Добрый вечер, может кто-то подскажет, если человек родился в Росии, но в три года переехал в Украину, с какого момента он является гражданином Украины ( требуется указать дату). С момента получения паспорта? Или с момента переезда? Заранее благодарю за ответ.
Ответ дляOlgaDS
Я думаю что с момента получения паспорта.
Спасибо, тоже так предполагаю, но решила лучше уточнить))
Ответ дляGalyna1211
Який рік прибуття в Україну? Є закон, хто є громадянином України.
92 или 93, не помню точно.
Ответ дляGalyna1211
Батьки отримали українські паспорти у 2001 році.
Galyna1211• 08 июля 2022
Тоді з моменту приїзду.
Громадянами України є:
п.3.Особи, які прибули в Україну на постійне проживання після 13 листопада 1991 року і яким у паспорті громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року органами внутрішніх справ України внесено напис ’громадянин України’, та діти (!!!!) таких осіб, які прибули разом із батьками в Україну і на момент прибуття в Україну не досягли повноліття, якщо зазначені особи подали заяви про оформлення належності до громадянства України;
Громадянами України є:
Ответ дляGalyna1211
Тоді з моменту приїзду.
Громадянами України є:
Дякую за відповідь, я не знаю, був запис у старому (ще радянскому) паспорті. Батьки не одразу як виявилось подали на громадянство. Тоді слідуюче питання, виходить я громадянин Україні с 2001 року🤔? Чи всеж таки з моменту отримання паспорту мого? Я зараз і не знаю коли конкретно мені його видавали, тому що міняла у зв´язку з заміжжям))))
Galyna1211• 08 июля 2022
Ответ дляnastena4ka
Тут не допоможу. Але непогано було б все-таки на якийсь документ спиратись. Щоб не було такого, що типу ви набрехали візовому офіцеру. Там треба місяць і рік вказати чи тільки рік? Вказуйте тоді як отримали паспорт в 16 років.
Ответ дляGalyna1211
Там треба навіть число вказувати))) ось я і застрягла))) ну якщо спиратись на закон, що ви указали, то я стала громадянином з моменту отримання матір´ю українського паспоспорту. Дякую вам 💐