10 августа 2022

Парень/мужчина с СДВГ - ?

Результат:
вже голосів: 39
18 (46.15%) Нет
11 (28.21%) Ну и что
10 (25.64%) Тыц
ПуФФынка_мисс 10 августа 2022
вы и есть этот парень?
Брюлик в стразах 10 августа 2022
И что? Таблетки есть+ самоконтроль. Ничего такого в диагнозе нет. Это же не алкоголизм или сексоголизм. Когда или в пьяном угаре зарежет или заразить может хламидиями
Мой_ужин 10 августа 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
И что? Таблетки есть+ самоконтроль. Ничего такого в диагнозе нет. Это же не алкоголизм или сексоголизм. Когда или в пьяном угаре зарежет или заразить может хламидиями
И тоихомонадами. Хламидии сами по себе не гуляют.
Паравозик 10 августа 2022
Это не заразно :)
Чорнобаївка 10 августа 2022
У него точно этот диагноз?
Я инженер, меряю от 1 10 августа 2022
Ну нафиг эти психиатрические диагнозы и жить с людьми с ними.выбирайте партнера с крепкой устойчивой психикой
Леннон_Жив! 10 августа 2022
А потім дитина також буде СДВГ... І це жах... Пишу з особистого досвіду. І ’відгребає’ як завжди мама. Бо татко-СДВГ в силу своєї імпульсивності не хоче/не може/не вміє/НЕ ХОЧЕ ні вміти, ні могти правильно поводити себе з такою дитиною. І це праця над собою, це ніколи нічого не спланувати, майже ніколи не спати (бо сплять діти СДУГ так собі, майже ніяк). Якби я вчасно зрозуміла, що в мого чоловіка СДУГ, а ще дисграфія, і ще якась дис- (що часто є супутніми діагнозами), я б 1000 разів подумала. І так, це генетично передається.