06 августа 2022

Скільки у нас коштують баклажани, помідори і курячі бедра?

Хто у великих містах?
Бо щось дивлюсь в чек і не розумію дорого яи так як в Україні?
автор мегамоСГ 06 августа 2022
І по скільки багети і круасани без нічого на випічці в Сільпо?
Капитанша 06 августа 2022
Баклажаны от 25(акция) и до 60 грн, помидоры от 50-80 грн, бёдра 80-90 грн. Киев.
Нифига_ни_ни 06 августа 2022
Що за русизм ’курячі бедра’? Нема слова ´бедра’ в українській мові!
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ дляНифига_ни_ни
Що за русизм ’курячі бедра’? Нема слова ´бедра’ в українській мові!
Можете не читати
Капитанша 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
І по скільки багети і круасани без нічого на випічці в Сільпо?
В Сильпо выпечка дорогая по сравнению с другими магазинами.
рукиЖимолости 06 августа 2022
Бедра в Форе на скрине.
Багеты беру только в Новусе по 13 с копейками, как в Сильпо не знаю
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ дляКапитанша
В Сильпо выпечка дорогая по сравнению с другими магазинами.
Тут просто якість +- як в Сільпо, от хочу порівняти
рукиЖимолости 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
Тут просто якість +- як в Сільпо, от хочу порівняти
Зачем? Зачем сравнивать цены в стране в которой война с мирными европейскими странами?
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ длярукиЖимолости
Зачем? Зачем сравнивать цены в стране в которой война с мирными европейскими странами?
При чому тут війна?
Затєм що мені цікаво
Ви можете цього не робити і не заморочуватись моїм запитанням
рукиЖимолости 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
При чому тут війна?
Затєм що мені цікаво
Ви можете цього не робити і не заморочуватись моїм запитанням
Вы нормальная? Как это причем тут война?
У нас цены подскочили, экономику шатают, дефолтом стращали
Обижулька 06 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Баклажаны от 25(акция) и до 60 грн, помидоры от 50-80 грн, бёдра 80-90 грн. Киев.
Где баклажані по 25?
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ длярукиЖимолости
Вы нормальная? Как это причем тут война?
У нас цены подскочили, экономику шатают, дефолтом стращали
Я нормальна. Будь- ласка, просто пройдіть повз, ніхто вам не збирається нічого пляснювати : зачєм, чєго і пашєєєму
рукиЖимолости 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
Я нормальна. Будь- ласка, просто пройдіть повз, ніхто вам не збирається нічого пляснювати : зачєм, чєго і пашєєєму
Вы мерзкая в своем кривлянии. Всего доброго.
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Баклажаны от 25(акция) и до 60 грн, помидоры от 50-80 грн, бёдра 80-90 грн. Киев.
Мда, клас, тут баклажани по 100, помідори 50-100, а от часник ппц 14€🤦🏼‍♀️
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ длярукиЖимолости
Вы мерзкая в своем кривлянии. Всего доброго.
класно коли в чужому лісі колоду поміцаєш, а в себе в оці скалки не бачиш. Чао
ЛетаЙущаЙа АшЫпка 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
Мда, клас, тут баклажани по 100, помідори 50-100, а от часник ппц 14€🤦🏼‍♀️
То йдіть додому- буде і вам клас
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
То йдіть додому- буде і вам клас
Я дома ну і ваших порад не питала
ДА да да 06 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Баклажаны от 25(акция) и до 60 грн, помидоры от 50-80 грн, бёдра 80-90 грн. Киев.
Де ви такі акції на баклажани бачили? Я теж хочу). Брала по акції 59, то їх розгребли моментально, а вчора без акції 70.
КонФФетОшка 06 августа 2022
Помидоры 35-55грв., баклажаны 55-65,бедра90. Одесса
автор мегамоСГ 06 августа 2022
Ответ дляДА да да
Де ви такі акції на баклажани бачили? Я теж хочу). Брала по акції 59, то їх розгребли моментально, а вчора без акції 70.
Може якісь оптові ринки
Етитьская богомышь 06 августа 2022
55-60 баклажани, помідори польові -29,9 це в еко, бедра 85 Круасани не знаю в сільпо) - беру кишені або ашані 5-15 грн
ВундерКИНГ 06 августа 2022
Баклажани брали на столичці кілька тижнів тому по 20, я брала на ікру та закрутки біля 10 кіло, то людина мені залишки в кілька кіло в подарунок віддала. Стегна були по 90, а в сільпо на днях на них акція була, але ціну не пам´ятаю. Помідори від 40 були, а домашні взяла по 30 рожеві, на тій же столичці
Счастье_же_вот_оно 06 августа 2022
Днепр, рынок. Помидоры в среднем 50, есть дешевле, есть дороже. Баклажан 35-45. Карбонат куринный 119 грн в Мясолюбе.
Капитанша 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
При чому тут війна?
Затєм що мені цікаво
Ви можете цього не робити і не заморочуватись моїм запитанням
У нас цены очень сильно прыгнули вверх.
Капитанша 06 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
Мда, клас, тут баклажани по 100, помідори 50-100, а от часник ппц 14€🤦🏼‍♀️
Какой это класс, когда цены выросли сильно, ЗП урезались, а многие и без неё остались!
Капитанша 06 августа 2022
Ответ дляДА да да
Де ви такі акції на баклажани бачили? Я теж хочу). Брала по акції 59, то їх розгребли моментально, а вчора без акції 70.
В варусе было вроде бы. Но они привявшие были.
Капитанша 06 августа 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Помидоры 35-55грв., баклажаны 55-65,бедра90. Одесса
Класс, а у нас поднялись помидоры, сегодня они от 68 грн.