08 августа 2022

Кухонні дивайси для здорового харчування

Чи буде гриль(Teфаль напр) корисним для сім´ї, яка хоче схуднути? Чи може щось інше?
Вот Она Я 08 августа 2022
Я пароварку люблю
ЛеньГуглить_правда 08 августа 2022
Ахаха, гриль за вами довїдать буде?
ЛеньГуглить_правда 08 августа 2022
Зробіть дефіцит калорій і схуднете
double-mama 08 августа 2022
Кухонные весы- то, что действительно нужно и калькулятор
Yellow berry 08 августа 2022
Гриль то не корисно, як виявляється)
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляdouble-mama
Кухонные весы- то, что действительно нужно и калькулятор
Нє, діти не будуть важити. Потрібна смачна корисна їжа, новий спосіб готування, щоб щось нове і корисне.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Щоб овочі і м´ясо смачно готувало. Може кукер який?
Веселая моль 08 августа 2022
Кухонные весы и счетчик калорий Ваши девайсы
Веселая моль 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нє, діти не будуть важити. Потрібна смачна корисна їжа, новий спосіб готування, щоб щось нове і корисне.
На гриле можно зафигачить сосиски или горячие сендвичи. Очень полезно
double-mama 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нє, діти не будуть важити. Потрібна смачна корисна їжа, новий спосіб готування, щоб щось нове і корисне.
Ви будете важити для них. Бо корисне- це не просто продукт, а співвідношення та кількість БЖВ.
А так усі способи приготування, окрім жарки у маслі , є не шкідливими
В танке 08 августа 2022
приберіть вироби з борошна, цукор, газовану воду солодку, чіпси, майонез, кетчуп, не їште після 18, і схуднете. Але то дуже важко.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляdouble-mama
Ви будете важити для них. Бо корисне- це не просто продукт, а співвідношення та кількість БЖВ.
А так усі способи приготування, окрім жарки у маслі , є не шкідливими
Я реально оцінюю ситуацію, мої голодні підлітки не будуть важити, але будуть їсти, що є. Моя задача зробити так щоб була не піцца, вареники/пельмені, лазанья, а м´ясо, овочі приготовані смачно і не жирно.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляВ танке
приберіть вироби з борошна, цукор, газовану воду солодку, чіпси, майонез, кетчуп, не їште після 18, і схуднете. Але то дуже важко.
Це так, звісно. І не їсти після 19.00, так є шанси витримати.
В танке 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Це так, звісно. І не їсти після 19.00, так є шанси витримати.
Спочатку важко, потім втягуєшся. А, і ще, виключити алкоголь.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляВ танке
Спочатку важко, потім втягуєшся. А, і ще, виключити алкоголь.
Слава Богу, алкоголь не вживаю. З солодким тяжко. Любимо солодкі йогурти, маслянку. Думаю замінити натуральними і кидати туди ягоди для смаку. Компоти замість соків.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Через війну зовсім забила на їжу, всі набрали в результаті((Навіть мала, яка не схильна, може ще продукти інші, зараз не вдома з березня.
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ще б випічку якусь навчитись робити несолодку і не дуже калорійну.
Мороженная курица 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Щоб овочі і м´ясо смачно готувало. Може кукер який?
Насправді можна обійтися і без грилю. В мене є меню на 2 тижня по здоровому харчуванню і там жодного блюда на грилі. Я лише домашню шаурму в ньому готувала, бо мені зручнішеніж на сковороді.
Навіть без пароварки можна обійтися. Гриль та пароварка дещо економлять час на приготування і зручні. Але вони не є умовою здорового харчування
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляМороженная курица
Насправді можна обійтися і без грилю. В мене є меню на 2 тижня по здоровому харчуванню і там жодного блюда на грилі. Я лише домашню шаурму в ньому готувала, бо мені зручнішеніж на сковороді.
Навіть без пароварки можна обійтися. Гриль та пароварка дещо економлять час на приготування і зручні. Але вони не є умовою здорового харчування
Можете будь ласка написати страви з меню?
Мороженная курица 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я реально оцінюю ситуацію, мої голодні підлітки не будуть важити, але будуть їсти, що є. Моя задача зробити так щоб була не піцца, вареники/пельмені, лазанья, а м´ясо, овочі приготовані смачно і не жирно.
То запікається у духовці. Використовуйте спеції, готуйте те, що смакує вашій родині
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляМороженная курица
То запікається у духовці. Використовуйте спеції, готуйте те, що смакує вашій родині
Нема в чому запікати( Електрична індукційна плита і все(
Мороженная курица 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нема в чому запікати( Електрична індукційна плита і все(
Тоді складніше 🤨 може варто придбати мультиварку? В ній можна зарікати м‘ясо, овочі
автор Этожзвяздаяегообожаю 08 августа 2022
Ответ дляМороженная курица
Тоді складніше 🤨 може варто придбати мультиварку? В ній можна зарікати м‘ясо, овочі
В мене вдома була мультиварка, мені тільки каші і плов подобались в ній.
В танке 08 августа 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Слава Богу, алкоголь не вживаю. З солодким тяжко. Любимо солодкі йогурти, маслянку. Думаю замінити натуральними і кидати туди ягоди для смаку. Компоти замість соків.
Ви на вірному шляху!