08 августа 2022

Порадьте готель в Карпатах де приймають з тваринами.

Є тиждень відпустки, але немає на кого залишити кішку... Будемо брати з собою. Порадьте гарний готель в Карпатах де можна перебувати з домашніми тваринами. Дякую.
Левый Локоть 08 августа 2022
Так оставьте в зоогостинице, а я ещё свою дома оставляла, соседка 2 раза в день заходила кормила.
ПуФФынка_мисс 08 августа 2022
Вибирайте і продзвонюйте та уточнюйте.
Було що пишуть - не можна. А коли телефонували то казали що можна, або за додаткову плату, так як тварини різних розмірів у всіх.
автор Ms. Iphone 08 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Так оставьте в зоогостинице, а я ещё свою дома оставляла, соседка 2 раза в день заходила кормила.
Моя сусідка також у відпустці. Не зможу залишити у готелі.
a.ostroverh 08 августа 2022
На букинге фильтр есть, а там выбирайте по отзывам
Голова колгоспу 08 августа 2022
Поляна Кохання у Яремчі. Були в них з кішкою
автор Ms. Iphone 08 августа 2022
Так, я вже пофільтрувала, але може в когось є реальні відгуки, поки схиляюсь до Редісона в Буковелі. Написано у відгуках , що лояльні до домашніх тварин...
автор Ms. Iphone 08 августа 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Поляна Кохання у Яремчі. Були в них з кішкою
Дуже дякую за відповідь. Зараз гляну. Щось доплачували?
Голова колгоспу 08 августа 2022
Ответ дляMs. Iphone
Дуже дякую за відповідь. Зараз гляну. Щось доплачували?
Ні. Коли бронювали, запитали і нам дозволили. Привезли з собою лоток і наповнювач
мадам Везувий 08 августа 2022
Мараморош в Шаяне.
Улучшанский-Ухудшанский 08 августа 2022
TAOR Karpaty Resort & Spa, сюда едем с собачкой, 300 грн в сутки за него оплата.