13 августа 2022

есть 80 тыс дол. Куда вложить? пай или недвижка? у нас или за границей?

что б доход аренду приносило.ну и на будущее или чп ,что б жить.как бы вы поступили?
Julima 13 августа 2022
Конечно заграницей
И лучше подальше
Марипосса285747 13 августа 2022
За границей это разве что в глухом селе
maria40 13 августа 2022
Пока придержите.
snejs 13 августа 2022
Ответ дляJulima
Конечно заграницей
И лучше подальше
Подальше от чего?
lenalenok30 13 августа 2022
Я бы до конца войны вообще не тратила б деньги ни на что, придержала бы.
Julima 13 августа 2022
Ответ дляsnejs
Подальше от чего?
От соседей, которые нас окружают
coloritka 13 августа 2022
Ответ дляМарипосса285747
За границей это разве что в глухом селе
В Туреччині можна купити не в глухому селі)
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
а Ужгород или Румыния?Польша?
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
на заграницу нужен статус наверно какой-то.законы для покупки
Worrm 13 августа 2022
Ответ дляcoloritka
В Туреччині можна купити не в глухому селі)
Кабмін заборонив робити покупки за кордоном фізособам, крім критичний товарів (ліки, операція, навчання). А за готівку в цивілізованій країні купити не можна.
t.fodlash 13 августа 2022
а можете перевести фразу:’ На будущее или ЧП’?. Я подвисла на этом соотношении
Gala_la_la 13 августа 2022
Як варіант квартиру у Турині біля університету (добре під здачу) зайдіть в інсту elina_kharkov подивіться, спитайте, наша жінка, ріелтор в Турині у неї як раз були пропозиції і на менші гроші, ніж 80 тис.
Worrm 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
на заграницу нужен статус наверно какой-то.законы для покупки
Можна купити в Ужгороді або у Львові квартиру під оренду. Там високий попит, але і ціни виросли.
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Як варіант квартиру у Турині біля університету (добре під здачу) зайдіть в інсту elina_kharkov подивіться, спитайте, наша жінка, ріелтор в Турині у неї як раз були пропозиції і на менші гроші, ніж 80 тис.
дякую!!!!!
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Кабмін заборонив робити покупки за кордоном фізособам, крім критичний товарів (ліки, операція, навчання). А за готівку в цивілізованій країні купити не можна.
як це не можна????за налічку хіба не можливо громадянину України купити десь квартиру?
Worrm 13 августа 2022
В Києві можна купити квартиру в новому будинку з ремонтом і здавати близько 300-350 доларів (така квартрра в довоєнні часи здавалася б за 500-550$). Це 5-6% річних. Так, є ризик втратити, але я не вірю що столицю захватять.
Марипосса285747 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Кабмін заборонив робити покупки за кордоном фізособам, крім критичний товарів (ліки, операція, навчання). А за готівку в цивілізованій країні купити не можна.
Это как?? Не слышала такого....
Ваш психолог 13 августа 2022
Я б купила в Батумі. За ці гроші є чудові апартаменти в новобудові.Можна і для себе,і під здачу в оренду.
Rikitikitavi_2022 13 августа 2022
уезжайте в канаду и делайте ипотеку после пмж
coloritka 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Кабмін заборонив робити покупки за кордоном фізособам, крім критичний товарів (ліки, операція, навчання). А за готівку в цивілізованій країні купити не можна.
Не знаю такого
khainus 13 августа 2022
Ответ дляt.fodlash
а можете перевести фразу:’ На будущее или ЧП’?. Я подвисла на этом соотношении
та тут увесь пост розшифрування потребує...
Worrm 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
як це не можна????за налічку хіба не можливо громадянину України купити десь квартиру?
Готівкові кошти за кордоном у вас не візьмуть, тільки безготівковий розрахунок. Такий платіж з України здійснити у воєнний час не вийде, а перевезти готівку за кордон можна (хоча не просто), а от покласти в банк ці гроші не вдасться. Я кажу про цивілізовані країни.
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
В Києві можна купити квартиру в новому будинку з ремонтом і здавати близько 300-350 доларів (така квартрра в довоєнні часи здавалася б за 500-550$). Це 5-6% річних. Так, є ризик втратити, але я не вірю що столицю захватять.
справа в тому,що ми в ЦУ.житло є.ці гроші вільні и треба десь всунути їх з вигодою.щоб безпечно і дітям на майбутнє
Gala_la_la 13 августа 2022
Ответ дляВаш психолог
Я б купила в Батумі. За ці гроші є чудові апартаменти в новобудові.Можна і для себе,і під здачу в оренду.
Там поряд раша, стрьомно.
coloritka 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Готівкові кошти за кордоном у вас не візьмуть, тільки безготівковий розрахунок. Такий платіж з України здійснити у воєнний час не вийде, а перевезти готівку за кордон можна (хоча не просто), а от покласти в банк ці гроші не вдасться. Я кажу про цивілізовані країни.
Задекларовані кошти не можна покласти в банк?))
Gala_la_la 13 августа 2022
Ответ дляким я тільки не була
справа в тому,що ми в ЦУ.житло є.ці гроші вільні и треба десь всунути їх з вигодою.щоб безпечно і дітям на майбутнє
Я реально б придивилась до квартир біля університетів в Європі. Спочатку під здачу, потім дітям-студентам там вигідніше жити буде і вчитись.
LazyCat-0de2 13 августа 2022
Ответ дляWorrm
Кабмін заборонив робити покупки за кордоном фізособам, крім критичний товарів (ліки, операція, навчання). А за готівку в цивілізованій країні купити не можна.
Что за бред...
Переводы нельзя делать.
А покупки можно. За наличку
Worrm 13 августа 2022
Ответ дляcoloritka
Задекларовані кошти не можна покласти в банк?))
задекларовані ви можете лише вивезти, а покласти ні. Покласти готівку можна тіллки малі суми. якажу про країни ЄС. Тільки безготівково можна поповнити свій рахунок, а переказати з України за кордон гроші фізособа зараз не може в зв`язку із воєнним станом запроваджені обмеження.
автор ким я тільки не була 13 августа 2022
Ответ дляGalyna1211
Я реально б придивилась до квартир біля університетів в Європі. Спочатку під здачу, потім дітям-студентам там вигідніше жити буде і вчитись.
ідея гарна.але пишуть що за налічку не можна купити там
Worrm 13 августа 2022
Ответ дляLazyCat-0de2
Что за бред...
Переводы нельзя делать.
А покупки можно. За наличку
за налічку тільки в Україні можна. вЄвропі ви не зможете купити квартиру з мішком грошей, тільки безнал.