Дівчина замовила спідницю на Шафі
Фото, заміри і тд були в описі.
Попросила накладеним.
На НП забрала посилку, а потім пише «спідниця велика. Є на розмір менша?»
Я написала «нажаль немає»
Якби була, я б запропонувала обмін з пересиланням за іі рахунок. Але справді нема.
Чи повинна я ій пропонувати повернути за іі рахунок?
Чи не пропонувати нічого?
Вона не просить.
А мені совісно, може треба було запропонувати самій?
Ви б запропонували?
Фото, заміри і тд були в описі.
Попросила накладеним.
Я написала «нажаль немає»
Чи не пропонувати нічого?
Вона не просить.
Ви б запропонували?
Результат:
вже голосів:
45 (71.43%)
Ні
12 (19.05%)
Результат
6 (9.52%)
Так, запропоную
klaraneill• 14 июля 2022
нет конечно, не предлагайте. человек видел замеры, видел вещь на почте, при желании может ушить юбку. Вашей вины, как продавца, нет.
Виктория_1807• 14 июля 2022
По закону вы обязаны принять возврат в течении 14 дней. Шафа это пишет, ссылаясь на закон. Но оплата пересылки за ее счет.
Если не настаивает на возврате - сами не предлагайте. Или предлагайте - тогда она вернет вам вещь.
klaraneill• 14 июля 2022
Ответ дляВиктория_1807
это если вещь новая, бу возврату не подлежит
Ответ дляklaraneill
Нова річ. І спідниця з дермантину, не знаю чи легко вшивати
Ответ дляВиктория_1807
при наложенном платеже ничего не надо возвращать..надо было мерить покупателю юбку на почте..забрала и досвидос
Дякую, дівчата.
Якщо попросить, поверну. Якщо ж ні, то пропонувати не буду.