08 августа 2022

Хто знає про це або бачив вже. Шок контент.

Не можу знайти більше інформації про це крім того,що в телеграм каналі написали,що це в Луганській області і все.
Орки знову щось звичне для себе роблять,тільки не зрозуміло чи з військовими чи з цивільними...
Catou 08 августа 2022
Начебто вже людина була вбитою(
Орки роблять звичне для себе - повертаються до середньовіччя
автор Марія В 08 августа 2022
Ответ дляCatou
Начебто вже людина була вбитою(
Орки роблять звичне для себе - повертаються до середньовіччя
А не знаєте то військовий чи цивільний?
Catou 08 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
А не знаєте то військовий чи цивільний?
Ні
Rousee 08 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
А не знаєте то військовий чи цивільний?
Військовий , у Невзорова і телеграмі був пост і ще фотки (
автор Марія В 08 августа 2022
Ответ дляRousee
Військовий , у Невзорова і телеграмі був пост і ще фотки (
Випадково не той з якого вони знущалися?
andr1ana 08 августа 2022
у мене істерика…
Polz 08 августа 2022
Боже який жах.... Спочатку не зрозуміла, потім зблизила. Жах!
Rousee 08 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Випадково не той з якого вони знущалися?
Цього незнаю
автор Марія В 08 августа 2022
Ответ дляandr1ana
у мене істерика…
А як ви хотіли...
росіяни вже ж...
JulliK_ 08 августа 2022
Нужно предупреждать!!!
oneself 08 августа 2022
Ответ дляandr1ana
у мене істерика…
лучше бы я не всматривалась в фото. Если это реальная голова, я у меня внутри все перевернулось от шока, этот мир не для меня...
mamaМия 08 августа 2022
Ответ дляoneself
лучше бы я не всматривалась в фото. Если это реальная голова, я у меня внутри все перевернулось от шока, этот мир не для меня...
Звісно реальна 😣
knopar 08 августа 2022
Ответ дляmamaМия
Звісно реальна 😣
І вона там не одна…,сьогодні вже хтось виставляв це фото,здається це в Попасній .В мене з кожним днем все більше хочеться щоб їх всіх посадили на ті кілки ,тільки ще живими і щоб їх матері дивились на це ..
azovie 08 августа 2022
Жесть я в шоке.
Kusalochka 08 августа 2022
Спасибочки автор за фото!
Еленнн 08 августа 2022
Ответ дляKusalochka
Спасибочки автор за фото!
..потрібно показувати,- а то вже деякі розказують,що треба домовляться..(((((((
иванюся 08 августа 2022
Ответ дляPolz
Боже який жах.... Спочатку не зрозуміла, потім зблизила. Жах!
И я ....
Kusalochka 08 августа 2022
Ответ дляЕленнн
..потрібно показувати,- а то вже деякі розказують,що треба домовляться..(((((((
И как бы я спала без такого фото....

А договариваться нужно...об обмене азовцев.
Businka_05 08 августа 2022
А никого не смущает размер голов на заднем плане на фоне кирпичной стены?
иванюся 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
А никого не смущает размер голов на заднем плане на фоне кирпичной стены?
А что не так?
tolstokotova 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
А никого не смущает размер голов на заднем плане на фоне кирпичной стены?
Это не головы, а кисти рук...
azovie 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
А никого не смущает размер голов на заднем плане на фоне кирпичной стены?
Это органы. С переди половина тела военного.
автор Марія В 08 августа 2022
Ответ дляJulliK_
Нужно предупреждать!!!
У нас війна в країні,що тут попереджать???
Businka_05 08 августа 2022
Ответ дляazovie
Это органы. С переди половина тела военного.
Удалено администрацией...
автор Марія В 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
Удалено администрацией...
Ні голова і кісті рук
vviko 08 августа 2022
Ужас, я в шоке, какие твари
Vlada-Maria 08 августа 2022
Ответ дляPolz
Боже який жах.... Спочатку не зрозуміла, потім зблизила. Жах!
Русскій мір, сама його суть.... та що виплодила і виплекала путіна
Shady lady 08 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
У нас війна в країні,що тут попереджать???
Знаєте, перед такими фото завжди попереджають, в інтрнеті вони приховані і чекають підтвердження, що ви згодні подивитися його.
А ви принесли сюди без попередження, не залишивши порадницям вибору!
Психіка і нерви у всіх різні.
Можна було просто в назві написали що фото не для слабонервних.
Rousee 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
А никого не смущает размер голов на заднем плане на фоне кирпичной стены?
Это не головы , а кисти рук , были ещё фото , не копайте …
Alve 08 августа 2022
Ответ дляBusinka_05
Удалено администрацией...
А это что?