Фиктивная• 13 июля 2022
Як розлучитися з громадянином РФ?
Знаходжусь в офіційному шлюбі з громадянином РФ, але фактично я проживаю в Україні вже багато років, він в Росії. Як розлучитися? Спільних дітей немає.
Чеширская кошечка• 13 июля 2022
Обычно- через суд. И даже если муж не придёт на заседания,вас все равно разведут
Фиктивная
• 13 июля 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Я можу подати до суду в Україні? Думала, що потрібно було їхати у Росію, за його місцем реєстрації. Звісно, що зараз про це не може бути й мова
Детсадовский полицейский• 13 июля 2022
Ответ дляФиктивная
Где брак регистрировали?
KaterionOK• 13 июля 2022
Ответ дляФиктивная
Можна подати за останнім відомим місцем проживання або за місцем знаходження майна (якщо воно у нього тут є). Авто, якщо не знайдете відповідей на свої питання, пишіть в особисті - розповім. Було декілька таких справ до війни.