06 июля 2022

Лелеки покинули гніздо

І пташенятко у ньому(
Хто розбирається в прикметах, до чого це?
Отмотала своё 06 июля 2022
это не примета совершенно. Может полетели искать пищу
Марафетчица 06 июля 2022
Чому так вирішили?
Японский Городовой 06 июля 2022
Капец. Не как помочь птенцу, а какая это примета??
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Капец. Не как помочь птенцу, а какая это примета??
Допомогли вже. Врятували пташеня, з ним все добре
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
это не примета совершенно. Может полетели искать пищу
Ні, покинули(
Мадам Подлинник 06 июля 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Капец. Не как помочь птенцу, а какая это примета??
Мабуть чоловік від автора втіче до коханки.
Отмотала своё 06 июля 2022
они не могут навсегда бросить ребенка своего, это ж птицы, у ниъ инстинкты
ДелиВерка 06 июля 2022
можете не покинула,а загинула десь?
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляМарафетчица
Чому так вирішили?
Просто з дитинства знаю, що з лелеками пов´язано багато прикмет та вірувань. Але, ніколи особливо не цікавилась цим.
А на порадниці знають все) тому вирішила поцікавитись
Ждун с Нибиру 06 июля 2022
Может что-то то случилось с родителями ,так бы они своего птенца не покинули бы🤔
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляДелиВерка
можете не покинула,а загинула десь?
Можливо( це невідомо
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Мабуть чоловік від автора втіче до коханки.
Не втече)
Ищу Аленя 06 июля 2022
Один птенец был? Здоровый?
Strelka_007 06 июля 2022
Поля якимось лайном обробили і батьки загинули.(
Намакушка 06 июля 2022
Ответ дляНе жена
Допомогли вже. Врятували пташеня, з ним все добре
Это вы молодцы, что не бросили маленького.
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляИщу Аленя
Один птенец был? Здоровый?
У гнізді один залишився. Здоровий наче, слабкий..бо кілька днів без їжі був
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляНамакушка
Это вы молодцы, что не бросили маленького.
Це не ми його врятували
Але так, людям велика шана за це
Кайдашиха 06 июля 2022
Моя сестра так винянчила лелеченя, коли його батьки загинули. Рятівна бригада його зняла і він жив у дворі, сестра йому карасі та ще щось купляла. А потім з годом саджала його на дрова і потроху підштовхувала до краю, щоб він злітав. Як навчився літать, то полетів))
Грушки-яблочки 06 июля 2022
Ответ дляКайдашиха
Моя сестра так винянчила лелеченя, коли його батьки загинули. Рятівна бригада його зняла і він жив у дворі, сестра йому карасі та ще щось купляла. А потім з годом саджала його на дрова і потроху підштовхувала до краю, щоб він злітав. Як навчився літать, то полетів))
Блін, дійсно ж..
його не тільки вигодувати треба, а і навчити літати.. сумно..
Грушки-яблочки 06 июля 2022
Ответ дляНе жена
Не втече)
Це називається, в кого що болить))
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляКайдашиха
Моя сестра так винянчила лелеченя, коли його батьки загинули. Рятівна бригада його зняла і він жив у дворі, сестра йому карасі та ще щось купляла. А потім з годом саджала його на дрова і потроху підштовхувала до краю, щоб він злітав. Як навчився літать, то полетів))
Яка ваша сестра молодець ❤️ таку добру справу зробила
peti 06 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
они не могут навсегда бросить ребенка своего, это ж птицы, у ниъ инстинкты
У нас самка трьох пташенят виседила, одне вони зкинули з гнізда.
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляpeti
У нас самка трьох пташенят виседила, одне вони зкинули з гнізда.
Так, вони слабких, або покалічених викидають( таке рідко, але буває
Отвечаю всем 06 июля 2022
Это не примета для тех кто не суеверный! НО Ничего хорошего это не сулит.
Отвечаю всем 06 июля 2022
птица чувствует приближающееся несчастье и как можно скорее старается покинуть свитое гнездо.
Кайдашиха 06 июля 2022
Ответ дляНе жена
Яка ваша сестра молодець ❤️ таку добру справу зробила
Так, дякую. Декілька місяців бігали з чоловіком по двору, розмахуючи руками)) Імітували малому батьків
Лена Кор 06 июля 2022
Якщо лелека покинув гніздо, однак все ще живе поблизу — до страшних подій в будинку.
https://subota.online/shcho-znachyt-koly-vy-pobach...
ЯблокоРаздора 06 июля 2022
а фото нет?
никогда аистят не видела вживую. у нас они не селятся возле домов
Подставка для припева 06 июля 2022
Если он был слабый и другие птенцы уже покинули гнездо, то родители поступили так, как им велит инстинкт. Слабые в природе не выживают, естественный отбор. У моей сестры так живут два стрижа, увы, у них повреждены крылья и они никогда не полетят, но живут, радуются жизни, как могут, чирикают.
автор Не жена 06 июля 2022
Ответ дляКайдашиха
Так, дякую. Декілька місяців бігали з чоловіком по двору, розмахуючи руками)) Імітували малому батьків
Уявляю)))) читала, тут,на порадниці як кошенят вчили стрибати) а навчити птаха літати, то рівень на порядок важчий))