06 июля 2022

Богданчик мріє ходити.

Адміністрація сайту Kidstaff не збирає пожертвування на благодійність та не несе відповідальності за дії чи бездіяльність автора оголошення, батьків дитини, волонтерів та будь-яких інших осіб, причетних до збору пожертвувань. Адміністрація сайту Kidstaff не перевіряє справжність документів, що надаються, не контролює прихід і витрати коштів зі збору. Будь-які пожертвування здійснюються відвідувачами сайту Kidstaff виключно за власним бажанням, усвідомлюючи значення своїх дій.
-------------------------------------------
Мій маленький племінник! Дуже позитивний хлопчик, який мріє ходити.
Просимо допомогти!

Marta Koretska разом з Ігором Корецьким : Жидачів, Львівська область ·
Іноді в наше життя приходять такі події, які кардинально його змінюють. Так само сталось і у нашій сім’ї💔 .
Після народження Богданчика, виявили рідкісну ваду гомілки. Діагноз: вроджений хибний суглоб великогомілкової кістки, вада розвитку лівої стопи, синдактилія, вкорочення лівої ноги. Протягом року обстежень, та консультацій відвідували різних спеціалістів: генетиків, ортопедів, проте чіткого плану лікування ніхто не зміг спрогнозувати. Ми дізналися про хірурга-ортопеда Др. Дрор Пейлі, який саме лікує такі складні і рідкісні випадки.
Необхідно оперативне втручання зробити у Варшаві (вересень 2022р.), щоб випрямити великогомілкову кістку, подовжити укорочену ніжку та подальшу реабілітацію.
На сьогодні вартість такої операції є великою 56 417 USD. Проте це шанс на здорове та без обмежень життя для Богданчика😊. Тому шукаємо допомоги, щоб використати можливість вчасного лікування.
Ми будемо щиро вдячні за вашу підтримку!

Sometimes we encounter such events in our life that drastically change it. The same thing happened in our family.💔💔
After Bogdanchyk’s birth, a rare shin defect was detected.
Diagnosis: congenital malformation of the tibia, malformation of the left leg, syndactyly, shortening of the left leg. During the year of examinations and consultations we reached out to various specialists: geneticists, orthopedic surgeons, but no one could elaborate a precise treatment plan. We found out about the orthopedic surgeon Dr. Dror Paley, who cures such complex and rare disorders.
The surgery is needed in Warsaw (September 2022) to straighten the tibia, lengthen the shortened leg and for further rehabilitation.
The cost of such surgery is a large sum of 56,417 USD as of today. However, this is a chance for a healthy and unrestricted life for Bogdanchyk😊. Therefore, we are looking for help to use the opportunity for timely treatment for our son. We will be sincerely grateful for your support!
🇺🇦 ПРИВАТ БАНК UAН
Корецька Марта

🇺🇦МОНО БАНК UAН
Корецька Марта

🇺🇲ПРИВАТ БАНК USD
IBAN
UA343052990262046400935280376
PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X
KORETSKA MARTA

🇪🇺KREDO BANK EUR
IBAN
UA88 325365 00000 26200050619057
PL20102010264086000016798307
🇵🇱 KREDO BANK PLN
IBAN
UA88 325365 00000 26200050619057 PL61102010263947000016798311
💳 PayPal
martamulyarchuk@gmail.com
Kabizyaka 06 июля 2022
Будь ласка, додайте всі необхідні фото.