05 августа 2022

Де зараз подивитися дитячі комбінезони на зиму? Київ

Можливо, бачили в якихось аутлетах чи магазинах? Боюсь нових цінників (за новим курсом). Чи вже пізно?
І, якщо є досвід, порекомендуйте, будь ласка, фірми теплих легких комбінезонів
mammyanny 05 августа 2022
Розетка может остатки
KaterionOK 05 августа 2022
В Гепі є розпродаж, але мало залишилось (в Каравані бачила).
kll lena 05 августа 2022
Уже пізно( навіть у січні лютому був малий вибір.
Бі ізі пропонують передзамовлення, не знаю наскільки це зручно
автор 01100110 05 августа 2022
Ответ дляKaterionOK
В Гепі є розпродаж, але мало залишилось (в Каравані бачила).
Дякую!
автор 01100110 05 августа 2022
Ответ дляkll lena
Уже пізно( навіть у січні лютому був малий вибір.
Бі ізі пропонують передзамовлення, не знаю наскільки це зручно
В лютому було не до того(
Ну нічого, доведеться звикати до нових реалій. Це не найстрашніше зараз)