Я_поехала• 25 июля 2022
В мене чоловік в ЗСУ. я сама з дитиною. яка мені знижка?
Дівчатка, що це за такий новий тренд? Зараз стабільно раз в день є такі клієнти, і це саме ті клієнти які можуть годину висіти на телефоні і запитувати різні заміри та інше, навіть годинами я б так сказала, а потім в кінці починається.
- У меня ребенок, я сама его теперь вАспитываю, муж в ЗСУ, дайте скидку.
або такі :
Не ну я немАгу так вибрать ( це 3й день консультацій з відео роликами, фото, замірами) привести где то на парковку несколько кАлясАк я выберу , а то ятак не мАгу, муж в ЗСУ, мне тяжело, а в магазинах нет всех мАделей кАторые меня интересуют, а ездить я не мАгу пА всем магазинам так как муж в ЗСУ и мне тяжело.
Вибачте. може я поганий продавець, але поки не жалілася на продажі та розвиток магазину та все ж у в мене питання: що це за трешняк такий зі знижкою та жалінням та по типу всі меня абЯзанЫ?
Добре, в мене теж чоловіки в ЗСУ, дитина інвалід, сама тяну як може тепер все, але не нию та знижок не прошу. Тоб то на такі прохання тепер свою долю всім розповідати?
або такі :
Гордая_птичка• 25 июля 2022
Пишіть те саме. ’В мене теж чоловік в ЗСУ, дитина інвалід, купіть дорожче’
Сиреневенькая• 25 июля 2022
Ответ дляГордая_птичка
Я б так і зробила
Дона Ко Ко• 25 июля 2022
Я тоже продавец со стажем и если начинаются такие разговоры, то «сорри, я только исполнитель и условия вот такие. Спасибо за понимание»
Я_поехала
• 25 июля 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Зараз клієнти просят телефон директора при такій відповіді)))
Счастье_же_вот_оно• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
При тому що продажі зараз впали на 80%
Ви відповідайте те саме. Що в мене ціни мінімальні, тільки щоб повернути своє. Чоловік в ЗСУ - треба все купувати...і перелік. І просіть, ви зможете чимось допомогти?
Ті кому треба куплять, інші просто триндять бо їм немає шо робити... Коляски, це не головні потреби. Можна в слінгу носити. Цигани в хустках носять. Але якщо мама бажає комфорту, то за це треба платити...
Гордая_птичка• 25 июля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Я б так і зробила
Я теж. У військових зп зараз далеко не найгірші, тому маніпулювати таким виглядає дуже дивно
Я_поехала
• 25 июля 2022
Може просити номер батальену, і якщо чоловік в гарячій точці на передовій то можна знижку, всі ми люди, але якщо він при зп вищій ніж зараз в 70% населення то можемо ще й перерахувати по новому курсу
Я_поехала
• 25 июля 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В розмові декілька разів промильнуло що гроші для неї неголовне. але то таке. тут саме це реально починається як трешняк
Ваша прЭлесть• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Директор за границей, не отвечает на незнакомые номера, у меня есть инструкция)).
ДевочкаКрасавица• 25 июля 2022
А что это за новый тренд слова кАверкать? Или это уже старый тренд? Или это русский язык вас так коробит?
Курочка-наседка• 25 июля 2022
Ціну зафіксовано, знижок немає. Все. Якщо ваш товар потрібний то куплять. Це ж не базар…
Помеха справа• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
А ви скажіть - а я і є директор
Просто про виконавця їм не говоріть.
ЯблокоРаздора• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Директор в ЗСУ🤣🤣🤣
Фрося_Бурлакова• 25 июля 2022
Ответ дляДевочкаКрасавица
Это старый тренд, это мАасвичей тАак кривляли.
Дона Ко Ко• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Тогда просто «условия вот такие. Спасибо за понимание»
Гордая_птичка• 25 июля 2022
Ответ дляДевочкаКрасавица
Як чую так і пишу. Люди не зобов´язані знати російську
Счастье_же_вот_оно• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Там де гроші не головне, просто відписуєте, що є такі умови - і ціна. Але якщо бажаєте допомогти ЗСУ +100грн :)
І все що ви можете зробити, це 50грн від суми перерахувати на потреби ЗСУ
Фрося_Бурлакова• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Ось емейл на який клієнти можуть писати скарги та пропозиції. Директор не спілкується з клієнтами особисто.
Море Счастья• 25 июля 2022
Кстати тоже такое заметила. Обычно люди победнее не просят скидок. А те, кто обеспеченней будут и за 10 гр торговаться. Поэтому наверное они и богаче))
ДевочкаКрасавица• 25 июля 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Думаете, автору москвичи пишут? )
Помеха справа• 25 июля 2022
Я завжди відповідаю, що поставила максимально низьку ціну. Можу 10 грн. зробити знижку.
У мене недавно торгувались за 2 пари шкарпеток. Їх ціна 20 грн. Загальне замовлення на 40 грн.
Я_поехала
• 25 июля 2022
Ответ дляДевочкаКрасавица
Удалено администрацией...
ДевочкаКрасавица• 25 июля 2022
Ответ дляГордая_птичка
Вы автор? Какие люди не обязаны знать русский? Где я написала, что ее кто то обязан знать?
Мини-бикини• 25 июля 2022
Ответ дляЯ_поехала
Удалено администрацией...
Началось, опять «мова»
Абы поныть, автор
Помеха справа• 25 июля 2022
Ответ дляМоре Счастья
Вот точно. У нас кто приходил в офис и выносил мозги по поводу скидки - потом на таких дорогих машинах приезжали отгружаться, что нам и не снилось!