Я не на долго• 11 июля 2022

Подбор ОК. Польша

Вопрос к тем, кто уже давно живёт в Польше и знает что к чему. Задумываюсь об ок. Планируется переезд в Польшу. Вопрос. Есть в свободной продаже аналоги наших ок или там только через врача? Пока я ещё дома, планирую сходить к доктору на консультацию по этому поводу. Но контролировать, если что, уже не смогу у своего врача.
Allemagne• 11 июля 2022
Сейчас вас обхаят, что вы мужа везёте в Польшу *рахаться. Ответите ’нет’ - скажут, что едете поляков на трах приманивать.

автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляAllemagne
Предвкушаю. Ещё и про пособия вспомнят.
Но все таки, вопрос актуален
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Я хотіла тут підібрати собі ОК, то гінеколог скерувала меня на кучу бадань, все робиш, ідеш до неї знову і отримкєш рецепт на ок, підібрані по твоїх аналізах
автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
На кучу чого? Це в Польщі, так? А взагалі, до гінеколога там потрапить складно? Запис за скільки?
СережкинаЯ• 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
А что за куча анализов для подбора кок? ну общий осмотр, коагулограму не помешало бы сдать.
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ не на долго
Ні, не складно. Я в люксмед хожу, то якщо до будь якого лікаря, то хоч на завтра. Я до своєї пані чекаю до 3 неділь термін. Але то від графіку залежить, а не від загруженості.
Бадання нижче, сорі, маю тільки на польському назви: APTT, bilirubina, glukoza, INR czas protrombinowy, mocz badanie ogólne, morfologia płytki +rozmaz, T4 wolne, Tsh, transaminaza GPT, USG piersi
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляСережкинаЯ

автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Ого який перелік. Це все платні аналізи?
Я натуралка• 11 июля 2022
А разве в Польше сейчас нет проблемы с назначением ОК? Слышала волну возмущений, что аборты запретили и не спешат назначать ОК.
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ не на долго
Ні, в мене це все в пакеті було. Зараз люксмед біженців обслуговує безоплатно. Але я не знаю, які саме бадання роблять для них безкоштовно.
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ натуралка
Ні, проблеми з призначенням немає. Аборти заборонені - так. І поговорюють про реєстр вагітних, поки тільки на словах
автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну, вам скільки часу стало, щоб пройти оте все і отримати рецепт? І ви ж не як біженець там, я так розумію?
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ не на долго
Ні, ми давно тут. Кров на весь отой список за раз взяли, окремо тільки узі зробила і з результатами до гінеколога, на 2 прийомі дає рецепт, потім рецепт можна електронічно продовжувати.
Часу взяло може до 2 тижнів, дуже точно не пам´ятаю.
автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Дякую вам за інформацію!
Резвая лошадка• 11 июля 2022
Все лекарства по рецепту, кроме парацетамола, и фуфлоцинов, можно с собой набрать на год вперёд, так все украинки делают, собой привозят, родные передают с Украины
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ не на долго
Дякую вам за інформацію!
Будь-ласка:) не слухайте історій, як тут все страшно з медициною, це не зовсім правда:)
автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
А скажіть, як ваш організм прийняв ОК? Як переноситься? І по ціні як вам виходить?
Мишка-шалунишка• 11 июля 2022
Ответ дляЯ не на долго
По факту я відмовилась від ОК, коли була на узі пані розпитувала про спадкові хвороби, а в мене мама від раку молочної залози померла, то паеі відмовила мене взагалі ок приймати. Бо вони можуть збільшують ризик появи в мене такої ж хвороби. Так що весь мій квест був марним:)

автор Я не на долго • 11 июля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Не марним. Ви подбали про своє здоров´я. Дякую ще раз за відповіді!