Olga-lyubimaya• 30 июля 2022

Вагітним можна нахилятися до землі?

Вибачте, можливо дивне запитання, але для мене актуальне. Чи не шкодить вагітній жінці нахилятися зав’язувати шнурки, робити собі педикюр… тобто коли живіт стискаєш. Я розумію, що природа розумна і не має становити безпеки, та цікавить ваш досвід.
___Nina___• 30 июля 2022
Можна, але тяжко фізично це зробити.

Fotografkiev• 30 июля 2022
Я нахилилася усі три вагітності як могла - все сама робила - усе добре.
Ir4uk_M• 30 июля 2022
Чому ні? Це ж не хвороба. Не всім зручно це робити на пізніх строках, але як виходить.
kanni• 30 июля 2022
Я вниз головой на йоге стояла, а вы шнурки боитесь завязать )) Ну сядьте на стульчик и поднимайте ногу, а не наклоняйтесь.
Алeнь• 30 июля 2022
Я хрєна з два вже складуся навпіл, щоб там щось зав´язати 😅 але ногу закидую на коліно і норм робиться педікюр)))
Yana_pl• 30 июля 2022
Я не могла нахилятись, тож на останньому місяці чоловік допомагав взутись, але це буквально 9 місяць. А педікюр я все життя роблю в салоні, тут проблем не було.
Solnet• 30 июля 2022
Подстригаться, красить волосы, и что-то там ещё точно нельзя
Наклоняться тем более

Yana_pl• 30 июля 2022
Ответ дляkanni
От я теж ходила на розтяжку і в басейні плавала до останнього, там кульбіти робила, і взутись могла, а от молнію застегути не могла, чогось зігнутись вже на 9 му місяці.
oboeva• 30 июля 2022
Можно,но мужу об этом знать не обязательно))
AlinaBo• 30 июля 2022
Коли вже пізній термін і великий живіт - то просто не зручно це робити. Намагаюся не нахилятися так, 8 міс.
МашМааш• 30 июля 2022
Нельзя, если вам больно/очень дискомфортно
И так со всем)
Это, знаете, как со сном на спине. Вроде говорят нельзя, что-то там передавливает, плохо кислород к малышу поступает
А на самом деле как только реально передавливать начинает - становится больно, до этого момента можно спокойно лежать
anonimka_911• 30 июля 2022
39 недель и 4 дня и педикюр себе делаю и наклоняюсь и присаживаюсь и по трц хожу и в лес)) а кто-то весь срок лежит на сохранении
автор Olga-lyubimaya • 30 июля 2022
Ответ дляIr4uk_M
Чи це безпечно для жінки та малюка?
автор Olga-lyubimaya • 30 июля 2022
Ответ дляkanni
Я просто цікавлюсь. Ще нормально все роблю. 2 триместр
автор Olga-lyubimaya • 30 июля 2022
Ответ дляSolnet
Наклоняться тем более
Як дотепно! Серед усіх коментаторів Ви вирізняєтеся розумом! Вітаю! Це ж була Ваша мета 🤷‍♀️
автор Olga-lyubimaya • 30 июля 2022
Ответ дляoboeva
Геніальна відповідь 🤭😎
Ir4uk_M• 30 июля 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
Чи це безпечно для жінки та малюка?
Так, якщо нема протипоказань. Чому небезпечно не можу зрозуміти. Я не ходила в кришталевому коконі два рази. Наші мами та бабусі в городі працювали вагітними, ми ж нормальні виросли.
Я мала зимові ботаніки з шнурками і родила взимку. Хоч і живіт був невеликий, зав‘язувати шнурки було не зручно, просила чоловіка. Багато вагітних жінок ще й фізкультурою займаються.