01 июля 2022

Побачила щойно, що помирає чудова дівчина блогер....

Дізналась про неї після Інтерв’ю у Раміни. Тоді і підписалась. Дуже неймовірна Віра. Вона лікувалась останні місяці у Німеччині. Декілька годин тому вона записала відео, що її вже не випустять з лікарні. Це так сумно і несправедливо. Думаю що ви також чули про цю дівчину. В неї маленький син був хворий на онкологію і вона сдаючи аналізи, дізналася що в неї також онкологія....
показать весь текст
lybov83 02 июля 2022
Ответ дляdvq
Не знаю Віри, але сьогодні в групі для онкохворих жінок також прочитала про одну чудову жінку, яка помирає, вона не блогер, особисто її не знаю але скільки слів підтримки пишуть люди. Ангеліна Радянська така красуня, дуже шкода
Я також слідкую за Ангеліною. В мене такий самий діагноз. Я вражена, скільки сил в цій маленькій дівчині, і скільки років вона боролась, але ось це пропустила. Весною ж в неї все добре було
lybov83 02 июля 2022
Ответ дляПросто звязда
Ех
В мене теж рак
От сижу інколи і думаю: чого я тих сраних ракет боюся?!
Дійсно, чого Ви їх боїтеся? Зараз Ви зовсім не лікуєтесь
jif 02 июля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Жаль, звичайно. Але для чого це тут? Чим ми можемо допомогти? І так від поганого не встигаємо відходити, так давайте ще й таке сюди тягнути. Більше, більше негативу. Ми ж залізні, шож
Це поділитися з тими, хто знає дівчину. В чому проблема? Не читайте.
Алена Я 02 июля 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Автор, а как зовут девушку?
Вера
Natalia505 02 июля 2022
А я вчора читала як хоронили нашого 19 річного хлопчика захисника. Вся процесія (с подробицями) просто треш. Не встиг ні родину завести, ні діток привести на цей світ.
Pinchuk_Irina 02 июля 2022
Слежу на Верой после Рамины. Ее силе духа можно позавидовать .. это так страшно … люди , будьте добрее , прошу ! Каждое утро благодарите Бога что Вы здоровы и видите небо . Ведь никто не застрахован от беды .. я вчера прочитала последние сторис - долго не могла уснуть . Как жаль ее , ее мужа и сына ..? Господи , ты забираешь лучших …
Наталья557 02 июля 2022
Автор, мне тоже очень жаль эту девушку. Я прекрасно понимаю, что вы хотели свои переживания разделить с другими. Была неприятно удивлена, что реакция людей более чем неадекватная. Жаль всех: и тех, кто погибает из-за войны, и от болезней. Но осознание онкологии 4 стадии наверно страшнее чем сама смерть, особенно в таком молодом возрасте, наверно многие просто не осознают этих вещей и поэтому такая реакция. Наверно это хорошо, что никто из нас не знает кому сколько отмеряно, не каждый смог бы найти в себе силы не сойти с ума. Безусловно Вера имеет право знать правду о прогнозах, с другой стороны врачи тоже должны быть хоть немного психологами и должны были ее подбодрить и дать ей веру в исцеление не 1%, а больше. Дай Бог что бы она попала в этот 1%, а учёные как можно скорее нашли панацею от этой болезни, что бы шанс на долгую жизнь был не только у тех у кого 1-2 стадия, но и 4 в том числе.