Радость моя• 08 августа 2022
Сиджу у ступорі. Шафа відгуки.
Нещодавно створювала тут тему , жінка купила у мене туфлі , я поставила як товар у хорошому стані , але вони не ношені .Через декілька днів після того як вона їх отримала, в мене насторінці з являється негативний відгук . Починаю її питать у чому справа ? Вона мовчить . Пишу у підтримку адмінам , жаліюсь їм )) Незнаю що там і як , мені на пошту нічого не приходило , але вона відповідає з фото , там якась мікроподряпина . Сьогодні захожу в свій ак і що я там бачу ? В мене чудовим шляхом намалювався ще один поганий відгук , який до цього був хорошим ще за 30 червня , там добрі слова але вже стоїть дізлайк , тобто він у розділі поганих . Пишу знову у підтримку , але до чого я , дівчата покупці , якщо пишите відгук то пишіть словами , а не прото пальчик вверх , або вниз , як би у мене було так , то я би не змогла зараз доказати , що це дійсно був хороший відгук , а не поганий .Дякую , що дочитали ))
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляМиллениалка
шафа дно
Ні , у мене там зараз продажі є, але щось там все так заплутано ...
Бжоли-бандерівці• 08 августа 2022
Ответ дляМиллениалка
шафа дно
возможно,но продажи есть только там и на олх
Пьяная вишня• 08 августа 2022
У мене теж з‘явився негативний відгук, хоча до сьогодні були всі позитивні. Продажа була ще в квітні. Написала в службу підтримки
Швабристка• 08 августа 2022
У меня сегодня тоже самое как у вас.
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Пьяная вишня• 08 августа 2022
Ответ дляШвабристка
У меня сегодня тоже самое как у вас.
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Ви написали адміну?
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляШвабристка
У меня сегодня тоже самое как у вас.
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Небыло негативных ни одного .
Захожу сегодня и вижу один негативный .
Смотрю кто и когда поставил.
И что я вижу.
Он стоит 31 янтаря, но его небыло .
Это 100 %.
Я в шоке что происходит с шафой
Там хоч видно що це помилка ?
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляIfsogirl
Девочки, я ничего не поняла. Откуда появились дизлайки?
Взлом мабуть .
Швабристка• 08 августа 2022
Ответ дляРадость моя
Там хоч видно що це помилка ?
Там без отзыва , просто красным палец вниз.
А у меня этому покупателю стоит тоже красный палец вниз. Но написано положительно.
Я точно не ставила негативный потому что никогда никому не ставлю негативный отзыв
Какой-то бред
Бабушка-байкерша• 08 августа 2022
А я помітила ще ось що. Пише покупець, просить знижку 50%. Звісно, я відмовляю. Замовлення не оформлює, але, очевидно, вирішує оцінити мене як продавця. Після цього падає мій рейтинг (той, що в моєму акаунті позначається зірочками).
Виходить, що через неадекватного покупця поганим є продавець?
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляШвабристка
Какой-то бред
От я і попереджую , щоби писали хоч слово , а не просто пальчик .
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляCarin
Вот же богомерзкая площадка (
Шо так , атеїсти ?
ЛижТолько• 08 августа 2022
Я там не продаю, но покупаю последнее время.
Зашла после вашей темы из любопытства к продавцу, у которого делала последние покупки. И вот у него такое же появилось, как у вас! Вчера было 2 негативных отзыва, а сегодня три. При этом последний отзыв написан в апреле, с хорошим текстом, рекомендацией..но палец вниз
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
Так, це там є . Я прям принижуюсь , коли відмовляю ))
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Нашли на что обижаться.люди разные есть
А ви би купляли у кого багато дізлайків .
кошкомышь• 08 августа 2022
Ответ дляРадость моя
Обідно .
Нашли из-за чего портить себе жизнь! Придурков разных мастей полно и из-за каждого расстраиваться? Забейте!
Патриоточка• 08 августа 2022
Там в них мабуть якійсь баг. Почитала цю тему, пішла перевірила - в мене також з´явився один негативний відгук, який ще декілька днів тому був позитивний і коментар до нього ’ Все добре, все як на фото, задоволена’.
Алина-1240• 08 августа 2022
Ответ дляРадость моя
Я на это не смотрю.смотрю или товар хороший и есть ли наложка.да,я покупала у девочки с кучей негативных отзывов,все ок пришло,что она мне наложкой плохого вышлет
кошкомышь• 08 августа 2022
Ответ дляРадость моя
Меня дизлайки не впечатляют. Только отзывы с описанием проблемы а иначе это что хотите но не отзыв.
Радость моя
• 08 августа 2022
Ответ дляПатриоточка
Цікаво , що вони тепер будуть робити , як що це так масово ?