03 августа 2022

Чернівці, хто може допомогти з дитячим одягом?

Моя сестра біженка з Миколаєва, зараз в Чернівцях. Завтра їде вже в Чернівецьку область. Є потреба в одязі на хлопчика 5 років. На жаль в секонді нічого не змогла придбати. Може є в кого речі і взуття, які вам не потрібні і ви б змогли поділитися? Ми були б дуже вдячні.
Аквис 03 августа 2022
Напишите ещё размер обуви.
Пусть все наладится у сестры! Господи, за что это нам(((
Я только тюки с вещами детскими сдала для Николаева….у нас в городе сбор был.
whenallissaidanddone 03 августа 2022
Какой милый зайчик;)
автор Наташка10 03 августа 2022
Рост 115 см. Размер ножки 26-27, 16,5см.
0208mariia 03 августа 2022
Блин... Только пристроила вещи. Искала кому нужны... Пусть все наладится. Найдутся добрые люди обязательно!
Аквис 03 августа 2022
Ответ дляНаташка10
Рост 115 см. Размер ножки 26-27, 16,5см.
Я обязательно пороюсь в вещах для вас.
Господи, пусть наладится!
Дом цел хоть?
автор Наташка10 03 августа 2022
Ответ дляАквис
Я обязательно пороюсь в вещах для вас.
Господи, пусть наладится!
Дом цел хоть?
Квартира поки ціла, але вже без вікон(
Аквис 03 августа 2022
Ответ дляНаташка10
Квартира поки ціла, але вже без вікон(
Падлы конченные((.
psv142 03 августа 2022
Я зараз в Чернівцях, тут багато безкоштовного одягу і продуктів по гуманітарним місцям, головне, щоб знайшли де жити. Зараз постараюся адреси знайти , де можна одяг взяти і для себе, і для дитини. Пізніше напишу
PinkyPink 03 августа 2022
Не совсем по теме, по Черновцам попалось вот что
Чернівці
3-4 серпня.
Видача продуктових наборів для спеціальних категорій ВПО у фонді ’МИ ПОРУЧ’
У той час як в країні 5 місяців вирує війна, для когось вона розпочалася значно раніше... І це - онкохвороба.

Спільно з клубом МАЙБУТНЄ у фонді МИ ПОРУЧ ми прагнемо особливо підтримати тих, хто продовжує свою власну боротьбу за життя❤️
❗️Також ми хочемо окремо підтримати жінок з дітьми, чоловіки яки захищають нашу країну та сім´ї з окупованих територій🇺🇦

Заповніть, якщо відноситесь до однієї з категорій*:
▪️ дружини з дітьми, чоловіки яких служать в ЗСУ та ТРО
▪️ сім’ї з окупованих територій (Луганська, Донецька, Херсонська, частково Харківська, Запорізька)
▪️ онкохворий/а
▪️ батьки/опікуни онкохворої дитини

https://forms.gle/KCg1n6iymU2nYTHh8

Усі заявки будуть розглянуті протягом кількох днів і вас запросять на конкретний час видачі.

Гаряча лінія: 0 800 333 159
Сайт: myporuch.com
PinkyPink 03 августа 2022
Гуманитарка (еда и одежда) была раньше в Николаевском соборе, не знаю есть ли сейчас, думаю, что есть
Кораблик57 03 августа 2022
Ответ дляНаташка10
Рост 115 см. Размер ножки 26-27, 16,5см.
Нехай підійде на Соборну площу. Там багато що можна дізнатись корисного, поїсти, взяти талони на допомогу і таке інше, можливо є гуманітарка, або дадуть адреси куди звернутись.
Я особисто не була, тому не знаю конкретики.
Але там розгорнуті великі палатки з допомогою.
Здравствуйте. Автор, напишите мне в личку пожалуйста. Могу отправить огромный пакет вещей (зимних и летних) , есть на этот рост. Малыш славный)
Только если есть возможность оплатить доставку Новой почты у получателя.
psv142 03 августа 2022
Вул.Небесної сотні 6, ( це приблизна адреса, якщо не ця, то десь поруч, спитати у людей) там будівля на розі, треба на сходинки підійматися, Ще біля Соборної площі, як спускатися вниз, там підвальне приміщення є одяг і дитяче харчування. На дверях написано, що гуманітарний штаб.
автор Наташка10 03 августа 2022
Ответ дляСчастливое детство твое
Здравствуйте. Автор, напишите мне в личку пожалуйста. Могу отправить огромный пакет вещей (зимних и летних) , есть на этот рост. Малыш славный)
Только если есть возможность оплатить доставку Новой почты у получателя.
Написала вам повідомлення. Зараз добавлю дані нової пошти
Буся_Бусинка 03 августа 2022
яке прекрасне дитятко на фотці! хай в нього все буде добре!
ОленаЯ 03 августа 2022
Автор, тримайтеся!!!