01 июля 2022

Побачила щойно, що помирає чудова дівчина блогер....

Дізналась про неї після Інтерв’ю у Раміни. Тоді і підписалась. Дуже неймовірна Віра. Вона лікувалась останні місяці у Німеччині. Декілька годин тому вона записала відео, що її вже не випустять з лікарні. Це так сумно і несправедливо. Думаю що ви також чули про цю дівчину. В неї маленький син був хворий на онкологію і вона сдаючи аналізи, дізналася що в неї також онкологія....
показать весь текст
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляКокосиха
Вони в сусідньому ЖК живуть і я її історію знаю. Вона хороша людина, бо є спільні знайомі.
Вона таке враження справляє і в інста. Дуже шкода всю сім’ю!
hrystia 01 июля 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Какой у нее рак?
Рак кишечника, виведена стома. Здається, 4 стадія. Метастази.
hrystia 01 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Так
Я за нею стежила один час. Мені якось було незрозуміло: як можна жити в Івано-Франківську і розмовляти на російській? Чоловік розмовляв українською. Правда, після 24-го лютого миттєво перейшла на українську. Як виявилося, чудово нею володіє.
Апочемучка 01 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Так, у сина стабільна ремісія.
И у девушки, и у ребёнка рак?
Алина-1240 01 июля 2022
Зачем вы такое смотрите.не ваша болезнь,не вам и болеть
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляhrystia
Я за нею стежила один час. Мені якось було незрозуміло: як можна жити в Івано-Франківську і розмовляти на російській? Чоловік розмовляв українською. Правда, після 24-го лютого миттєво перейшла на українську. Як виявилося, чудово нею володіє.
Ну як я зрозуміла, то вона не з західної України і з сім’ї російськомовної. В мене є декілька знайомих, що народилися і все життя живуть на західній, а в сім’ї тільки на російській розмовляють.
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляАпочемучка
И у девушки, и у ребёнка рак?
Спочатку дізналася про рак у сина, йому потрібна була пересадка і вона одразу здала аналізи, щоб дізнатися чи підходить. І в цей момент дізналися що у неї також рак
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Зачем вы такое смотрите.не ваша болезнь,не вам и болеть
А чому я маю від цього ховатися ? Віра мені імпонує, як людина. Якщо близька людина хворіє, також відсторонитися ?
Мост_Устал 01 июля 2022
Ответ дляКокосиха
Вона випадково не з ІФ? Не дружина місцевого футболіста?
Да она
Здесь на минутку 01 июля 2022
Пам´ятаю її історію, дуже шкода її...😞😔😭
Мост_Устал 01 июля 2022
Очень жаль ее, я ее интервью посмотрела на одном дыхании. Я была уверена что рак она победит так жалко ее она такая позитивная,хорошая. 🙏🙏🙏
Алина-1240 01 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
А чому я маю від цього ховатися ? Віра мені імпонує, як людина. Якщо близька людина хворіє, також відсторонитися ?
Ну то притягивайте к себе и дальше,ваше право)
Ольга Кондратюк 01 июля 2022
Слідкую за Вірою, знаю її історію… дуже важка в неї доля, але така глибока віра….
Пам‘ятаю її після надскладної операції, в реанімації- нафарбована, з посмішкою дякує за допомогу і «шанс» на життя.,
З часом вже промовилася, що тоді було складно, знеболювальні не дуже допомагали, важко реабілітувалася…
Зараз сподіваюсь на чудо…
А от порадниці дейкі…
Фрикаделька 01 июля 2022
О так она с моего города. Не знала ее. Пересмотрела всю инсту.
Кнопкотык 01 июля 2022
Це ще раз нагадує про те, що треба ходити до лікарів і проходити первинні обстеження. Оце написала, а сама вже рік не можу зібратися і пройти колоноскопію.
dahashutka19 01 июля 2022
Это ужасно ((( посмотрела её историю борьбы с этой дрянью ...Жаль что все так..
ЯниЯ 01 июля 2022
Ответ дляКукарачка
Несправедливости не существует. Все просто есть так, как есть. Конечно, кто знает человека даже виртуально - испытывает эмоции. Кто не знает - нет
существует, помоему детки, которые умирают о войны - одна большая несправедливость
Самый умный 01 июля 2022
Как жаль девушку😭😭😭плачу(((
И какая она умничка, даже с такой болезнью не забила на себя, не ушла в депрессию, ухаживает за собой.
У меня недавно открылось тоже самое. На фоне войны, поняла что надо жить здесь и сейчас, потому что завтра может не быть!Сделала тату, которое хотела долгие годы. Пойду завтра на маникюр. Хочу полечить зубы и поставить брекеты этой осенью, я так об этом мечтала всю жизнь..
И много чего ещё хочу…
Ольга Кондратюк 01 июля 2022
Ответ дляАпочемучка
И у девушки, и у ребёнка рак?
Так, мама її померла дуже молодою від онко кишківника, Віра пам‘ятає, як мама страждала, як доглядала за нею і боялася сама захворіти…
Як зробивши колоно в юному віці у грубого лікаря довго потім не обстежувалася, бр то був страшенний стрес… і їй тоді не сказали, що з її поліпами вона в зоні ризику, вже тоді потрібно було оперуватися…
А ще, коли потрібен був донор її синочку, Вірин тато ( тобто дідусь злопчика) ідеально підходив, але відмовився….
Кондуктор троллейбуса 01 июля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Жаль, звичайно. Але для чого це тут? Чим ми можемо допомогти? І так від поганого не встигаємо відходити, так давайте ще й таке сюди тягнути. Більше, більше негативу. Ми ж залізні, шож
Люди ви взагалі люди? Так і хочется спитати. Не заходьте, не читайте, шо ви скрізь своє лайно розкидуєте? Як вам погано, то про інших, у тих у кого теж погано не поговорити, не написати? Чим ви краще рашистів, перетворились на нелюдів з камінням замість серця, тільки ви і ваше горе існує, на інших можна валити
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Ну то притягивайте к себе и дальше,ваше право)
Удалено администрацией...
dahashutka19 01 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Люди ви взагалі люди? Так і хочется спитати. Не заходьте, не читайте, шо ви скрізь своє лайно розкидуєте? Як вам погано, то про інших, у тих у кого теж погано не поговорити, не написати? Чим ви краще рашистів, перетворились на нелюдів з камінням замість серця, тільки ви і ваше горе існує, на інших можна валити
+++ читаю коментарі і в шоці..які злі деякі люди
40каградусная 01 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Боже, та Вам треба лікувати нерви та пити заспокійливе! Якщо Вам неприємно, то не читайте! Хто вас змушує ? Хай Бог милує від таких як Ви!
А ваша тема вместо успокоительного на ночь? Посмаковать подробности?
автор Фруты_Буты 01 июля 2022
Ответ дляСамый умный
Как жаль девушку😭😭😭плачу(((
И какая она умничка, даже с такой болезнью не забила на себя, не ушла в депрессию, ухаживает за собой.
У меня недавно открылось тоже самое. На фоне войны, поняла что надо жить здесь и сейчас, потому что завтра может не быть!Сделала тату, которое хотела долгие годы. Пойду завтра на маникюр. Хочу полечить зубы и поставить брекеты этой осенью, я так об этом мечтала всю жизнь..
И много чего ещё хочу…
У вас все буде і все вийде!
палка-копалка 01 июля 2022
Рак кишечника у молодой женщины...Как и почему? Красное мясо, алкоголь? Какие канцерогены к этому могли привести?
Жесть.
У меня запоры всю жизнь, нихрена так и не помогло, даже 40 г клетчатки в день и 3 л воды.
Первое время - как часы, а потом опять здрасьте.
Тоже такой дряни опасаюсь.
Алина-1240 01 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Удалено администрацией...
Я вам как раз другого желаю,не притягивать к себе чужую беду
Oleksa1551 01 июля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Потому что у нас и так детей из-под завалов сошкребают
А у Вас хватает или наборот, не хватает и Вы несёте сюда хрень про умирающего блогера и её больного ребенка
Зачем? Вам адреналина хочется? Коллективных соплей?
Нахрена??
Ну, знаете, это ещё не повод так реагировать. Вы сейчас обесценили ее жизнь и личную драму этого ребёнка. Если неважен один ребёнок, то смею предположить, что и остальные не важны, после такого-то коммента
Oleksa1551 01 июля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Правильно. Вокруг меня адекватные люди.
И вы посредине их одна такая))
автор Фруты_Буты 02 июля 2022
Ответ для40каградусная
А ваша тема вместо успокоительного на ночь? Посмаковать подробности?
А я прийшла до вас додому, прив’язала до стільця, тримаю руками ваші очі, щоб ви їх не закрили і змушую читати, так ?
автор Фруты_Буты 02 июля 2022
Ответ дляпалка-копалка
Рак кишечника у молодой женщины...Как и почему? Красное мясо, алкоголь? Какие канцерогены к этому могли привести?
Жесть.
У меня запоры всю жизнь, нихрена так и не помогло, даже 40 г клетчатки в день и 3 л воды.
Первое время - как часы, а потом опять здрасьте.
Тоже такой дряни опасаюсь.
Її мама померла молодою від цієї самої недуги