Таки в курсе• 25 июля 2022

Самовивіз: покупець зломав товар. Не платить- бо каже, що...

Ще кидок лайна в бік самовивозу!
Так хотів покупець самовивіз щоб поміряти окуляри зі змінними лінзами, що кинула всі заботи та пішла на зустріч. Все показала, розповіла, купа доп питань (до цього він навіть опис не читав), міряв перед дзеркалом як жінка (це був хлопець, ще і фотографувався в них), а потім він захотів сам змінити лінзи, але такі палиць в нього великі і незграбні - що він поламав оправу!

Я кажу- давайте кошти, а він - нічого не дам, бо товар неякісний!

Та нафіг таких покупців, тіки відправка Новою поштою! Товар якісний. Якщо що.
Левый Локоть• 25 июля 2022
Жизнь боль
Буває

Сестрица Алёнушка• 25 июля 2022
Товар продавца до тех пор, пока покупатель не отдал деньги. Это как в магазине разбить бутылку водки)))
Мудрецыха мира сего• 25 июля 2022
У мене подруга одягом займається. Теж буває міряють, рвуть, і кажуть що це товар неякісний.
Ms. Сама прямота• 25 июля 2022
А скільки коштують?
Бо я дуже сумніваюсь, що так легко можна зламати якісні окуляри
Або брак був
ВыФсеВрете• 25 июля 2022
Не у всіх оправах можна змінювати лінзи. Але якщо можна, то оправа повинна бути якісною
Почемучка• 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
А скільки коштують?
Або брак був
+. Це ж як тиснути на ті окуляри треба було, щоб зламати, якщо справді якісні
Запасная спина• 25 июля 2022
Автор сомневаюсь что товар качественный

Зарядка для хачапури• 25 июля 2022
Ответ дляПочемучка
Так они же должны быть рассчитаны на то, что будут давить.
Почемучка• 25 июля 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Так про що і мова. Значить не такі якісні як автор пише
Зарядка для хачапури• 25 июля 2022
Ответ дляПочемучка
Згодна. Або треба писати в оголошенні, що оправа тільки для тоненьких пальчиків.
автор Таки в курсе • 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
А скільки коштують?
Або брак був
Зламати можна все, якщо неакуратно користуватися.

Я ж кажу, перед покупцем я декілька разів сама міняла лінзи, але їх було двоє, тож один ще мені питання ставив, а інший щось там собі вже крутив.

Він не зрозумів як міняти- і силою нахрен виломав.

Який брак? Це брак у мозку людини.

Ціна 1500 грн.
Зарядка для хачапури• 25 июля 2022
Ответ дляПочемучка
Ну і те як автор обхаяла хлопця (міряв як жінка, крутився і т.д.) теж багато говорить про автора як про продавця. Теж неякісного
Запасная спина• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе

Який брак? Це брак у мозку людини.

Ціна 1500 грн.
Блин 1500 дофига....
Хоть фото покажите.
Думала китай за 200 грн...
автор Таки в курсе • 25 июля 2022
Ответ дляЗапасная спина
Автор сомневаюсь что товар качественный
Це ваше право.
Чоловік носить такі окуляри 6 років, оправа ціла. Це показник?
Ms. Сама прямота• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе
Це ваше право.
Може бракований товар? Не нормально, якщо так легко ламаються
І до речі. Те, що ви так описуєте покупця (як дівчина) і т.д. - не робить вам честі.
Инфотуфелька• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе

Який брак? Це брак у мозку людини.

Ціна 1500 грн.
В следующий раз все манипуляции с товаром,демонстрации и тд производите самостоятельно. Вон на рынке продавцы даже молнию вамзастегнуть не дадут, мало ли кто как дергает. А потом как у вас-не денег не товара
автор Таки в курсе • 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
А йому робить честі?

Коли я йшла на зустріч (за його проханням, бо я не продаю самовивозом такі речі, бо малі діти і мені реально ніколи)- я чітко сказала, що в мене мало часу буде. Він погодився і .... Я чекала, під´їхав один,все переміряв, на себе, фото, селфі, подзвонив іншому (якому і треба було купувати), сказав щоб під´їхав (я вже збиралася уходити, бо часу вже багато вийшло) - так ні, зараз все заберемо!

Під´їхав другий- і пішло... Ще й дзеркало шукали по магазинах...

Якщо я така погана- то нехай. Я погана!

А вони супер покупці, дай вам Бог таких!

На емоціях. Успіхів.
Марфушечка душечка• 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Я работаю в юверной сфере. Поверьте люди разные бывают. Купила девушка кольцо с бриллиантом, ей рассказали правила ухода, дали буклет об уходе за украшениями. Через месяц она приходит в магазин и начинает скандал. Что мол бриллиант стал серым и мутным. Что это же кольцо с бриллиантом, а значит должно быть неубиваемое.
Стали мы смотреть в чем дело. Ободок кольца весь поцарапаннвй, затертый, бриллиант в жире и в остатках еды. Оказывается покупательница в кольце и в мир и в пир, носила не снимая и даже когда готовила котлеты и борщ. Отправили к ювелирку, почистил, зашлифовал, нанёс родий и кольцо как новое, в очередной раз дали брошурку по уходу и напомнили об правилах эксплуатации.
Второй случай-девушка об двери своей же машины неоднократно ломала украшения.
Так может проблема не в товаре и продавце, а том что некоторые люди свиньи!
Ms. Сама прямота• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе
А йому робить честі?

Якщо я така погана- то нехай. Я погана!

На емоціях. Успіхів.
Слухайте, інколи здається, що продавці хочуть, щоб їм просто на карту гроші кидали і не чіпали.

автор Таки в курсе • 25 июля 2022
Ответ дляИнфотуфелька
Я так і робила, завжди.
Останнім часом лише через пошту.

Але мене дуже просили зустрітися, та і гроші зараз потрібні.
Ms. Сама прямота• 25 июля 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Повністю погоджуюсь
Але окуляри розраховані на те, зо в них будуть міняти лінзи, і не повинні від цього ламатись
Неваляшкина• 25 июля 2022
Так а що ви вже зробите? Тепер у вас ні грошей, ні окулярів. За те хороший досвід - гратися давать тільки після оплати.
Кинг-Конгша• 25 июля 2022
заматайте изолентой
Здесь на минутку• 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
А скільки коштують?
Або брак був
Очки сломать - нефиг делать, тем более в случае, описанным Автором.
Мой муж всю жизнь в очках по зрению. Оправа + линзы = примерно по 2500 грн. Не дешевые, достаточно качественные, НО при условии бережного использования: класть только правильно в безопасные места, снимать двумя руками, не менять съемные линзы если руки из опы.
Марфушечка душечка• 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Повністю погоджуюсь
Одно дело аккуратно поменять и спросить если не понимаешь, а не давить.
Кинг-Конгша• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе
Я так і робила, завжди.
Останнім часом лише через пошту.

так а на почте тоже могли поламать и не взять
Инфотуфелька• 25 июля 2022
Ответ дляТаки в курсе
Я так і робила, завжди.
Останнім часом лише через пошту.

Пока деньги не у вас в руки не давать товар для манипуляций. Ведь несего сделать вы не можете уже,к сожалению:( списывайте на убыток
Ms. Сама прямота• 25 июля 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Я на маминих окулярах по 3 рази в день випадково сиджу. І не ламаються
Зарядка для хачапури• 25 июля 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Это точно. Как можно купить очки не меряя их? Хоть женщине, хоть мужчине?
Марфушечка душечка• 25 июля 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Вы согласны с тем что одни и те же вещи у разных людей служат по времени по разному.
Один аккуратный человек будет пользоватся 5 лет, второй неряшливый - полгода. Но виноват почему то будет продавец, именно наверное потому что у Кати нога косолапит и поэтому кроссовки потеряли форму и стёрлись.