, я вчора пепсі брала, і на інші пляшки увагу звернула бо трохи по іншому виглядають. То всі з польши.
...ALENA... 01 июля 2022
Ответ дляkystik
А я гречки нигде не могу найти. Даже в Ашане нет(( и рис пропаренный пропал.
Я сьогодні купувала гречку по 89 грн. А от люкс чіпсів давно не бачила у магазинах.
Alena.i 01 июля 2022
Завод поновлює роботу, так що скоро будуть. Чи може це чіпси люкс. Блін забула які точно)
ArmUkraineNow 01 июля 2022
Ответ дляlisulya
В атб було вже давно. І Пепсі оце такі круглі по 2.25 л, кола наче. Це як типу для їхньої мережі конкретно виготовляли. І дизайн такий корявий, не як звичайний
Аааааа. Ну тоді я була просто не в темі. А зараз літо, мохіто...

А взагалі: які ж ми щасливі - сидимо обговорюємо що дизайн пластикової пляшки нам ’корявий’
Слава ЗСУ
rojia 01 июля 2022
Ответ дляИринаКа
У нас в Єві та ж біда - на полицях самі памперси, креми і шампуні. Пральні порошки два-три види, те ж антиперспірантами, посуду взагалі немає
Від міста залежить, в нас в Єві навпаки акція на посуд 1+1=3, на чашки та тарілки. І полиці повні, так само в Щодня, і теж купа акцій на всю продукцію. Навіть купони вчора роздавали, -50 гр при покупці від 200.
ArmUkraineNow 01 июля 2022
Ответ для...ALENA...
Я сьогодні купувала гречку по 89 грн. А от люкс чіпсів давно не бачила у магазинах.
Люкси стало виробництво. Недавно бачила новину, що вони понралюють діяльність заводу.