06 августа 2022

що цікавить в профілі инстаграм стоматолога?

нижче була тєма що вас чіпляє в профілі майстра манікюра. А що нарахунок стоматолога? або стомат клініки, що вам цікаво дивитись, читати? або просто фото робот?
Тримаю свічку 06 августа 2022
фото работ и чтобы было видно что люди с удовольствием ходят на работу
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляТримаю свічку
фото работ и чтобы было видно что люди с удовольствием ходят на работу
просто сторіз де лікарі?
Тримаю свічку 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
просто сторіз де лікарі?
и сторис, и фото
но сторис не часто смотрю, лично я
Виниловая пластинка 06 августа 2022
Фото до и после
Olgusya 06 августа 2022
Кейси. Було-стало
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляOlgusya
Кейси. Було-стало
просто сторінка було стало і все? чи чімось розбавлена? а читати текст накшталт - які зубні щіткі є, або. - коли треба приводити дитину до стоматолога?
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Фото до и после
а шось особисте із життя лікаря? просто мені здається тексти нихто не читає, а було стало тілки сухо(((
Olgusya 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
просто сторінка було стало і все? чи чімось розбавлена? а читати текст накшталт - які зубні щіткі є, або. - коли треба приводити дитину до стоматолога?
Та всі знають, що курапрокс - найкращі щітки. Цікавлять саме фотопротоколи зубів до/після, до чого призводить, якщо не лікувати, і тд
Виниловая пластинка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
а шось особисте із життя лікаря? просто мені здається тексти нихто не читає, а було стало тілки сухо(((
Особисте життя лікаря мене зовсім не цікавить .
А його роботи, рекомендації з гігієни, профілактики, огляди профільних трварів, огляди найпоширеніших проблем- це таки цікаво.
Дюйм оф о4ка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
просто сторінка було стало і все? чи чімось розбавлена? а читати текст накшталт - які зубні щіткі є, або. - коли треба приводити дитину до стоматолога?
вы контент менеджер? уже спрашивали про страницу для маникюра
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
вы контент менеджер? уже спрашивали про страницу для маникюра
я стоматолог, є сторінка , але передивляючись сторінки інших лікарів здається все так банально і скучно, всі пишуть одне і теж саме. Я думаю може це мені не цікаво, бюо варюсь в цьому, а людям цікаво. Ось і питаю
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Особисте життя лікаря мене зовсім не цікавить .
А його роботи, рекомендації з гігієни, профілактики, огляди профільних трварів, огляди найпоширеніших проблем- це таки цікаво.
дякую, а то нам ( стоматологам) на курсах кажуть що 30 відсотків треба щоб було особисте життя. Типу чим стоматолог жфве, яке у нього хобі. Стати ближче до пацієнта))
Виниловая пластинка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
дякую, а то нам ( стоматологам) на курсах кажуть що 30 відсотків треба щоб було особисте життя. Типу чим стоматолог жфве, яке у нього хобі. Стати ближче до пацієнта))
Для цього можна створити особисту сторінку, посилання на яку розмістити у шапці профілю робочої сторінки, кому цікаво- подивиться
Принцепесочка 06 августа 2022
До после
Стерилизация
Уходовые процедуры
Я вот никак не выберу себе электро щетку ) Кто бы подсказал
Надо ли использовать ополоскиватель

Проблемы с прикусом

У меня вот подбородок внутрь начал с возрастом уходить, один стоматолог подсказал что это может исправить зубами, как-то там их чуть поднарастить

Брекеты виниры коронки

Тексты не читают если они нудные и сухие
Сторис смотрю чаще
Мадам Подлинник 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
я стоматолог, є сторінка , але передивляючись сторінки інших лікарів здається все так банально і скучно, всі пишуть одне і теж саме. Я думаю може це мені не цікаво, бюо варюсь в цьому, а людям цікаво. Ось і питаю
Я з Вами)
Недавно завела інстаграм
2 пости написала
А далі, що не подумаю, через 5 хвилин думка, ну кому то цікаво, то ж банальщина
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
До после
Стерилизация
Уходовые процедуры
Я вот никак не выберу себе электро щетку ) Кто бы подсказал
Надо ли использовать ополоскиватель

Проблемы с прикусом

У меня вот подбородок внутрь начал с возрастом уходить, один стоматолог подсказал что это может исправить зубами, как-то там их чуть поднарастить

Брекеты виниры коронки

Тексты не читают если они нудные и сухие
Сторис смотрю чаще
ага тобто кейси цікаві, ортодонтія, про лікарів цікаво? чи більш пізнавальний контент?
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляМадам Подлинник
Я з Вами)
Недавно завела інстаграм
2 пости написала
А далі, що не подумаю, через 5 хвилин думка, ну кому то цікаво, то ж банальщина
во-во, або як всі викладають ффотки з пацієнтами і. - наші пацієнти найкращі. і у всіх одне і теж саме, я просто думаю може це мені так, а людям цікаво))) а виходіть що довгі пости і не треба писати, коротко і по справі
Принцепесочка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
ага тобто кейси цікаві, ортодонтія, про лікарів цікаво? чи більш пізнавальний контент?
Ну смотря что вы будете рассказывать про врачей
Если вы частный врач , то может быть интересно , и спорт и отпуск и тд , люди вообще любят подглядывать

А смотреть ежедневно на хобби 5 -7 разных врачей - нет) перебор

У вас достаточно обширная ЦА, но при этом вы же не лучше знаете )
Если там барышни в основном , то и рецепт салатика полезного для жкт/зубов зайдёт иногда ( в сторис) )

Кстати, вот , как питание влияет на зубы? Во время беременности на закладку зубов плода, во время смены молочных на постоянные, что употреблять взрослыми людям
Молоко покупное и кальций в нем вообще как-то влияют на зубы )?
Про десна вообще все забывают
Скользкая 06 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
До после
Стерилизация
Уходовые процедуры
Я вот никак не выберу себе электро щетку ) Кто бы подсказал
Надо ли использовать ополоскиватель

Проблемы с прикусом

У меня вот подбородок внутрь начал с возрастом уходить, один стоматолог подсказал что это может исправить зубами, как-то там их чуть поднарастить

Брекеты виниры коронки

Тексты не читают если они нудные и сухие
Сторис смотрю чаще
ORAL-B BRAUN Smart 4 4100S White
на днях показывала ребенку как правильно чистить электрощеткой. после этого планировалась проф.гигиена. мне почти ничего не пришлось чистить, все вычистила щетка.
Скользкая 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
во-во, або як всі викладають ффотки з пацієнтами і. - наші пацієнти найкращі. і у всіх одне і теж саме, я просто думаю може це мені так, а людям цікаво))) а виходіть що довгі пости і не треба писати, коротко і по справі
большинство пациентов приходит по рекомендации. я забила на инстаграмм.
Принцепесочка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
во-во, або як всі викладають ффотки з пацієнтами і. - наші пацієнти найкращі. і у всіх одне і теж саме, я просто думаю може це мені так, а людям цікаво))) а виходіть що довгі пости і не треба писати, коротко і по справі
Вот это наши лучшие пациенты , а там не очень красивый человек с прыщами без макияжа … или опухший после процедуры … ну такое ) страничка должна быть привлекательной

Сначала красивая картинка, остальное в карусель прячем
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Ну смотря что вы будете рассказывать про врачей
Если вы частный врач , то может быть интересно , и спорт и отпуск и тд , люди вообще любят подглядывать

А смотреть ежедневно на хобби 5 -7 разных врачей - нет) перебор

У вас достаточно обширная ЦА, но при этом вы же не лучше знаете )
Если там барышни в основном , то и рецепт салатика полезного для жкт/зубов зайдёт иногда ( в сторис) )

Кстати, вот , как питание влияет на зубы? Во время беременности на закладку зубов плода, во время смены молочных на постоянные, что употреблять взрослыми людям
Молоко покупное и кальций в нем вообще как-то влияют на зубы )?
Про десна вообще все забывают
ой дуже дякую ви так допомогли! дійсно є обширна тєма про розвиток плода і закладку зубів, харчування, чи є вплив чи ні. Ми стоматологи звісно не письменики, важкувато написати пост цікавий, але хоч коротенько)) а ви підписані на стоматолога до якого ходите?
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляСкользкая
большинство пациентов приходит по рекомендации. я забила на инстаграмм.
це так, але зараз всі кричать про особистий бренд і тд, плюс це як портфоліо та візитівка
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляПринцепесочка
Вот это наши лучшие пациенты , а там не очень красивый человек с прыщами без макияжа … или опухший после процедуры … ну такое ) страничка должна быть привлекательной

Сначала красивая картинка, остальное в карусель прячем
тобто візуал на першому ?
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляСкользкая
ORAL-B BRAUN Smart 4 4100S White
на днях показывала ребенку как правильно чистить электрощеткой. после этого планировалась проф.гигиена. мне почти ничего не пришлось чистить, все вычистила щетка.
я за курапрокси та орал бі чи філіпси. Можно хреново почистити і електощіткою звчайно)))
Скользкая 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
це так, але зараз всі кричать про особистий бренд і тд, плюс це як портфоліо та візитівка
меня начальство пыталось этим напрячь, но это не мое точно. пациентов хватает.
Скользкая 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
я за курапрокси та орал бі чи філіпси. Можно хреново почистити і електощіткою звчайно)))
а я курапрокс не понимаю. не зашли они мне и многим детям не заходят. даже не рекомендую.
звуковая филлипс тоже понравилась. пациенты приносили и я показывала как нужно чистить.
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляСкользкая
меня начальство пыталось этим напрячь, но это не мое точно. пациентов хватает.
ну а я і є начальство сама для себе, намагаюсь сама себе напрягати. і не в пацієнтах справа, а те що вище вам написала.
Принцепесочка 06 августа 2022
Ответ дляМексиканочка
це так, але зараз всі кричать про особистий бренд і тд, плюс це як портфоліо та візитівка
У моего стоматолога нет инсты) и для меня это упущение с ее стороны 😁
Когда просят порекомендовать, даёшь номер
Но на много приятнее увидеть человека заранее через инст
Почувствовать атмосферу самой клиники
Иногда бывает классный врач, а все остальное от рецепшена и админа на нем до грязного туалета ( условно) отталкивает

Кто-то готов на это закрыто глаза и идти исключительно за врачем, а кому-то нужен комфорт
автор Мексиканочка 06 августа 2022
Ответ дляСкользкая
а я курапрокс не понимаю. не зашли они мне и многим детям не заходят. даже не рекомендую.
звуковая филлипс тоже понравилась. пациенты приносили и я показывала как нужно чистить.
дітям курапрокс так, не дуже, я брала своєму малому, то він чи давить сильно, чи недочищає. А ось як для себе серед мануальних щіток це топ