06 августа 2022

Какие летние юбки сейчас модно?

Не офисные строгие, а просто гулять.
Похвастайтесь своими.
Мне 35, лишнего веса нет, рост 162
Кукуша 06 августа 2022
То,что вам нравится)
Я люблю цветочные юбки)
Karnelian 06 августа 2022
Юбка-шорты нравятся,в инсте увидела,закажу,цветочные но не наляпистые. На работу купила офигенную бежевую мини а складочку,в стиле черлидер,но ее можно и не на работу. Круто смотрится и под кеды,и под босоножки)
Женамужная 06 августа 2022
Для молоді зараз наймодніші спіднички це шорти з імітацією запАха.
Але для 35 носити таке це too much, тож краще зверніть увагу на максі, вони знову входять в тренд. Хоча, максі зі зростом 162 ...
Залишається хіба що міді.
Наивная Хо 06 августа 2022
Ответ дляKarnelian
Юбка-шорты нравятся,в инсте увидела,закажу,цветочные но не наляпистые. На работу купила офигенную бежевую мини а складочку,в стиле черлидер,но ее можно и не на работу. Круто смотрится и под кеды,и под босоножки)
Не подойдёт ли девочке ростом 152, как раз ищем теннисную юбку беж?
Бутербродница 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Для молоді зараз наймодніші спіднички це шорти з імітацією запАха.
Але для 35 носити таке це too much, тож краще зверніть увагу на максі, вони знову входять в тренд. Хоча, максі зі зростом 162 ...
Залишається хіба що міді.
Ой начинается, мне 34, вешу 49 кг рост 163, и тело выглядит хорошо, ношу и короткие юбки, шорты.
Отлично выглядит все.
Ватный Пупс 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Для молоді зараз наймодніші спіднички це шорти з імітацією запАха.
Але для 35 носити таке це too much, тож краще зверніть увагу на максі, вони знову входять в тренд. Хоча, максі зі зростом 162 ...
Залишається хіба що міді.
нормально макси смотрится с низким ростом
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Ой начинается, мне 34, вешу 49 кг рост 163, и тело выглядит хорошо, ношу и короткие юбки, шорты.
Отлично выглядит все.
Про поняття ’доречність’ чули?
Короткі шорти доречні десь на пляжі, там і 50-річна в короткому буде сприйматися норм.
Авторка теми питає не про пляж, а про ’погуляти’, тобто десь в місті в цивілізації. В таких місцях жінка бальзаківського віку в мінішортиках або мініспідничці зазвичай виглядатиме недоречно, а іноді вульгарно й дурнувато.
Ну але кожному своє.
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляВатный Пупс
нормально макси смотрится с низким ростом
Тоді прекрасно, бо максі зараз дійсно в тренді.
Олечка79 06 августа 2022
У меня такие
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляОлечка79
У меня такие
Класні.
Не ріжуть фігуру, підкреслюють талію і гарний контраст зі стегнами.
Олечка79 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Класні.
Не ріжуть фігуру, підкреслюють талію і гарний контраст зі стегнами.
Спасибо .
Я их тоже люблю
От короткого уже отошла . Хотя в прошлом году ещё одевала . Но в этом году как отрезало , 43 на носу )
Бутербродница 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Про поняття ’доречність’ чули?
Короткі шорти доречні десь на пляжі, там і 50-річна в короткому буде сприйматися норм.
Авторка теми питає не про пляж, а про ’погуляти’, тобто десь в місті в цивілізації. В таких місцях жінка бальзаківського віку в мінішортиках або мініспідничці зазвичай виглядатиме недоречно, а іноді вульгарно й дурнувато.
Ну але кожному своє.
Может вы в 35 и выглядите на бальзаковский возраст, я нет.
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляОлечка79
Спасибо .
Я их тоже люблю
От короткого уже отошла . Хотя в прошлом году ещё одевала . Но в этом году как отрезало , 43 на носу )
Вам дійсно гарно.
І чомусь впевнена, що в мінішортах ви б не виглядали краще, ніж в міді, яка гарно підкреслює вашу жіночність.
Мене дивує тяга не дуже юних жінок усіма силами затримувати юність, надягаючи одяг, притаманний підліткам.
Вони не бачать себе з боку, і не розуміють, що натягнувши на себе підлітковий одяг, вони тільки підкреслюють свій вік)
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Может вы в 35 и выглядите на бальзаковский возраст, я нет.
Відкрию вам секрет - жінка бальзаківського віку - це жінка 30-40 років))
Так що не важливо, хто як виглядає, факт залишається фактом))
Олечка79 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Вам дійсно гарно.
І чомусь впевнена, що в мінішортах ви б не виглядали краще, ніж в міді, яка гарно підкреслює вашу жіночність.
Мене дивує тяга не дуже юних жінок усіма силами затримувати юність, надягаючи одяг, притаманний підліткам.
Вони не бачать себе з боку, і не розуміють, що натягнувши на себе підлітковий одяг, вони тільки підкреслюють свій вік)
Нуу например я зимой могу одеться так
Это мои любимые вещи и рука не поднимается выкинуть )
Хотя мож в этом году уже не одену , хз
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляОлечка79
Нуу например я зимой могу одеться так
Это мои любимые вещи и рука не поднимается выкинуть )
Хотя мож в этом году уже не одену , хз
Чесно?
В міді спідниці вам краще.
Жіночно, мінімалістично, вигідно підкреслює фігуру.
Бутербродница 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Чесно?
В міді спідниці вам краще.
Жіночно, мінімалістично, вигідно підкреслює фігуру.
Ше платка зверху не вистачає, да ж?
Міді і платок, ото всім треба кому вже 35, бо то вже всі бальзаківського віку
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Ше платка зверху не вистачає, да ж?
Міді і платок, ото всім треба кому вже 35, бо то вже всі бальзаківського віку
Я зачепила вас за живе і ви почали агресувати? Задумайтесь, чому так сталось.
Бутербродница 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Я зачепила вас за живе і ви почали агресувати? Задумайтесь, чому так сталось.
Это у вас проблемки, если вы узрели агрессию.
Я лишь свела несколько ваших ответов, подрезюмировала так сказать
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляБутербродница
Это у вас проблемки, если вы узрели агрессию.
Я лишь свела несколько ваших ответов, подрезюмировала так сказать
Ну ок. Залишимось кожна при своїй думці.
В принципі, підтоптані жіночки під 40 в мініспідничках або мінішортиках це навіть добре) Бо побачиш десь в місті таку фею, подивишся, та й порадієш за себе, що вистачає мізків та смаку не бути такою ж))
Олечка79 06 августа 2022
Ответ дляЖенамужная
Ну ок. Залишимось кожна при своїй думці.
В принципі, підтоптані жіночки під 40 в мініспідничках або мінішортиках це навіть добре) Бо побачиш десь в місті таку фею, подивишся, та й порадієш за себе, що вистачає мізків та смаку не бути такою ж))
Ну я пидтоптаною себя пока что не считаю )
Но в одежде таки у меня миди преобладает )
Женамужная 06 августа 2022
Ответ дляОлечка79
Ну я пидтоптаною себя пока что не считаю )
Но в одежде таки у меня миди преобладает )
Тому що людина, що живе в гармонії з собою, нормально сприймає свій вік, і розуміє, що в кожному віці є своя краса.
І, щоб бути привабливою, не обов´язково бути 20-річною в мінішортиках)
І що 40-річна в міді або в гарній приталеній сукні це набагато естетичніше, сексуальніше та привабливіше, ніж та ж сама 40-річна, що демонструє ’товар лицом’ в мінішортиках.
Бо дуже часто ці шортики сприймаються як пошук ’останнього шансу’)
автор Престидижитатор 06 августа 2022
Спасибо за ответы. Без негатива,как всегда, у советчиц не получается.
Думала, кто-то ещё фотки пришлет, но лучше террариум закрою.