01 июля 2022

Побачила щойно, що помирає чудова дівчина блогер....

Дізналась про неї після Інтерв’ю у Раміни. Тоді і підписалась. Дуже неймовірна Віра. Вона лікувалась останні місяці у Німеччині. Декілька годин тому вона записала відео, що її вже не випустять з лікарні. Це так сумно і несправедливо. Думаю що ви також чули про цю дівчину. В неї маленький син був хворий на онкологію і вона сдаючи аналізи, дізналася що в неї також онкологія....
показать весь текст
40каградусная 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
А я прийшла до вас додому, прив’язала до стільця, тримаю руками ваші очі, щоб ви їх не закрили і змушую читати, так ?
Вы пришли на общественный форум и принесли побольше позитива. Спасибо вам . Ваша тема то , что очень нужно после новостей из Кременчуга, Николаева и Одесской области
40каградусная 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
А я прийшла до вас додому, прив’язала до стільця, тримаю руками ваші очі, щоб ви їх не закрили і змушую читати, так ?
А главное, ваша тема и перемывание костей очень помогут девушке.
Евга-9246 02 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Люди ви взагалі люди? Так і хочется спитати. Не заходьте, не читайте, шо ви скрізь своє лайно розкидуєте? Як вам погано, то про інших, у тих у кого теж погано не поговорити, не написати? Чим ви краще рашистів, перетворились на нелюдів з камінням замість серця, тільки ви і ваше горе існує, на інших можна валити
Боже, і це гівно пише людина, яка взиває до людяності інших
Просто звязда 02 июля 2022
Ех
В мене теж рак
От сижу інколи і думаю: чого я тих сраних ракет боюся?!
Galyna1211 02 июля 2022
Ответ дляпалка-копалка
Рак кишечника у молодой женщины...Как и почему? Красное мясо, алкоголь? Какие канцерогены к этому могли привести?
Жесть.
У меня запоры всю жизнь, нихрена так и не помогло, даже 40 г клетчатки в день и 3 л воды.
Первое время - как часы, а потом опять здрасьте.
Тоже такой дряни опасаюсь.
Генетика погана - мама-донька-онук
Кондуктор троллейбуса 02 июля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Боже, і це гівно пише людина, яка взиває до людяності інших
Дуже дякую за ваше справжнє обличчя. Бог вам суддя.
автор Фруты_Буты 02 июля 2022
Ответ для40каградусная
А главное, ваша тема и перемывание костей очень помогут девушке.
А де саме я перемиваю кістки ? Там де кажу, зо мені прикро, що вона мені імпонує, що це не справедливо ?Я не прийшла розповідати про людину, яка веде закритий спосіб життя.
автор Фруты_Буты 02 июля 2022
Ответ дляПросто звязда
Ех
В мене теж рак
От сижу інколи і думаю: чого я тих сраних ракет боюся?!
Я вам бажаю стійкої ремісії! От від усього серця!
Евга-9246 02 июля 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дуже дякую за ваше справжнє обличчя. Бог вам суддя.
Повірте, вас він теж не обділить увагою. Так злобно кидатися на людей - це дуже по-божому.
hell 02 июля 2022
Ответ дляБарабасиха
Люди, вы реально озверели
Думаю, нет. Очерствели , скорее. На фоне множества ужасных трагедий , смертей, наблюдаемых, каждый день, эта история уже не трогает. Для семьи, ребенка- это горе, безусловно
Пульт от линолеума 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Так, у сина стабільна ремісія.
Головне щоб ніяку вакцину не вкололи ,бо наші можуть
Просто звязда 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Я вам бажаю стійкої ремісії! От від усього серця!
Дякую
Ваша прЭлесть 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Її мама померла молодою від цієї самої недуги
истории болезни ее бабушки будут?
Железобетон 02 июля 2022
Ответ дляпалка-копалка
Рак кишечника у молодой женщины...Как и почему? Красное мясо, алкоголь? Какие канцерогены к этому могли привести?
Жесть.
У меня запоры всю жизнь, нихрена так и не помогло, даже 40 г клетчатки в день и 3 л воды.
Первое время - как часы, а потом опять здрасьте.
Тоже такой дряни опасаюсь.
Наследственное. особенно рак кишечника
dahashutka19 02 июля 2022
Ответ дляПросто звязда
Ех
В мене теж рак
От сижу інколи і думаю: чого я тих сраних ракет боюся?!
Рак дурак. Бажаю вам стійкої ремісії!
автор Фруты_Буты 02 июля 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
истории болезни ее бабушки будут?
Удалено администрацией...
Леди Железная 02 июля 2022
Ответ дляКокосиха
Вона випадково не з ІФ? Не дружина місцевого футболіста?
Так це вона, теж тільки що прочитала, вона дуже щира і добра, дуже прикро таке читати
Ваша прЭлесть 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Удалено администрацией...
на себя посмотрите
и не тащите черти-что сюда
вам накидать фоток из госпиталя ?
Lolamy 02 июля 2022
З мого міста...
Сама не знаю 02 июля 2022
Ответ дляLolamy
З мого міста...
Из моего Кременчуга тоже погибло много людей. И никто слезливую историю для подписчиков не снимал
Сижу_и_плачу 02 июля 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
Потому что у нас и так детей из-под завалов сошкребают
А у Вас хватает или наборот, не хватает и Вы несёте сюда хрень про умирающего блогера и её больного ребенка
Зачем? Вам адреналина хочется? Коллективных соплей?
Нахрена??
Одна порада вам,бачите заголовок-не заходьте, не виникне питання типу ’нахрена’
40каградусная 02 июля 2022
Ответ дляФруты_Буты
А де саме я перемиваю кістки ? Там де кажу, зо мені прикро, що вона мені імпонує, що це не справедливо ?Я не прийшла розповідати про людину, яка веде закритий спосіб життя.
Уже прошлись по сыну, маме и семье. Что это, если не перемывание костей? Зачем это?
40каградусная 02 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Одна порада вам,бачите заголовок-не заходьте, не виникне питання типу ’нахрена’
Я захожу в такие темы потому, что часто просят помочь. Я понимаю зачем такие темы. А эта - посмаковать подробности
Сижу_и_плачу 02 июля 2022
Ответ для40каградусная
Я захожу в такие темы потому, что часто просят помочь. Я понимаю зачем такие темы. А эта - посмаковать подробности
І як ви це зрозуміли?Прочитали без настрою чи не тим тоном?Просто цікаво.
40каградусная 02 июля 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
І як ви це зрозуміли?Прочитали без настрою чи не тим тоном?Просто цікаво.
Прочитала про маму, сына, папу, который отказался. Такое... перемывание костей
Сижу_и_плачу 02 июля 2022
Ответ для40каградусная
Прочитала про маму, сына, папу, который отказался. Такое... перемывание костей
Ясно.
Lolamy 02 июля 2022
Ответ дляСама не знаю
Из моего Кременчуга тоже погибло много людей. И никто слезливую историю для подписчиков не снимал
Всіх людей безмежно шкода, всі хочуть жити, шкода, коли ідуть молоді. Будьте добрішою. За історією Віри я спостерігаю давно, напевно важко роки жити і знати яким буде фінал. Я б воліла не знати...
Леннон_Жив! 02 июля 2022
Очень жаль девушку😭
Я не знала о ней раньше, посмотрела последнее видео, бедная😭
Пусть случится чудо и она выздоровеет
Kabizyaka 02 июля 2022
Багато скарг в цій темі, тому з цього моменту – без анонімів.
З повагою, Адміністрація.
Ira759 02 июля 2022
Дуже страшно. Нехай станеться чудо.