06 августа 2022

А ви теж не дивитеся графік роботи магазину?

Магазин працює з 11 : 00 до 18:00. Тиждень не звертала увагу, я вчора просто вибісило! Клієнти звонять з 9ї і тупо до 21:00. Тоб то на протязі дня мовчать, а от після роботи починається. Ну як клієнти, бивші клієнти яким тепер треба задавати сто питаннь або ті хто не розуміє що магазин зачинений і тільки відправки і просить товар винести на вибір за забор можна так сказати.
Леска 06 августа 2022
Відключайте телофон.яка проблема
Форточка с диоптриями 06 августа 2022
Не на протязі, а протягом. Вообще не звоню куда либо вечером
Цветочница 06 августа 2022
Ну так отключите телефон в нерабочее время и нет проблем. Быстрее, чем тему создать
БеллаДонна 06 августа 2022
А чого ви ображаєтесь? Радійте, що вас цінують і ви затребувані. Зараз у людей взагалі продажі впали і готові нон стоп 24/7 бути на зв´язку, аби хтось хоч щось купив
Леска 06 августа 2022
А краще автовідровідач
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Не на протязі, а протягом. Вообще не звоню куда либо вечером
Дякую. Я виправляла і так не зрозуміла як вірно. Тільки вчу українську)
{СоJIнТсЕ} 06 августа 2022
Я из-за таких клиентов, чтоб не бесили по вечерам и по выходным, завела отдельный телефон. И когда иду домой, то оставляю на работе) Живу и радуюсь)
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляЛеска
Відключайте телофон.яка проблема
Просто цікаво дізнатися думку. Це ж не заборонено)))
Штора с кисточкой 06 августа 2022
Ответ дляБеллаДонна
А чого ви ображаєтесь? Радійте, що вас цінують і ви затребувані. Зараз у людей взагалі продажі впали і готові нон стоп 24/7 бути на зв´язку, аби хтось хоч щось купив
100% !!!
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляБеллаДонна
А чого ви ображаєтесь? Радійте, що вас цінують і ви затребувані. Зараз у людей взагалі продажі впали і готові нон стоп 24/7 бути на зв´язку, аби хтось хоч щось купив
Так дзвінки ж іншого плану нажаль)))
Як би купувати то я б і не писала. А це потипу:
Ой а купили місяць назад а як тут ось це
, а це
А ось це
Або , а можете винести зі складу де закрита територія декілька варіантіа щоб я подивився як в магазині)))
автор Анонимушка 06 августа 2022
А ось недавно одна клієнтка попросила попросила дитячі самокати підвести на парковку, вона покатає та обере
Гравицапа 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Просто цікаво дізнатися думку. Це ж не заборонено)))
Якщо магазин не фізичний з замком на дверях, а инет, то культурно телефонувати 9-20. Якщо ви не працюєте то не беріть слухавку тай все, коммунікуйте у ваш бізнес час.
База_птеродактилей 06 августа 2022
чергова психічка продавчиня, то не продавай, чи й не цаца)) графік онлайн, бо хочеш виспатись? ну то спіть всім колективом, а ми будемо купувати у нормальний робочий час
База_птеродактилей 06 августа 2022
Ответ дляГравицапа
Якщо магазин не фізичний з замком на дверях, а инет, то культурно телефонувати 9-20. Якщо ви не працюєте то не беріть слухавку тай все, коммунікуйте у ваш бізнес час.
я взагалі обходжу стороною магазини, де дивні робочі графіки, типу як у автора)) хазяїн-барин, звичайно, але хто працює не у звичний час, а як заманеться, з тими комунікувати складно, бо там таракани як лошаді)) перевірено
Видящие_помогите 06 августа 2022
Не звертаю, але я пишу, щоб не забути. З думкою, що нададуть відповідь у робочий час.
Гравицапа 06 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
я взагалі обходжу стороною магазини, де дивні робочі графіки, типу як у автора)) хазяїн-барин, звичайно, але хто працює не у звичний час, а як заманеться, з тими комунікувати складно, бо там таракани як лошаді)) перевірено
Погоджуюсь.
І ладно ще до 18, а от з 11 то канєшна
А якщо автор власниця бізнесу а не найманий працівник, то двічі дивно
годовасик 06 августа 2022
в нынешних реалиях вообще странно что вы жалуетесь - звонят, покупают и хорошо
можно взять и сказать что перевозите завтра с 11...
можно не взять...
я вообще интернет заказы люблю делать после 11 ночи, когда все дома спят - перезванивают с утра или после обеда
Сегодня я не я 06 августа 2022
Візьміть мене на роботу, буду по тел відповідати про графік роботи.
БеллаДонна 06 августа 2022
Ответ дляСегодня я не я
Візьміть мене на роботу, буду по тел відповідати про графік роботи.
Кили и Манджаро 06 августа 2022
Для інет магазину окремий телефон
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
чергова психічка продавчиня, то не продавай, чи й не цаца)) графік онлайн, бо хочеш виспатись? ну то спіть всім колективом, а ми будемо купувати у нормальний робочий час
Так, прибутку багато маю то можу собі дозволити графік який хочу. А ви не заздріть)
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляГравицапа
Погоджуюсь.
І ладно ще до 18, а от з 11 то канєшна
А якщо автор власниця бізнесу а не найманий працівник, то двічі дивно
Ну магазин ось в інсті побачила у Луцьку взагалі з 10 до 16:00. Магазин колясок дитячих та товарів. І нормально їм.
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ длягодовасик
в нынешних реалиях вообще странно что вы жалуетесь - звонят, покупают и хорошо
можно взять и сказать что перевозите завтра с 11...
можно не взять...
я вообще интернет заказы люблю делать после 11 ночи, когда все дома спят - перезванивают с утра или после обеда
Замовлення то так. Поки все переробиш, і ввечері вже можна спокійно обирати. Я про те що телефонують навіть в 21:00, а є такі що і в 22:00 і так настирно.... я про це. Просто цікаво дізнатися думку.

Але я бачу що тут зараз теми тільки про коханців цікаві і тільки на них можна спілкуватись))))
Радость моя 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Замовлення то так. Поки все переробиш, і ввечері вже можна спокійно обирати. Я про те що телефонують навіть в 21:00, а є такі що і в 22:00 і так настирно.... я про це. Просто цікаво дізнатися думку.

Але я бачу що тут зараз теми тільки про коханців цікаві і тільки на них можна спілкуватись))))
Тут ещё много тем о том, что людям есть нечего.. Уже...
А к Вам клиенты идут отдать свои деньги, а Вы брать до 11 и после 18 не хотите..)
Если, что я в очередь к Вам на работу)))
Гравицапа 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Ну магазин ось в інсті побачила у Луцьку взагалі з 10 до 16:00. Магазин колясок дитячих та товарів. І нормально їм.
Кожен робить як йому зручно. Так самой покупці-обирають де зручно їм або підлаштовуються.
Дивлячись що у вас за товар. Якщо унікальний чи на кожному кутку продається. Чи важливіше доя вас власний вільний час і комфорт і можете пожертвувати продажами, клієнтами.
годовасик 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Замовлення то так. Поки все переробиш, і ввечері вже можна спокійно обирати. Я про те що телефонують навіть в 21:00, а є такі що і в 22:00 і так настирно.... я про це. Просто цікаво дізнатися думку.

Але я бачу що тут зараз теми тільки про коханців цікаві і тільки на них можна спілкуватись))))
вам надо отдельный телефон и автоответчик на него... это решит все проблемы
Сосулька 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Просто цікаво дізнатися думку. Це ж не заборонено)))
Правильний спосіб такий - завести окремий телефон для магазину.
Вибачте, але це ж очевидно, бо люди такі є. А подібна тема від володаря магазину якраз дивує.
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляРадость моя
Тут ещё много тем о том, что людям есть нечего.. Уже...
А к Вам клиенты идут отдать свои деньги, а Вы брать до 11 и после 18 не хотите..)
Если, что я в очередь к Вам на работу)))

Повірте не захочете, зараз такий клієнт що він стільки крові вип´є, а заробиш на ньому саме зараз 3 копійки. Тому я переключилася на іншу сферу трішки. Тоб то не зациклена на магазині, бо витрачати по дві три години на клієнта в день на протязі тижня з самими ібільними питаннями, при тому всьому що надав і фото і відео і порівняння і розміри і клієнт як олень далі звонить і навіть не у робочий час!!! Але до війни прибуток був гарний дуже. Хараз просто переключилася, закінчиться війна то повернуся назад до магазину. Повірте відкрити магазин простіше ніж закрити
автор Анонимушка 06 августа 2022
Ответ дляСосулька
Правильний спосіб такий - завести окремий телефон для магазину.
Вибачте, але це ж очевидно, бо люди такі є. А подібна тема від володаря магазину якраз дивує.
Чому? Власники магазину не люди? Люди)))
Ну, пишу як є. Хочу поспілкуватися .
В мене знайомий має магазин фарфору. То так задовбали просто улієнти зараз, ну вибачте але таке враження що всі неадеквати тільки покупки роблять, він магазин зачинив і тільки сайт залишив. На всі питання по типу ’ а є такий же тільки з голубим обідком ’ просто ігнор. Від клієнтів трубку не бере , тільки по вайберу. І є замовлення. Незнаю кому в війну потрібен фарфор але якось так)
Сосулька 06 августа 2022
Ответ дляАнонимушка
Чому? Власники магазину не люди? Люди)))
Ну, пишу як є. Хочу поспілкуватися .
В мене знайомий має магазин фарфору. То так задовбали просто улієнти зараз, ну вибачте але таке враження що всі неадеквати тільки покупки роблять, він магазин зачинив і тільки сайт залишив. На всі питання по типу ’ а є такий же тільки з голубим обідком ’ просто ігнор. Від клієнтів трубку не бере , тільки по вайберу. І є замовлення. Незнаю кому в війну потрібен фарфор але якось так)
Власник магазину встановлює режим роботи та правила. Але ніхто не очікує, що люди будуть їх уважно читати та триматися їх. Не така природа.
Саме тому потрібен окремий робочий телефон. Це ж ази. І саме факт, що у вас його немає, а ви нервуєте дзвінкам, викликає подив.