08 августа 2022

Перевірка документів на блокпостах

підкажіть, хто нещодавно іхав власним авто по дорозі Київ-Харків? там здійснюють перевірку документів, що саме перевіряють, які документи потрібно з собою мати?
vikat 08 августа 2022
Паспорт
marata 08 августа 2022
Паспорт
nnnnika 08 августа 2022
Паспорт. Саме цією дорогою не їздила, але на блокпостах хочуть паспорт, можуть перевірити багажник, машину.
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляnnnnika
Паспорт. Саме цією дорогою не їздила, але на блокпостах хочуть паспорт, можуть перевірити багажник, машину.
я їхала автобусом, то бачу водій фари виключав при під‘їзді до боокпосту, підкажіть які ще є нюанси? зупиняюсь все рівно, навіть якщо вони самі не зупиняють?
timyrkina 08 августа 2022
ви зареєструвались спеціально, щоб спитати?? особисто вас зупинять і перевірять детально і вас і машину.
Чого так переживати, коли немає чого скривати?
begovelik 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
я їхала автобусом, то бачу водій фари виключав при під‘їзді до боокпосту, підкажіть які ще є нюанси? зупиняюсь все рівно, навіть якщо вони самі не зупиняють?
я права показую і цього достатньо. там знак ’стоп контроль’, біля якого ви маєте зупинитись згідно пдд
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляtimyrkina
ви зареєструвались спеціально, щоб спитати?? особисто вас зупинять і перевірять детально і вас і машину.
Чого так переживати, коли немає чого скривати?
я повинна вам відзвітуватись про причини реєстрації? якщо вам так цікаво, не можу відновити пароль в попередній кабінет
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляbegovelik
я права показую і цього достатньо. там знак ’стоп контроль’, біля якого ви маєте зупинитись згідно пдд
дякую
begovelik 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
я повинна вам відзвітуватись про причини реєстрації? якщо вам так цікаво, не можу відновити пароль в попередній кабінет
навіщо виправдовуєтесь? )
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляbegovelik
навіщо виправдовуєтесь? )
вирішила пояснити людині, яка заходить в тему не для того щоб порадити, в відслідковує реєстрацію автора. мене такі просто кошмарять
Анетка 08 августа 2022
Згодна, рашоботи вже питають, як перевіряють на блокпостах .
Тому, кому нема чого боятися, пропустять швидко, а у вас на чолі буде написано, хто ви і що !
begovelik 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
вирішила пояснити людині, яка заходить в тему не для того щоб порадити, в відслідковує реєстрацію автора. мене такі просто кошмарять
тут таких ’вчительок’ дуже багато
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляАнетка
Згодна, рашоботи вже питають, як перевіряють на блокпостах .
Тому, кому нема чого боятися, пропустять швидко, а у вас на чолі буде написано, хто ви і що !
Удалено администрацией...
Анетка 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
вирішила пояснити людині, яка заходить в тему не для того щоб порадити, в відслідковує реєстрацію автора. мене такі просто кошмарять
Я з початком війни, на такі теми , одразу дивлюся дату реєстрації.
Щоб розуміти, з ким спілкуюсь.
І іншим раджу.
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляАнетка
Я з початком війни, на такі теми , одразу дивлюся дату реєстрації.
Щоб розуміти, з ким спілкуюсь.
І іншим раджу.
мені все рівно куди ви дивитесь, я маб право поставити питання, яке мене цікавить
Анетка 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
Удалено администрацией...
Від мене йде недовіра до людини, яка питає секретні речі .
Чи ви перший раз будете на блокпості ?
Всі українці, у яких є машина, знають, які документи треба показувати при потребі .
begovelik 08 августа 2022
краще б ’билися’ з рашаботами в совкодрочерських темах типу, як про ’Любовь и голуби’
Анетка 08 августа 2022
Ответ дляMonaNonna
мені все рівно куди ви дивитесь, я маб право поставити питання, яке мене цікавить
Раджу вам спитати на першому блокпості у військових, там вам скажуть 100 % інфу
автор MonaNonna 08 августа 2022
Ответ дляАнетка
Від мене йде недовіра до людини, яка питає секретні речі .
Чи ви перший раз будете на блокпості ?
Всі українці, у яких є машина, знають, які документи треба показувати при потребі .
шановна, це питання поставлено, оскільки планують їхати жінки з малою дитиною. і не дуже хочеться виявитися без якихось документів. я дуже рада що ви дуже бдітєльная, дуже вам дякую. завдяки адекватним відповідям, я зрозуміла відповідь на своє питання