06 августа 2022

Можливо прибрати шрам після видалення родимки?

прибрала родимку ще минулою зимою. Зараз ось таке. Після першого разу вона наче стала знову з’являтись, і мені прибирали її повторно.

Хтось мав такий шрам? Реально прибрати лазером?
показать весь текст
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляНе фонарь
Он не выделяется так сильно, как вы считаете. И даже если немного заметен, то узнавайте насчет шлифовки.
Я удаляла глубокие родинки, знаю, как выглядят шрамики.
Дякую, дізнаюсь!
Чупа-чупс 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
В Миколаєві, клініка Златадерма.
Я видалила, бо вона б в мене росла без кінця. І потім ще більший шрам залишила. Так би не прибирала, бо вцілому на тому місці гарно виглядало.

У вас велика?
Так,вона з роками збільшується....
Не фонарь 06 августа 2022
Автор, вы все равно милашка! Уверена на 1000%, что вас не портят маленькие несовершенства.
Не усложняйте себе жизнь и радуйтесь своей красоте!
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Так,вона з роками збільшується....
Тоді мабуть є сенс теж прибрати. Воно не сильно боляче, я навіть без анестезії прибирала. Тільки паленою куркою воняло))
Чупа-чупс 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Чого?)
Автор дійсно дуже гарна,на фото і не видно нічого🙂
Сливочная пенка 06 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
А де Ви робили операцію по удаленню родимки?У мене велика над верхнею губою,дуже некомфортно себе почуваю😪
если что, большие родинки, да и вообще любые родинки нужно удалять с последующим гистологическим исследованием. в косметических клиниках оно есть не всегда. нужно этот момент учитывать
oneself 06 августа 2022
Ответ дляСливочная пенка
потому что ничего у вас там не видно) разве что если под увеличительным стеклом смотреть)
Вы не понимаете, дело не в шраме я думаю, дело в том что на том месте не вырабатывается меланин, при загаре вообще атас, белое пятно сильно кидается в глаза У меня точно такое на месте удаления родинок, я как гепард по окрасу, удалила 24 родинки на теле и хочу ещё, на лице очень побоялась, но все равно решусь, когда появятся свободные деньги и на послепроцедурный уход
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляoneself
Вы не понимаете, дело не в шраме я думаю, дело в том что на том месте не вырабатывается меланин, при загаре вообще атас, белое пятно сильно кидается в глаза У меня точно такое на месте удаления родинок, я как гепард по окрасу, удалила 24 родинки на теле и хочу ещё, на лице очень побоялась, но все равно решусь, когда появятся свободные деньги и на послепроцедурный уход
А я тепер як ви хочу-по тілу прибрати як будуть вільні гроші)) теж буду гепардом)

Так, дійсно найгірше коли сонце!
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляНе фонарь
Автор, вы все равно милашка! Уверена на 1000%, что вас не портят маленькие несовершенства.
Не усложняйте себе жизнь и радуйтесь своей красоте!
Дякую за приємні слова, ви теж мілашка!
Не фонарь 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Дякую за приємні слова, ви теж мілашка!
Спасибо, заставили меня улыбаться)))
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Автор дійсно дуже гарна,на фото і не видно нічого🙂
Дякую, хоча мене там майже не видно) ця тема вийшла прям не в стилі порадниці) я думала, що мені ще за пігментні плями розкажуть, за пори, за чорні цятки, зморшки і все таке
Чупа-чупс 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Дякую, хоча мене там майже не видно) ця тема вийшла прям не в стилі порадниці) я думала, що мені ще за пігментні плями розкажуть, за пори, за чорні цятки, зморшки і все таке
Та ні,мені на фото навіть шраму не видно... Якщо було б так як у Вас,завтра побігла б на операцію😄Я боюсь,що буде страшно...
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Та ні,мені на фото навіть шраму не видно... Якщо було б так як у Вас,завтра побігла б на операцію😄Я боюсь,що буде страшно...
Може у вас краще навіть буде) але скажу вам, що навіть з цим шраміком я себе почуваю краще, ніж зі зростаючою родимкою. Сходіть на консультацію, послухайте що лікар скаже, може він знайде правильні слова і налаштує)
Чупа-чупс 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Може у вас краще навіть буде) але скажу вам, що навіть з цим шраміком я себе почуваю краще, ніж зі зростаючою родимкою. Сходіть на консультацію, послухайте що лікар скаже, може він знайде правильні слова і налаштує)
Дякую Вам за підтримку😚Це реально моя проблема,мені здається,що на мене завжди звертають увагу із-за цього...Просто в нашому місті не має спеціалістів...Потрібно шукати в іншому місті.
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЧупа-чупс
Дякую Вам за підтримку😚Це реально моя проблема,мені здається,що на мене завжди звертають увагу із-за цього...Просто в нашому місті не має спеціалістів...Потрібно шукати в іншому місті.
І я вам дякую♥️
Скоріш за все вам реально просто здається) але я розумію вас. Бажаю поскоріше закрити для себе цю проблемку!
Ума Палата 06 августа 2022
Автор, такой красотке не стоит даже думать о таком мелком шрамике. Он ничуть вас не портит.
Зубная фея 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
так, я рожевошкірий блондин( Як порося стаю за 10 хвилин на сонці( цього літа раз вийшла без сонцезахисту і мала пляму з 50коп розміром на лобі. Майже вивела вже.
чем вывели пятно?
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
чем вывели пятно?
Кислотами, але почала одразу мазати як воно вилізло. Знаю, що влітку не варто, але хотілось позбутись якомога скоріше.

Спочатку biotrade, потом як він закінчився (брала міаютюру) то користувалась тонером на другому фото. Тільки на ніч, і вдень захист від сонця.
Зубная фея 06 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Кислотами, але почала одразу мазати як воно вилізло. Знаю, що влітку не варто, але хотілось позбутись якомога скоріше.

Спочатку biotrade, потом як він закінчився (брала міаютюру) то користувалась тонером на другому фото. Тільки на ніч, і вдень захист від сонця.
Спасибо. Есть оба средства.
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляЗубная фея
Спасибо. Есть оба средства.
Будь ласка
автор Сестрица Алёнушка 06 августа 2022
Ответ дляУма Палата
Автор, такой красотке не стоит даже думать о таком мелком шрамике. Он ничуть вас не портит.
Дякую вам за добрі слова! ця тема прям підняла настрій і самооцінку)